Odliczam dni 24

16 czerwca 2023 06:17 / 7 osobom podoba się ten post
I już mamy piątek 
 
16 czerwca 2023 roku, tak nam kartka z kalendarza mówi.... 
 
Odliczamy... 
 
Fiore   8  
Damessa   19 i zmiana kodu  
Gusia29   19 i zmiana kodu  
dorotee   20   
kristenis 71   20 
marta74   25  
magmab   27  
Luke   31  
 
16 czerwca 2023 06:38 / 4 osobom podoba się ten post
Luke, poproszę od poniedzialku 41dni...i dziękuję z góry.
17 czerwca 2023 06:20 / 6 osobom podoba się ten post

 
Dzień doberek 
 
Odliczamy... 
 
Fiore   7  
Damessa   18  
Gusia29   18  
dorotee   19 i zmiana kodu   
kristenis 71   19 i zmiana kodu   
marta74   24    
magmab   26   
Luke   30  
 
??????
18 czerwca 2023 06:13 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w niedzielę 18 czerwca 2023 roku 
 
Odliczamy...
 
Fiore   5  ?    
Damessa   16  ?  
Gusia29   16  ?
dorotee   17  ?   
kristenis 71   17  ?  
marta74   22  ?    
magmab   24  ?  
Luke   28  ?
 
18 czerwca 2023 07:12 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Dzień dobry w niedzielę 18 czerwca 2023 roku :chaplin:
 
Odliczamy...
 
Fiore   5  ?    
Damessa   16  ?  
Gusia29   16  ?
dorotee   17  ?   
kristenis 71   17  ?  
marta74   22  ?    
magmab   24  ?  
Luke   28  ?
 
:kawa1::kawa::kawa1::kawa::wino::wino::wino:

Luke wiem, że chciałbyś juz do domku i dlatego skróciłeś nam pobyt ale ja nie chce na piechote wracać lub stopem bo busa mam dzień później ?????? jutro dopieo 24 i 28
18 czerwca 2023 07:19 / 2 osobom podoba się ten post
magmab

Luke wiem, że chciałbyś juz do domku i dlatego skróciłeś nam pobyt ale ja nie chce na piechote wracać lub stopem bo busa mam dzień później ?????? jutro dopieo 24 i 28

Oj, to poprawiam już ?
18 czerwca 2023 07:22 / 5 osobom podoba się ten post
Poprawka... 
 
Fiore   6  ?    
Damessa   17  ?  
Gusia29   17  ?
dorotee   18  ?   
kristenis 71   18  ?  
marta74   23  ?    
magmab   25  ?  
Luke   29  ? 
18 czerwca 2023 09:57 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Oj, to poprawiam już ?

Dziękuję bo z tą moją wysłużoną walizą to po nogach nawet do Monachium bym nie doszła ???
18 czerwca 2023 10:02 / 3 osobom podoba się ten post
magmab

Dziękuję bo z tą moją wysłużoną walizą to po nogach nawet do Monachium bym nie doszła ???


Może czas nową kupić? Też muszę, bo przedostatnim razem kierowca złapał za uchwyt i już kaput. Uchwyt oczywiście. Dobrze, że jeszcze ten drugi jest. Ale i tak kupić muszę. Zawsze na allegro kupowałem i całe szczęście nie narzekałem nigdy na zakup ?
18 czerwca 2023 17:38 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

:smiech3:
Może czas nową kupić? Też muszę, bo przedostatnim razem kierowca złapał za uchwyt i już kaput. Uchwyt oczywiście. Dobrze, że jeszcze ten drugi jest. Ale i tak kupić muszę. Zawsze na allegro kupowałem i całe szczęście nie narzekałem nigdy na zakup ?

Właśnie sobie uświadomiłam,że zostało mi już tylko trochę więcej niż dwa tygodnie do wyjazdu. Też muszę kupić walizkę bo ...nie zmieszczę się w tej,z którą przyjachałam. Ostatnio zostawiłam trochę rzeczy bo byłam pewna że wrócę, zapomniałam o nich i przywiozłam za dużo. A jeszcze zakupy poczyniłam. Do busa GTV chyba można wziąć 2 walizki?. Mam już jedną nawet upatrzoną. Zależy mi na lekkiej (ta upatrzoną waży tylko 2,5 kg) i oczywiście na  4 kółkach. W tym tygodniu kupię i jedną zapakuję już na fest. Mniej roboty w ostatnim tygodniu będę miała 
18 czerwca 2023 19:10 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

:smiech3:
Może czas nową kupić? Też muszę, bo przedostatnim razem kierowca złapał za uchwyt i już kaput. Uchwyt oczywiście. Dobrze, że jeszcze ten drugi jest. Ale i tak kupić muszę. Zawsze na allegro kupowałem i całe szczęście nie narzekałem nigdy na zakup ?

Nowa jest w domu czeka na swój czas ? a do tej czuje sentyment hehe dobrze sie kojarzy ?? i dopoki choć jedna raczka jest i 4 kółka to chyba będę z nią jeździć ps. Moje "sreberko" dobiły podróże samolotem...  i turbulencje 
19 czerwca 2023 06:15 / 5 osobom podoba się ten post
Witam w poniedziałek 19 czerwca 2023 roku 
 
Odliczamy... 
 
Fiore   5       
Damessa   16  
Gusia29   16  
dorotee   17     
kristenis 71   17  
marta74   22   
magmab   24  
Luke   28  
Maluda   41  
19 czerwca 2023 07:13 / 2 osobom podoba się ten post
magmab

Nowa jest w domu czeka na swój czas ? a do tej czuje sentyment hehe dobrze sie kojarzy ?? i dopoki choć jedna raczka jest i 4 kółka to chyba będę z nią jeździć ps. Moje "sreberko" dobiły podróże samolotem...  i turbulencje 

Moja walizkę ( kupiłam komplet 2) mam już 4 ty rok. Ja duża córka ma mniejszą. To są te plastiki RGL . Teraz chce sobie dokupić do miej taki kuferek na kosmetyki / leki nastawny . Czy ktoś ma taki i czy może się wypowiedzieć czy on jest pojemny. ? 
19 czerwca 2023 11:24 / 3 osobom podoba się ten post
Ja mam więcej , bo 18 jadę do domu , nie przedłużamy , muszę policzyć .n
19 czerwca 2023 14:01 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Moja walizkę ( kupiłam komplet 2) mam już 4 ty rok. Ja duża córka ma mniejszą. To są te plastiki RGL . Teraz chce sobie dokupić do miej taki kuferek na kosmetyki / leki nastawny . Czy ktoś ma taki i czy może się wypowiedzieć czy on jest pojemny. ? 

Chciałabym powiedzieć że walizek ci u mnie dostatek,bo tak było -do koloru,do wyboru i do wielkości. Marzyły mi się kiedyś te sztywne plastiki i sprawiłam sobie. Cały komplet,4 sztuki+kuferek na kosmetyki. I najbardziej zadowolona jestem z tych dwóch małych,co to na pokład samolotu można zabrać. No i z kuferka,ale zabieram go ze sobą tylko na krótkie wyjazdy, razem z małą walizką. Świetna sprawa,jak dla mnie. Mocuję na walizkę i jadę. Zmieści się w nim wszystko,od toniku,zmywaczy, małego szamponu, odżywki i wszystkiego innego, czego potrzebuję. Nie trzeba pakować w woreczki, myśleć jak upchnąć w walizce czy torbie, wszystko uporządkowane w jednym miejscu. Jakoś tak się składa, że kiedy dzieci do mnie przylatują,to odlatując potrzebują dodatkowej walizki . Mama, możemy pożyczyć? Możecie tylko nie zawsze te walizki do mnie wracają . A teraz nawet powiedziałam żeby mi ich nie przywozili. Nie lubię tych dużych plastików. Zatęskniłam za "szmacianymi". Moim zdaniem łatwiej się w nie zapakować,nie trzeba rozkładać jak książki, żeby coś wyjąć. Mają też nieraz po kilka kieszeni zewnętrznych,a to na gazetę czy książkę albo tableta. Polubiłam je na nowo i właśnie jedną taką już sobie tutaj upatrzyłam. Może te sztywne i wyglądają bardziej elegancko,ba, nawet szpanersko ,ale dojrzałam do tego,że wygoda i praktyczność są na pierwszym miejscu