W co wierzymy lub nie wierzymy .

17 marca 2023 09:55 / 4 osobom podoba się ten post
Może niektórych zainteresuje,a innych zbulwersuje ten temat.Ja wierzę że matryks nami manipuluję,a wiekaszosc nie zdaje sobie z tego sprawy są uśpieni!Myślimy że życie do nas należy a my tylko znaleźliśmy się na ziemi po podpisaniu umowy kontraktu biorąc na siebie to co myślimy że słuszne ,przez manipulacje z gadzamy się.Teraz np.programuja nas przez tv wszak informację często powtarzane docierają do umysłu i wierzymy w to.Tyle tysięcy lat jesteśmy oszukiwani , karmią się nasza energia itp Gdy się budzimy zaczynamy rozumieć szukać wyjścia z matni,ale te gady i tak wciąż probuja nami manipulować!Ale to już od nas zależy czy damy się!.Czy wierzycie że we wszechświecie jesteśmy sami.Ja wierzę że jest dużo więcej  agresorów, najeźdźców,ale też inne cywilizacje jak my.To tak w skrócie ciekawa jestem jakie wywołam emocje w was.A ja wierzę w Storce,prastare źródło,ojca naszych dusz można nazywać jak ktoś chce.Co mu serce ❤️ podpowie.
17 marca 2023 10:04 / 2 osobom podoba się ten post
W pełni się zgadzam
17 marca 2023 10:19 / 1 osobie podoba się ten post
Tamara

W pełni się zgadzam:zly komputer:

Superrrr.Ale więcej  coś gdybyś mogła dodać był by interesujący temat.Ale jeżeli nic więc to też dobrze🤗
18 marca 2023 08:27 / 5 osobom podoba się ten post
Mówili, że Ammanitka rozjaśnia umysł. A ja nie wierzyłam. W przyszłym roku sama spróbuję
Nie oglądam TVP i nie słucham ich wiadomości.
Nie daję się ogłupiać.
Ale wierzę, że jest wszechświat równoległy i inne cywilizacje, bo nasza Ziemia to w Kosmosie jest jak ziarnko piasku w piaskownicy.
18 marca 2023 09:15 / 4 osobom podoba się ten post
Co do świata równoleglego czy nawet światów to wciąż badane są hipotezy ,że światy owe mogą istnieć w pobliżu zagięć czasoprzestrzeni czyli tam gdzie grawitacja jest bezkresna. Czy istnieją inne cywilizacje? Jak mi mówił mój obecnie nieżyjący już pdp ( kowid w pflegeheimie nie zabawił się długo jego kosztem ) , to jakieś sygnały choć słabiutkie docierają, ale to za mało aby coś twierdzić na pewno. Wierzyć można, ale my raczej nie dożyjemy bliskich spotkań trzeciego stopnia, bo to są odległości miliardów lat świetlnych. Może już wysłali sygnał i dotrze w następnej erze? Musimy czekać chyba że ziemskie możliwości badawcze się poprawia bo na razie nie dysponujemy oszałamiająca artyleria.
Mnie to jednak specjalnie nie martwi , bo i na naszej planecie gwiazdy zobaczyc można . Nie tylko jak się przydzwoni głową w polke, ale w znacznie przyjemniejszych syt. Może po Amanitce , kto wie ?😉 
Mam swój raj na ziemi, który składa się i lepszych i gorszych chwil. Staram się żyć tak, aby na tiket do tego wszechzrodla zarobić, czy mnie tam wyślą nie wiem, ale mam nadzieję na równie piękne widoki, jakimi mogę się delektować tutaj. Dzień dobry w słoneczna sobotę, niedawno wstaliśmy , zaraz śniadanie a potem gdzieś se wyrywamy .
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.