Powitajki przy kawie 74

07 kwietnia 2023 06:08 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo wszystkim miłego i spokojnego piątku życzę 
07 kwietnia 2023 06:09 / 8 osobom podoba się ten post
Witam piątkowo - weekendowo
Dziś ma do mnie przyjechać koleżanka i pójdziemy na spacerek po pobliskim parku.
Planetarium pewnie będzie zamknięte - ale kiedyś muszę się tam wybrać
Miłego dnia wszystkim
07 kwietnia 2023 06:42 / 7 osobom podoba się ten post
Zaraz za Malgi witam się z Wami.Spokojnego,pełnego zadumy Wielkiego Piątku.Trochę spokojniejsza-Piotr po zabiegu,ja czekam na akcept w ok.Lubeki.Dzisiaj jeszcze odbiorę ciasta i czekam.Wszystkim spokojnego dnia.
07 kwietnia 2023 06:50 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ?Miłego dzionka życzę wszystkim ? Spokojnego szybko mijającego?A tak a propos czy ktoś robi tu poranna gimnastyka ci co mnie pamiętają wiedzą rączka w górę nóżka w górę itd.Co prawda trochę się zaniedbałam starzeje się?Ale czas wzajsc się w sobie i do przodu???️??
07 kwietnia 2023 06:56 / 6 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja nie lubię,jak za szybko ?. Chyba że jestem w pracy ?

Ale ja właśnie jestem w pracy ech nie dogodzi się wszystkim?
07 kwietnia 2023 07:04 / 6 osobom podoba się ten post

 
Dzień dobry
Witam, pozdrawiam i życzę spokojnego dnia 
07 kwietnia 2023 07:07 / 5 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Dzień dobry ?Miłego dzionka życzę wszystkim ? Spokojnego szybko mijającego?A tak a propos czy ktoś robi tu poranna gimnastyka ci co mnie pamiętają wiedzą rączka w górę nóżka w górę itd.Co prawda trochę się zaniedbałam starzeje się?Ale czas wzajsc się w sobie i do przodu???️??

Manuelka,ja,ja !!! Podnoszę rękę z filiżanką 
07 kwietnia 2023 07:08 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Manuelka,ja,ja !!! Podnoszę rękę z filiżanką :smiech2:

No i supcio??☕☕
07 kwietnia 2023 07:28 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  witam i pozdrawiam 
07 kwietnia 2023 07:35 / 6 osobom podoba się ten post
Witam.  Kawkę pije ☕ i śniadanko jem. Skromne bo Wielki Piątek. 
Reszta jeszcze śpi to znaczy moje kochanie ❤️ i moja córeczka. Nikt więcej nie dojedzie . Dziś resztę zakupów robię i do apteki skoczyć muszę bo moje kochanie ❤️ choruje i chyba mu antybiotyk zapodam. Niby nic strasznego ale kaszel i skarży się że gardło go boki więc nie chce żeby go rozłożyło na dovte. Włosy podcięte . Hennę i pazurki mi dziecko moje zrobiło 
Dziś muszę upiec mięsko po kawałku już mam naszykowabe, chleb i ciasto. 2 babki - jedna cytrynowa druga marmurkowa plus robię górę lodową bo mam mleko w proszku. W niedzielę sałatkę  jarzynowa i z brokula i tortille plus sos czosnkowy. W pierwszy dzień siedzimy sami a w drugi do Jacka rodziców i przyjadą bracia i znowu teściowa będzie miała co sprzątać. ? 
Spokojnie bez stresu wyrobie się . Nie ma co się spieszyć. 
Wszystkim życzę spokojnego dnia. 
07 kwietnia 2023 07:45 / 7 osobom podoba się ten post
07 kwietnia 2023 09:24 / 7 osobom podoba się ten post
Mam akcept do Marl,Dolna Saksonia na miesiąc od 24kwietnia ??☘️☘️☘️
07 kwietnia 2023 10:02 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry pogubiłam się przedświąteczne   sprzątam ( to moja zmora ) piorę resztki jakieś po sprzątaniu .Chyba muszę po farbki skoczyć ,.mam jakieś stare nie wiem czy chwycą. . No jeszcze nie piekę nie smażę i nie produkuje ( oprócz ćwikły ) .Pojadę też do geszeftu  kupię coś na stół , żeby później do ogrodu przenieść . Taras wyszorowany stoi już stolik letni i krzesełka  .Planuje kupić jakiś komplet ogrodowy z ratanu , podobają mi się takie duże . Jeszcze markiza do wymiany a ma 5 m długości , dobrze, że do " Providenta "" nie muszę iść . 
 
To już się wyżaliłam i wracam do orki 
 
Dobrego, słonecznego dnia .
07 kwietnia 2023 16:17 / 7 osobom podoba się ten post

Nudy... Niedawno usmażyłem naleśniki dla seniorki, przed 18 tylko podgrzeję na patelni i nasz obiad przyrządzę. Czas mija, słońce świeci, ociepliło się. Święta miną i nastanie pora pakowania się. Za tydzień o tej porze z kolei będę pakować się na wypoczynek
Koleżanka powiedziała, że samego mnie nie puściłaby do sanatorium... Utarte stereotypy nadal, niestety, funkcjonują. 
07 kwietnia 2023 18:05 / 7 osobom podoba się ten post
Dziadek dostał chrype i odwołuje spotkania(choć chodzę w masce to jednak złapał).Pewnie będzie gadanie  A ja już dawno mogłam wyjechać, gdyby przyjechała jakaś zmienniczka