Powitajki przy kawie 74

07 kwietnia 2023 18:26 / 4 osobom podoba się ten post
Tamara

Dziadek dostał chrype i odwołuje spotkania(choć chodzę w masce to jednak złapał).Pewnie będzie gadanie :klotnia: A ja już dawno mogłam wyjechać, gdyby przyjechała jakaś zmienniczka :bezradny:

Ma pozytywny? 
07 kwietnia 2023 20:10 / 6 osobom podoba się ten post
Luke

Ma pozytywny? 

nie wiem bo tu nie ma ani jednego testu.Czojemy się ok, tylko ja lekki katar i lekki mokry kaszel, on tylko głos zachrypnięty.Ja od rana jadę na czosnku, chrzanie i sok z cebuli się robi.On ssie jakieś swoje pastyle imbirowe i  chce się potem uraczyć sznapsem. Póki nie ma gorączki to ok, gorzej jak mi osłabnie(bo ma raka tylko w remisji).W duchu się modle żeby go nie rozłożyło 
08 kwietnia 2023 06:12 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry już nie śpię czytam co się dzieje w Polsce i na świecie . Trzeba głowę skierować na dom, rodzinę i świąteczne sprawy , głową muru nie przebijesz .
Właściwie to już wszystko mam zrobione tylko mięska upiekę.bo lubimy świeże .
 
Spokoju i dobrych myśli w te świąteczne dni życzę .
08 kwietnia 2023 06:43 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.?? Miłego dzionka życzę ❤️
08 kwietnia 2023 07:21 / 9 osobom podoba się ten post
Luke

:odpoczynek_kominek:
Nudy... Niedawno usmażyłem naleśniki dla seniorki, przed 18 tylko podgrzeję na patelni i nasz obiad przyrządzę. Czas mija, słońce świeci, ociepliło się. Święta miną i nastanie pora pakowania się. Za tydzień o tej porze z kolei będę pakować się na wypoczynek:moje_wakacje::smiech3:
Koleżanka powiedziała, że samego mnie nie puściłaby do sanatorium... Utarte stereotypy nadal, niestety, funkcjonują. 

Może była i widziała
Jak ktoś się chce "zabawić" to zawsze okazję znajdzie - nie musi po sanatoriach latać.
Fakt jest niezaprzeczalny, że tam zawsze więcej "imprezowych" babek poluje na fajnego faceta.
A w temacie:
 
Witam sobotnio
Wcale nie czuję tych świąt,
Jakoś traktuję to wszystko jak normalny dzień pracy - no może bardziej świąteczny obiad podam
Miłego dnia wszystkim
08 kwietnia 2023 07:22 / 10 osobom podoba się ten post

Dzień dobry. Życzę miłego i spokojnego dnia 
08 kwietnia 2023 07:27 / 6 osobom podoba się ten post
Malgi, zgadza się. 30 lat temu byłem w Dusznikach w sanatorium i też wiele widziałem. Faceci, jak to faceci. Ale niektóre kobitki, to... sama wiesz. 
08 kwietnia 2023 07:27 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim ja też nie czuje klimatu świątecznego myślami jestem w domu tutaj nic nie szykują rodzina idzie d ok restauracji na obiad i później w domu kawa i ciasto córki przywiozą miłego i spokojnego dnia 
08 kwietnia 2023 07:39 / 9 osobom podoba się ten post
creyzy

Dzień dobry wszystkim ja też nie czuje klimatu świątecznego myślami jestem w domu tutaj nic nie szykują rodzina idzie d ok restauracji na obiad i później w domu kawa i ciasto córki przywiozą miłego i spokojnego dnia :aniolki:

Witaj
Ja też nie czuję, nawet nie widzę tych jajeczek na drzewkach w mieście. A dziadki moje to w ogóle, nie są chyba tradycjonalistami. Albo już im się nie chce. Też odliczam dni do wyjazdu. 
W domu też żona przygotuje tyle co potrzeba, bo zawsze później zostaje. A zwłaszcza teraz, w czasach drożyzny. Bynajmniej u mnie, troszkę trzeba się dwa razy zastanowić, co kupić itd itd.
Ale tradycji wielkanocnego świętowania i tak się stanie zadość ?
08 kwietnia 2023 08:34 / 7 osobom podoba się ten post
Witam sobotnio.  Piękne słońce ☀️ za oknem ale i minus 3. Zaraz naszykuje koszyczek do święconki i pojedziemy z moim kochaniem ❤️ . Ja pójdę do kościółka a on przez ten czas podjedzie do CPN i po wkłady. Potem objedziemy cmentarze i powrót do domu. Ja mam trochę roboty kuchennej i z mopem a on pomyje auta . Wczoraj moja córka wysprzatala środki aut a jak ona się do czegoś zabierze to mucha nie siada i czysto jakby sanepid miał być .  i sprawdzać wszystko. Najbardziej to mój, który ma sobie zabrać do Lublina. O matko . Zostanę bez auta. ??? Moje kochanie ❤️ ma dwa to nie ma problemu bo tutaj u mnie bez auta jak bez ręki. Już mi łatwiej bo coś wczoraj chciała z Rossmann sama sobie pojechała i nie musiałam się od roboty odrywać.  Oby do lata i sobie sprawie nowy lepszy model dla kobiety. 
Wszystkim życzę spokojnego dnia i mało roboty z rozsądkiem. 
08 kwietnia 2023 08:36 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień doberek, Pdp.jeszcze w pieleszach, budzić czy śniadanie do łóżka? Po południu ma z daleka syn przyjechać(ja chcę się wyrwać na miasto).W Katedrze jajko poswiecic.Ileż można w budzie siedzieć.Milegi dnia 
08 kwietnia 2023 08:42 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Może była i widziała:bezradny:
Jak ktoś się chce "zabawić" to zawsze okazję znajdzie - nie musi po sanatoriach latać.
Fakt jest niezaprzeczalny, że tam zawsze więcej "imprezowych" babek poluje na fajnego faceta.
A w temacie:
 
Witam sobotnio:chaplin:
Wcale nie czuję tych świąt, :wlk12:
Jakoś traktuję to wszystko jak normalny dzień pracy - no może bardziej świąteczny obiad podam:wlk10:
Miłego dnia wszystkim:wlk14:

Nie wiem gdzie bywacie w sanatoriach , jakoś nie widziałem polowań na facetów .A może nie znam niuansów .To stare kawały o kuracjuszkach nakręciły taką opinię 
Kto szuka to znajdzie po sąsiedzku .
 
08 kwietnia 2023 09:26 / 6 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie wiem gdzie bywacie w sanatoriach , jakoś nie widziałem polowań na facetów .A może nie znam niuansów .To stare kawały o kuracjuszkach nakręciły taką opinię 
Kto szuka to znajdzie po sąsiedzku .
 

Nikt nie uogólnia, niemniej takie sytuacje mają miejsce często. 
Bynajmniej nie krytykuję takich postaw, każdy jest dorosły
08 kwietnia 2023 09:42 / 6 osobom podoba się ten post
Luke

Nikt nie uogólnia, niemniej takie sytuacje mają miejsce często. 
Bynajmniej nie krytykuję takich postaw, każdy jest dorosły:-)

Muszę zmienić sanatorium 
08 kwietnia 2023 09:52 / 8 osobom podoba się ten post
Mleczko

Muszę zmienić sanatorium :lol3:

Dla sympatycznej p.Krysi z turnusu 3go pucio pucio
Jesteśmy na wczasach w tych góralskich  lasach .....opalamy się..
?
Czy to tal leciało to nie wiem na 100%