Powitajki przy kawie 74

09 kwietnia 2023 10:11 / 9 osobom podoba się ten post
W tym radosnym dniu,życzę wszystkim dużo zdrowia i spokoju. Żadnych zmartwień,wszak martwienia się,jest "modlitwą o to,czego nie chcemy". Życzę Wam jak najwięcej pięknych myśli,tak by Wasze życie było pełne uśmiechu ,radości ,zachwytu i szczęścia. Wesołego Alleluja 
09 kwietnia 2023 14:05 / 8 osobom podoba się ten post
Witam popołudniowa pora w ten Świąteczny Dzien U mnie bronchen nie odpuszcza, ale dziadek poprawiony.
Teraz każdy leżakuje, bo popołudniu przyjdzie córka, zięć i syn.  Mam dostać coś na to zapalenie oskrzeli(niestety mój syrop z cebuli na to nie pomoże).Zdrówka Wam
 
 
09 kwietnia 2023 14:15 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Nudy. Józek na spacer znów nie chciał iść, samej też nie chce mi się łazić. 
Zimno jest i słońca brak, ogólnie pogoda nie nastraja optymistycznie. 
Po południu ma do Józka rodzina zajrzeć i zająca przynieść, znaczy się prezent od zająca 
U mnie był wczoraj, bo bukiet kwiatów dostałam i musiał być przyniesiony świeży 
Obchodzą się ze mną jak z jajkiem ?
Dobrze, że za 10 dni do domu jadę, bo już wszystko zaczyna mnie denerwować, a najbardziej Józek, sama nie wiem dlaczego, chyba jednak dlatego, że mam go pod ręką ?
Miłego dnia 
09 kwietnia 2023 14:51 / 8 osobom podoba się ten post
Wesołych świąt Wielkanocnych!!
10 kwietnia 2023 06:13 / 9 osobom podoba się ten post
Doberek w ten wielkanocny poniedziałek.Wszystkim miłego,świątecznego dnia 
10 kwietnia 2023 06:45 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Za oknem ☀️☀️☀️☀️  już zagląda do domu i od razu lepszy chumor. Ja walczę z jakimś przeziębieniem / wirusem bo wczoraj taka niewyraźna byłam. I katar i łzy przy tym i gruchę kości mnie zaczęły bóle a i pogonili mnie 2x  . Temperatury nie miałam i nie mam ale taka nie swoją byłam. Leki wzięte i będę się kurować póki co bez antybiotyku. Nawet teściowa mówiła że taka nie teges jestem. Dziś mamy jechać do brata mojego kochanie ❤️ może jakoś dam radę. 
Wam życzę spokojnego dnia a tam gdzie dziś jest święto też żebyście odpoczywali. 
10 kwietnia 2023 06:47 / 8 osobom podoba się ten post
10 kwietnia 2023 07:24 / 9 osobom podoba się ten post
Witam poniedziałkowo
Dziś planuję spotkać się z koleżankami i podjechać na Krumme Lanke - pospacerować nad jeziorem
Miłego i spokojnego dnia wszystkim
10 kwietnia 2023 07:31 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  pięknego świątecznego poniedziałku 
10 kwietnia 2023 07:32 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień doberek opiekunkowo w wielkanocny poniedziałek miłego dzionka wszystkim 
10 kwietnia 2023 07:32 / 7 osobom podoba się ten post
10 kwietnia 2023 08:39 / 8 osobom podoba się ten post
10 kwietnia 2023 08:44 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w świąteczny poniedziałek. Słońce od rana w okna zagląda,czas kończyć kawę i szykować się w gości. Przyjemnego dnia i oby kubła wody nikt na nas nie wylał.
10 kwietnia 2023 08:47 / 10 osobom podoba się ten post
11 kwietnia 2023 06:17 / 10 osobom podoba się ten post
Dzien dobry,ale idę spać z powrotem,bo nocka była ciężka.Miłego dnia,Kochani