Oswajanie Marsjanina, czyli o facetach z Marsa

12 września 2017 21:29 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Kultura nie wyklucza głaskania:)Głaskanie nie wyklucza kultury:)
B.ciekawy artykuł nt głaskania właśnie:)Naukowy,żadne chichy śmichy.

http://www.focus.pl/artykul/przytulanie-gaskanie-dotyk-niezbdne-do-ycia


Chodziło mi o wchodzenie w odbyt. Takiego głaskania nie lubię. Wolę wiedzieć jak nie mam racji. Robię coś źle, wolę wiedzieć. Nie darciem, histerią :D :D Wystarczy kulturalna rozmowa.
12 września 2017 21:30 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

No, tak mam. Stety dla mojego tż, niestety dla koleżanek :)     Ale ja lubię tego swojego milczka.Wolę konkrety niż "paplaninę".  ;)   i ciszę lubię. 

Bo milczeć we dwoje też trzeba umieć:):):)
12 września 2017 21:36 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Chodziło mi o wchodzenie w odbyt. Takiego głaskania nie lubię. Wolę wiedzieć jak nie mam racji. Robię coś źle, wolę wiedzieć. Nie darciem, histerią :D :D Wystarczy kulturalna rozmowa.

Aaaaa,no zgadzam się zgadzam ,kto to lubi?:( A nawet bez wchodzenia, nie ma nic gorszego jak "zagłaskac kotka na śmierć":( Albo "foch morderca" bez podania przyczyny i weź się człowieku domyślaj o co kaman??????Miałam do czynienia,miałam,dawno temu.
12 września 2017 21:36
kasia63

Bo milczeć we dwoje też trzeba umieć:):):)

Kasia, jak już cię mam na livie, to z innej beczki zapytam,  wiesz może ( a ty dużo wiesz :) ) , co jest dobre na przebarwienia? na twarzy ,np od słońca czy od tab.anty ( hormonów) ?  Masz może coś sprawdzonego i skutecznego?  Ja smaruję się Bioliq, serum punktowe. Ale nie widzę poprawy....     
12 września 2017 21:40 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Kasia, jak już cię mam na livie, to z innej beczki zapytam,  wiesz może ( a ty dużo wiesz :) ) , co jest dobre na przebarwienia? na twarzy ,np od słońca czy od tab.anty ( hormonów) ?  Masz może coś sprawdzonego i skutecznego?  Ja smaruję się Bioliq, serum punktowe. Ale nie widzę poprawy....     :bezradny:

Z domowych sposobów napar z zielonej pietruszki i sok z cytryny,ale o kosmetyki to mnie nie pytaj,prawie nie używam,nie znam się za bardzo więc się wypowiadac nie śmiem:)Może coś z apteki byłoby skuteczniejsze od zwykłego kremu.Najlepiej to by chyba dermatolog zalecił ,bo wydaje mi się ,że dobranie leku czy nawet kosmetyku zależy od rodzaju przebarwień.Ale jak pisałam w tej dziedzinie żaden ze mnie autorytet:)Na forum duzo dziewczyn,któe w kosmetycznych tematach czują się jak ryba w wodzie-coś doradzą.Zapytaj w URODOWYM topiku jeszcze raz bo inaczej umknie:)
12 września 2017 21:43 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Z domowych sposobów napar z zielonej pietruszki i sok z cytryny,ale o kosmetyki to mnie nie pytaj,prawie nie używam,nie znam się za bardzo więc się wypowiadac nie śmiem:)Może coś z apteki byłoby skuteczniejsze od zwykłego kremu.Najlepiej to by chyba dermatolog zalecił ,bo wydaje mi się ,że dobranie leku czy nawet kosmetyku zależy od rodzaju przebarwień.Ale jak pisałam w tej dziedzinie żaden ze mnie autorytet:)Na forum duzo dziewczyn,któe w kosmetycznych tematach czują się jak ryba w wodzie-coś doradzą.Zapytaj w URODOWYM topiku jeszcze raz bo inaczej umknie:)

oki. Sprawdzę ten sok z cytryny. A przy okazji i w innym topiku. 
12 września 2017 21:44 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

oki. Sprawdzę ten sok z cytryny. A przy okazji i w innym topiku. :aniolki:

Nie sam ,rozrzedzony z wodą .I sprawdz najpierw na wewnętrznej stronie przedramienia,tam gdzie skóra delikatniejsza czy uczulenia nie masz!Bo będzie na mnie!!!!:):):)
12 września 2017 21:48 / 2 osobom podoba się ten post
Darko

Chodziło mi o wchodzenie w odbyt. Takiego głaskania nie lubię. Wolę wiedzieć jak nie mam racji. Robię coś źle, wolę wiedzieć. Nie darciem, histerią :D :D Wystarczy kulturalna rozmowa.

Darko coś ty narobił ??!  po co majstrujesz przy tym awatarze ? wszak z "tamtym " Darkiem znacznie przyjemniej było pisać     Ja nie zoofilka     
12 września 2017 21:50 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Darko coś ty narobił ??!  po co majstrujesz przy tym awatarze ? wszak z "tamtym " Darkiem znacznie przyjemniej było pisać :-)    Ja nie zoofilka  :hihi:   

Tak wyglądam :D Zaraz wracam do Dudka :D :D
12 września 2017 21:53 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Nie sam ,rozrzedzony z wodą .I sprawdz najpierw na wewnętrznej stronie przedramienia,tam gdzie skóra delikatniejsza czy uczulenia nie masz!Bo będzie na mnie!!!!:):):)

Spokojnie, damy radę. Dzięki Kasiul. :)
12 września 2017 21:56 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Tak wyglądam :D Zaraz wracam do Dudka :D :D

No ! i czak ma być.  Ter to przynajmniej wyglądasz jak człowiek.  Bardzo sensowny człowiek     Kuźwa ,jak ten czas poszedł !  będę lecieć jush powoli
12 września 2017 22:30
To jest właśnie różnica między tymi z Marsa a tymi z Wenus. Poważny temat a za chwilę Wenusjanki i przebarwieniach i kremie...szkoda...a taki ciekawy temat był...
12 września 2017 22:45
opiekun.5

To jest właśnie różnica między tymi z Marsa a tymi z Wenus. Poważny temat a za chwilę Wenusjanki i przebarwieniach i kremie...szkoda...a taki ciekawy temat był...

Bo my podzielną uwagę mamy:)
12 września 2017 22:47
kasia63

Bo my podzielną uwagę mamy:)

My także... ale poważny temat nie przerywamy w połowie...no...chyba, że jest propozycja...to co innego... 
12 września 2017 22:49 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

My także... ale poważny temat nie przerywamy w połowie...no...chyba, że jest propozycja...to co innego... 

Oj,wiadomo,że przerywane szkodzi ,ale sprawy urody to też ważny temat:):)Do poprzedniego zawsze mozna wrócić:)