Oswajanie Marsjanina, czyli o facetach z Marsa

12 września 2017 20:46
Darko

Nas się nie oswaja :D Z nami się żyje :]] Kultura po obu stronach.

Oswajamy sie wzajemnie:)Przez całe życie.Wydaje mi się,że nie zrozumiałeś tego mojego posta.Oswajanie nie znaczy tresura:)
12 września 2017 20:48
kasia63

Oj mylisz się ,mylisz i to bardzo:)Mężczyznami też targają emocje,też bywają rozchwiani i niezdecydowani a to dlatego ,że od dziecka są wychowywani na twardzieli,którym zabrania się okazywac te emocje,bo to niby niemęskie...Ogólnie przyjmuje się ,że dla faceta coś jest albo czarne albo białe,ale w gruncie rzeczy wielu z nich chętnie podyskutowałoby o odcieniach szarości ,gdyby nie bali się ośmieszenia. Jak miałam tyle lat co Ty  myślałam dokładnie tak samo :)Dziś już tak nie myślę.To my zakładamy że facet to prosta konstrukcja:)Oni często to samo mówią o nas:)I żadna ze stron nie na racji,niestety.Gdyby tak było wystarczyło by ubrać ,nakarmić i od czasu do czasu powiedzieć miłe słowo,a to jednak dla nich mało za mało:)

Z pierwszą częścią się zgodzę :D
12 września 2017 20:51
Darko

Z pierwszą częścią się zgodzę :D

Drugiej jeszcze nie napisałam a Ty tak w ciemno?:)Odważnie:):):)
12 września 2017 20:56 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Oj mylisz się ,mylisz i to bardzo:)Mężczyznami też targają emocje,też bywają rozchwiani i niezdecydowani a to dlatego ,że od dziecka są wychowywani na twardzieli,którym zabrania się okazywac te emocje,bo to niby niemęskie...Ogólnie przyjmuje się ,że dla faceta coś jest albo czarne albo białe,ale w gruncie rzeczy wielu z nich chętnie podyskutowałoby o odcieniach szarości ,gdyby nie bali się ośmieszenia. Jak miałam tyle lat co Ty  myślałam dokładnie tak samo :)Dziś już tak nie myślę.To my zakładamy że facet to prosta konstrukcja:)Oni często to samo mówią o nas:)I żadna ze stron nie na racji,niestety.Gdyby tak było wystarczyło by ubrać ,nakarmić i od czasu do czasu powiedzieć miłe słowo,a to jednak dla nich mało za mało:)

Hmm wiadomo, ludzie są różni, w tym całe mnóstwo indywidualistów, mężczyzn wrażliwych, po przejściach ( co też nie pozostaje obojętne dla ich emocji i zachowania) . Mimo wszystko jednak znając kobiety, gdybym była facetem to miałabym spory dylemat w znalezieniu tej jedynej i obawy i niepewność jej zachowania. Uważam,że panowie są dużo bardziej przewidywalni i szczerzy.
12 września 2017 20:58
kasia63

Drugiej jeszcze nie napisałam a Ty tak w ciemno?:)Odważnie:):):)

Z pierwszą częścią twojej wypowiedzi :D
12 września 2017 21:00 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Hmm wiadomo, ludzie są różni, w tym całe mnóstwo indywidualistów, mężczyzn wrażliwych, po przejściach ( co też nie pozostaje obojętne dla ich emocji i zachowania) . Mimo wszystko jednak znając kobiety, gdybym była facetem to miałabym spory dylemat w znalezieniu tej jedynej i obawy i niepewność jej zachowania. Uważam,że panowie są dużo bardziej przewidywalni i szczerzy.

Szczerzy na pewno,w przeciwieństwie do większości kobiet:)Ale czy przewidywalni?Oj,różnie to bywa,różniście:)
12 września 2017 21:01
Darko

Z pierwszą częścią twojej wypowiedzi :D

To ona ma części?Nie widzę:):):)
12 września 2017 21:07 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Szczerzy na pewno,w przeciwieństwie do większości kobiet:)Ale czy przewidywalni?Oj,różnie to bywa,różniście:)

Dlatego chyba nie ma co generalizować.  A i ja do długiej dyskusji się nie nadaję ;)  bom małomówna i mruk        ale za to ciebie fajnie się czyta :)))
12 września 2017 21:08 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Dlatego chyba nie ma co generalizować.  A i ja do długiej dyskusji się nie nadaję ;)  bom małomówna i mruk :strach na wroble:   :-)    ale za to ciebie fajnie się czyta :)))

Widać na forum :D :D Nie trzeba dyskutować :D
12 września 2017 21:12 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

To ona ma części?Nie widzę:):):)

Kosmita widzi :D Zgadzam się, są różni faceci. Jedni lubią głaskanie, ja lubię kulturę.
12 września 2017 21:15
Darko

Widać na forum :D :D Nie trzeba dyskutować :D

A ty Darecki, jak się nudzisz to se piweczko chlapnij, albo dwa, jak masz.  Tylko dobrze schłodź i lej zawsze po ściance :pomponiara:
12 września 2017 21:16 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

A ty Darecki, jak się nudzisz to se piweczko chlapnij, albo dwa, jak masz.  Tylko dobrze schłodź i lej zawsze po ściance :pomponiara:

Widać na forum znaczyło, że są różni faceci :D :D Z tobą lubię pisać :D Jesteś the best!
12 września 2017 21:20
Kama84

Dlatego chyba nie ma co generalizować.  A i ja do długiej dyskusji się nie nadaję ;)  bom małomówna i mruk :strach na wroble:   :-)    ale za to ciebie fajnie się czyta :)))

Mruk??Niemożliwe:)
12 września 2017 21:24 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Kosmita widzi :D Zgadzam się, są różni faceci. Jedni lubią głaskanie, ja lubię kulturę.

Kultura nie wyklucza głaskania:)Głaskanie nie wyklucza kultury:)
B.ciekawy artykuł nt głaskania właśnie:)Naukowy,żadne chichy śmichy.

http://www.focus.pl/artykul/przytulanie-gaskanie-dotyk-niezbdne-do-ycia


12 września 2017 21:26 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Mruk??Niemożliwe:)

No, tak mam. Stety dla mojego tż, niestety dla koleżanek :)     Ale ja lubię tego swojego milczka.Wolę konkrety niż "paplaninę".  ;)   i ciszę lubię.