Powitajki przy kawie 75

25 czerwca 2023 05:41 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  zamosi sie ns powrot upalow 
Najważniejsze to sie wyspać 
Dobrego  dnia.
25 czerwca 2023 05:48 / 5 osobom podoba się ten post
Witam niedzielnie.  Spokojnego i pogodnego dnia bez szalonych zjawisk atmosferycznych. 
25 czerwca 2023 06:12 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ! witam i życzę spokojnej niedzieli.Mój wolny dzieńKoleżanka po fachu  dołączy . Pozdrawiam
25 czerwca 2023 06:48 / 5 osobom podoba się ten post
25 czerwca 2023 08:09 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w najdłuższy dzień tygodnia. Oczywiście nie dla tych,którzy mają wolne .
Przyjemnej,spokojnej niedzieli życzę 
25 czerwca 2023 08:49 / 5 osobom podoba się ten post
To już prawie 9 rano, ale dziś nie pali się  Dzien dobry :)
25 czerwca 2023 08:55 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo średnio słonecznej niedzieli
25 czerwca 2023 09:29 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  już po śniadaniu i  cudownej niedzieli życzę wszystkim 
25 czerwca 2023 12:05 / 8 osobom podoba się ten post
Żar się leje z nieba błękitnego .Dzień dobry ?Pójdę nad jezioro, ale wieczorem ,teraz to bym padła trupem.Wczoraj przyjechała koleżanka,odebrałam ją z dworca i śmignęłyśmy nad wodę .A jaki piknik był.... palunie lizać.I od razu  goście którzy się wpraszają KACZUCHY ?Nie dokarmiamy, ale jak coś spadnie to wyszarpią .Woda wczoraj 25°.W piątek wypłata już była na koncie ,skoro świt, bo w CH płacą 25go.A jak przypadnie to w weekend to w piątek . Pasek w skrzynce pocztowej listem wysłany już czekał jak do domu wróciłam z roboty.Spokojnej pracy a wypoczywającym hmmm tego czego sobie życzą☺️
25 czerwca 2023 12:23 / 4 osobom podoba się ten post
Wypoczywający by sobie zyczyli, aby siostrzyczki i braciaszki z niedaleko położonego Muri przestali nawozić  swoje ogrody  chociaż w niedzielę. Ale na nawozie kwiatki rosną i inne ziółka. Fakt 
25 czerwca 2023 13:05 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wypoczywający by sobie zyczyli, aby siostrzyczki i braciaszki z niedaleko położonego Muri przestali nawozić :blee: swoje ogrody :zaklopotanie: chociaż w niedzielę. Ale na nawozie kwiatki rosną i inne ziółka. Fakt :-)

Wieku temu w Ebikon koło Luzern tak samo rolnicy nawozili swoje łąki powyżej domami. Ostoja smrodu . 
25 czerwca 2023 13:34 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Wieku temu w Ebikon koło Luzern tak samo rolnicy nawozili swoje łąki powyżej domami. Ostoja smrodu . 

Zaznałam też tej woni
Pracowałam w Austrii i co tydzień już nie pamiętam w którym to dniu tygodnia nie można było otwierać okien i wywieszać prania . I tak co tydzień. Nawet nazwę ten wszędobylski smród miał " Landluft“  . Co kraj to obyczaj .
25 czerwca 2023 13:45 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Wieku temu w Ebikon koło Luzern tak samo rolnicy nawozili swoje łąki powyżej domami. Ostoja smrodu . 

Chciałam zapytać z której strony Luzerny, bo po kilkukrotnym turystycznym pobycie nie znam okolicy, ale pewnie po węchu trafię co i jak  
U nas jest blisko klasztor benedyktynski i mają tam kwiatowo-ziołowe ogrody. Nie wiem, może im się ogrodnik piwnicznym trunkiem zamroczył i pomylił dni. Rozumiem, że nawożenie potrzebne, ale pociągająco to nie działa. Niestety. 
25 czerwca 2023 13:47 / 2 osobom podoba się ten post
Dopiero kawkę wypije. Wyspana jestem . W pracy dostałam łapówkę w postaci butelki koniaku
 BOYARD . To za moje dobre ❤️ .Nie pije mocnych alkoholi to nie spróbuję postawie go na razie w szafce zwanej barkiem .
Doczeka się swojego czasu .
26 czerwca 2023 06:54 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo!