Powitajki przy kawie 75

27 listopada 2023 08:03 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam się dziś jako pierwsza  dobrego dnia życzę 
27 listopada 2023 09:07 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊
28 listopada 2023 07:41 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  równo tydzień zostało mi jeszcze popracować w następny wtorek będę już walizkę domykać zaraz jednak dzień pracy czas rozpocząć, spokojnego dnia życzę 
28 listopada 2023 08:44 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 nadal pochmurnie , słońca nie widać 
Udanego dnia 🌟
Ja chyba dzisiaj Hołdem. Od czwartku goście dwaj że Stanów 
29 listopada 2023 07:02 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień doberek opiekunkowo w środku tygodnia za  oknem  biało sniezyk pruszy radocha dla dzieci życzę wszystkim miłego dzionka 
29 listopada 2023 07:30 / 4 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie z domowych pieleszy niestety przeziębiona a dzisiaj wreszcie wizyta u ortopedy, która oznaczać będzie moje dalsze w tych miesiacach być albo nie być.Strasznie się boję,ale muszę,bo ból nie daje mi już spać a i w domu nic nie zrobiłam. No i nadchodzi powoli zima-trzymajcie się ciepło ☕🌹🤗☘️
29 listopada 2023 09:22 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊
Za oknem i biało i zimno 
29 listopada 2023 10:53 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  spokojnego dnia 
30 listopada 2023 07:45 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo  wkrótce pora rozpocząć kolejny dzień pracy  wszystkim spokojnego dnia życzę i pracującym szybko mijającego czasu 
30 listopada 2023 09:59 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 zima zawitała na dobre dzisiaj. Temperatura arktyczna 
30 listopada 2023 13:18 / 4 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie całą grupę. Robiłam w nocy ciasto, później wstawię zdjęcie z piekarnika bo ciasto już zapakowałam dla rodziny. Lubię piec w okresie przedświątecznym, jeszcze ciasteczka będę robić. Miłej pracy a opiekunkom na urlopie życzę radości z rodziny i zakupów.
30 listopada 2023 17:10 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry popołudniu. 
Na Bawarii zimowo, śnieg sypie dzisiaj cały dzień, chodniki ślizgie jak diabli, trzeba uważać, żeby się nie wy..... 
Ja dzisiaj na wysokich obrotach, bo taras dekorowałam, oczywiście na wyraźną prośbę bratowej Józka, nie należy, to do moich obowiązków, ale akurat uwielbiam wszelkie dekoracje świąteczne. Światełka z ubiegłego roku działają, więc ładnie jest. W Edece kupiłam wianek adwentowy i od niedzieli będziemy odliczać dni do świąt. Patrząc na ceny, to inflacji tym razem nie zauważyłam, nie wiem jak w Polsce. 
W następną niedzielę wybieram się na kiermasz świąteczny do Pszczyny, to zobaczę czy doznam szoku, czy szok będzie umiarkowany. 
Jakieś ciasteczka mi po głowie chodzą i być może coś upiekę, bo bym sobie zjadła coś domowego. 
Za tydzień, to ja już będę dopakować walizkę, bo niestety z powodu tych podróży pociągiem jestem ograniczona bagażowo. 
Miłego andrzejkowego wieczoru i pamiętajcie, że co się dzisiaj wywróży, to się spełni. Kto dzisiaj leje wosk? Jeszcze sny adwentowe podobno się zawsze spełniają, szczególnie te z niedzielnej nocy.
 
01 grudnia 2023 07:18 / 4 osobom podoba się ten post
01 grudnia 2023 08:14 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 mroźno , zimno , śniegu brak .
Luke my jako stara gwardia na straży zostaliśmy? Kto na marszałka?
01 grudnia 2023 08:40 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  dziś już rozpoczął się ostatni miesiąc bieżącego roku, ani się obejrzymy i nadejdą święta póki co weekend przed nami, życzę wszystkim spokojnego dnia