Powitajki przy kawie 76

10 lutego 2024 09:26 / 4 osobom podoba się ten post
Dzien dobry wszystkim 
10 lutego 2024 10:49 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo  spokojnej soboty 
10 lutego 2024 16:34 / 4 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich serdecznie dzisiaj wróciłam do pracy po urlopie wie będę częściej do Was zaglądać miłego popołudnia życzę 
11 lutego 2024 07:35 / 3 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich w niedzielę,to moja ostatnia tutaj więc śpiewam "ta ostatnia niedziela...."   Spokojnego dniażyczę.
11 lutego 2024 09:32 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  życzę spokojnej, przyjemnej niedzieli 
11 lutego 2024 13:13 / 3 osobom podoba się ten post
A co to wszystkich gdzieś wymiotło  Pewnie te wichury,albo świętują ostatnie dni karnawału 
11 lutego 2024 16:47 / 2 osobom podoba się ten post
Jestem jestem Nincia, witam i o zdrowie pytam Wciąż leniuchuję, pozdrawiam wszystkich
11 lutego 2024 16:52 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dzień dobry trzeci raz zaczynam pisać :-(
 
Witam s o b o t n i o . Pakuje torbę i wyjeżdżam w Polskę .Obiecałam sobie, że po tych roboczych :-( wyjazdach siądę na d..... w domu i się nie ruszę .A tu zaskoczą ,.jedno co mi zostało to jadę sama .To typowo babska trasa od znajomej do znajomej od koleżanki do koleżanki . Auto wczoraj zatankowałem do pełna w dodatku zajrzałam do jubilera i kupiłam sobie bransoletke , srebrna  z pięknymi kamyczkami .Granatowe oczka , ale zapomniałam jak się ten kamyczek nazywa .Potem sprawdzę na paragonie albo na atescie.
Dobrego dnia  życzę .
W tygodniu dorywczo pracowałam jako opiekunka po 2 godz dziennie .Stawką 45 zł za godz. osoba leżąca , kontaktowa .Takie stawki . To był tylko tydzień ponieważ stała opiekunka  sie tozchorowala .

Teraz ty zrobisz rundkę po koleżankach a później one przyjadą do ciebie w odwiedzimy. Bardzo dobry pomysł tym bardziej, że pogoda na plusie.
11 lutego 2024 16:55 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Pozdrawiam serdecznie z domowych pieleszy.Czytam książki,zamawiam kolejne i czekam na nowy dowód.Myślę, że do 20tego uda mi się wyjechać.Pogoda taka, że wyjść się nie chce.Porobiłam sobie zapasy żywnościowe do zamrażalki,przyjaciółka pomogła zmienić mi firany,a dzisiaj mam zamiar porobić porzadki w kuchennych szufladach z przyprawami.Najpierw jednak skoczę do sklepu po komplet słoiczków do sypkich rzeczy.Dobra, nie ględzę więcej.Spokojnego dnia dla Wszystkich ☕🤗🌹☘️

Wypytaj o warunki pracy Maluda i opowiedź firmie na co ostatnio trafiłaś. Niech wiedzą, że nie dasz się wykorzystywać.. tym bardziej, że ci chyba nawet eurasa nie dopłacili za tamte nocki.
11 lutego 2024 17:12 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Oczywiście, a jakiej pomocy jest w stanie udzielić wykonczona opiekunka? 

Bywamy uparte Tina nawet kosztem zdrowia ale Babka ma rację. Zapędzić się w takie kłopoty zdrowotne to już nie przelewki.
12 lutego 2024 05:48 / 4 osobom podoba się ten post
Dzien dobry 
Nowy tydzien zaczynamy 
Milego dnia 
12 lutego 2024 08:00 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  witam wszystkich w nowym tygodniu  spokojnego dzionka życzę 
12 lutego 2024 08:14 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w poniedziałek  dla mnie ostatni na zleceniu Miłego i bezstresowego dnia życzę  
12 lutego 2024 21:52 / 2 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór wszystkim  po serii zastrzyków żyję i już nawet się ruszam.Od jutra do pracy więc musi być dobrze.Powiem szczerze że jeszcze nigdy rwa kulszowa nie dała mi się we znaki jak ostatnio.
Przyjdzie rachunek z Krankenkasse 
Pozdrowionka ❤️
13 lutego 2024 05:57 / 2 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich o poranku 
Dzisiaj wybieramy sie z pdp na cmentarz
Wczoraj siedziala i wymyslila ze tam chce pojechac
mowi ze lata tam nie byla , wiec juz pora, mam tylko nadzieje ze padac nie bedzie.
Ja nie przepadam za cmentarzami
milego dzionka wam