Powitajki przy kawie 76

02 kwietnia 2024 16:52 / 3 osobom podoba się ten post
Witam po świętach. Spędziliśmy je z mężem w rodzinnym gronie u córki bardzo wesoło.Było nas razem 8 osób bo 3 osoby nie dotarły z powodu choroby jednej z nich,był to ich syn 9 cio letni więc nie mogli zostawić go samego w domu.Dzisiaj już jestem w domu i sobie odpoczywamy..Wszystko życzę spokojnego popołudnia.
03 kwietnia 2024 05:26 / 5 osobom podoba się ten post
Witam środowo
środa minie - tydzień zginie
Dziś przespałam całą noc jednym ciągiem, nawet na siusiu nie wstawałam
Miłego dnia wszystkim
03 kwietnia 2024 05:45 / 5 osobom podoba się ten post
Dziendobry 
niewyspalem sie dzisiaj 
kawusia sie robi, wiec rozpoczynamy dzionek 
milego dnia 
03 kwietnia 2024 05:57 / 5 osobom podoba się ten post
Doberek i podpinam się  pod Malgi ,przespałam aż do teraz durch całą noc.Wczoraj wyczekiwałam tylko na Godzinę 21.37 ❤️ ,wysłuchałam Barki i zasnęłam
Oby więcej takich nocy.Wszystkim życzę pogodnej środy.
03 kwietnia 2024 07:12 / 5 osobom podoba się ten post
Witam. A ja spałam super. Mąż po silnych p bólowych też dobrze spał. Póki co lepiej. Dziś jedziemy do urologa . Może on coś więcej zadecyduje bo na SOR tylko leki i kroplówki. Myślę, że trzeba by to rozbić w szpitalu . No nie mnie to oceniać . Lekarzem nie jestem. Dziś też jadę za nowym laptopem bo mój staruszek nie daje rady do programów sprzedażowych jako agent ubezpieczeniowy. Pewnie zajedziemy też i do jakiegoś marketu budowlanego popatrzeć za umywalka , WC ...itd . 
Wszystkim miłego dnia i samych dobrych chwil. 
03 kwietnia 2024 09:32 / 5 osobom podoba się ten post

 
Witam
Widzę, że towarzystwo się wyspało. 
Ja muszę wstawać 2,3 razy w nocy. Jak się dużo pije, to wiadomo. Muszę pić dużo wody, stąd potrzeba wstawania. Nie mam jednak problemu z ponownym zasypianiem. Moja pdp to pociecha, haha. Dziś zastałem ją ze stopami pomiędzy tymi bocznymi szczebelkami w łóżku. Potem tylko ała, ała, gdy chciałem jej stopy wyciągnąć. Lajcik, powolutku biorę się za obiad, zmienię jej prześcieradło, poodkurzam, zmyję podłogę itd. Przejaśnia się, może po południu przejdę się do Woolworth jakieś ciuchy pooglądać. Zobaczymy. Miłego dnia 
03 kwietnia 2024 10:01 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 nadal pada 
Wczoraj udało mi się nad jeziorem. W ogrodzie już mnie deszczyk złapał . Trochę wzięłam się za gra na ienue mchu z trawnika. 
Luke aż się przestraszyłam , że tyle razy Ciebie budzi pdp . 
A Ty to sam siebie prowadzzasz Pipi machen
03 kwietnia 2024 16:11 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień doberek po świątecznie . Po świątecznym upale troszkę się ochłodziło .Odpoczywam po obiedzie 
Dojadam resztki , bo kto zjada ostatki ten piękny i gładki  
Fajnego popołudnia 
04 kwietnia 2024 04:20 / 4 osobom podoba się ten post
Doberek bladym świtem..Pomimo najszczerszych checi nie uda mi się zasnąć. Kawa już zresztą pachnie.No to narka,do popisania później. 
04 kwietnia 2024 05:06 / 4 osobom podoba się ten post
Witam i ja jeszcze ciemnścią za oknem
Dziś dzień wyjazdowy - seniorka do przedszkola, a ja na schopping
Miłego dnia wszystkim
04 kwietnia 2024 05:51 / 4 osobom podoba się ten post
Dzien dobry 
ale spiacy dzisiaj jestem 
moze kawusia pomoze 
milego dnia
04 kwietnia 2024 07:03 / 3 osobom podoba się ten post
Witam. Slonce ☀️ już świeci ale auta siwiutenkie i minus 3 na termometrze. Dziś już powoli będę się rozglądać za zleceniem. Chce koło 12 już jechać. Kamyk się wypłukał ale mąż ma jeszcze zwolnienie do przyszłego czwartku i w na piątek zarezerwował bilet. 
Wszystkim życzę spokojnego dnia. 
04 kwietnia 2024 08:00 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Szczęśliwej drogi creyzy :flaga Polski:

Dziękuję 
04 kwietnia 2024 08:04 / 4 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich serdecznie po świętach z domku życzę miłego dnia
04 kwietnia 2024 09:34 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w czwartek 
Słonecznie, ciepło, jednak może trochę pokropić. Była już fizjoterapeutka. Zaraz śmignę do Rossmanna za rogiem, potem obiad i spokój do nocy. Najspokojniejsza sztela jak do tej pory. W niedzielę wraca zmiennik. Gdyby nie to, przedłużyłbym miesiąc.
Miłego dnia