Powitajki przy kawie 76

18 kwietnia 2024 06:02 / 4 osobom podoba się ten post
Pozdrawiam czwartkowo.Fajny film sobie wczoraj zapodałam,ale skończyło się na konferencji na Messengerze.Dzisiaj dokończę. No to narka.
18 kwietnia 2024 06:23 / 4 osobom podoba się ten post
Witam  czwartkowo. 
Na dziś większych planów nie mam . Ewentualnie jak nie będzie padać pójdę na spacer a przy okazji Rewe odwiedzę. Spokojnego dnia kochani i aby do przodu. 😁
18 kwietnia 2024 07:21 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo  spokojnego dzionka 
18 kwietnia 2024 08:37 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 
Wreszcie słońce świeci 
18 kwietnia 2024 12:11 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, witam się i ja. Wyciągam dzisiaj walizkę, torbę i zaczynam się pakować. Dołączę do was w niedzielę ale napiszę pewnie w poniedziałek jak już się ogarnę na miejscu. Miłego dnia.
18 kwietnia 2024 13:32 / 4 osobom podoba się ten post
Cześć Wszystkim 
 
18 kwietnia 2024 13:45 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

No właśnie alergia :-(

Używam kropli opatalon są na receptę, dostałam od pani alergolog. Jak będziesz u lekarza spytaj o te krople. Są na alergię i kropisz po 1 kropli co dnia rano do każdego oka. Używam ich od ponad roku od wiosny przez całe lato i czuję ulgę.
18 kwietnia 2024 13:50 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Tak , Wkop je tak jak wszystkie cebulowe .W przyszłym  roku  zakwitną pięknie 
 

Widzisz a ja je trzymam w donicy i nic nie rośnie po zimie.. i tak kupuję co roku nowe cebule. Kwitną w domu, wystawiam i później wyrzucam. Te z tego roku mam w donicy to przed wyjazdem wkopię do ziemi. Czytałam o przesadzaniu i dowiedziałam się, że trzeba wkopać cebule dość głęboko w grunt.
18 kwietnia 2024 15:42 / 4 osobom podoba się ten post
Witam i pozdrawiam 
18 kwietnia 2024 18:22 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Witam i pozdrawiam :buziaki1:

Cześć luke, miłego leniuchowania Widzę, że gusia też jeszcze wypoczywa. Ostatnio w Polsce zimno ale ma się poprawić. Postanowiłam wziąć ze sobą puchaty bezrękawnik bo w maju może być jeszcze chłodno. Nie będę go pakować a założę na siebie, w busiku posłuży za poduszkę Zaraz jedziemy  z mężem na małe zakupy.
18 kwietnia 2024 19:34 / 3 osobom podoba się ten post
kamisz49

Cześć luke, miłego leniuchowania:-) Widzę, że gusia też jeszcze wypoczywa. Ostatnio w Polsce zimno ale ma się poprawić. Postanowiłam wziąć ze sobą puchaty bezrękawnik bo w maju może być jeszcze chłodno. Nie będę go pakować a założę na siebie, w busiku posłuży za poduszkę:-) Zaraz jedziemy  z mężem na małe zakupy.

Witaj. A ja wezmę już letnie ciuchy, do lipca będzie ciepło, może i basen zaliczę🙂
19 kwietnia 2024 04:31 / 3 osobom podoba się ten post
Witam piątkowo - weekendowo chaplin:
Dziś seniorka potrzebowała mojej pomocy w nocy . Będę musiała w dzień odespać.
Miłego dnia wszystkim 
 
19 kwietnia 2024 05:13 / 3 osobom podoba się ten post
Doberek piątkowo, wcześnie ale chyba jeszcze się przytulę.Spokojnego dnia.
19 kwietnia 2024 07:07 / 3 osobom podoba się ten post
Witam.  W piątek weekendu początek. Pierwszy tydzień za mną. 💪 Jeszcze 5. Dziś przychodzi pani sprzątająca. Poka . Teresa. Już żeśmy się poznały . Za oknem  i tak ma być cały weekend czyli zimno i nie przyjemnie. 
Wszystkim życzę miłego dnia. 
19 kwietnia 2024 08:02 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry u mnie też 
Teraz czas przygotować śniadanie i
Dobrego dnia życzę