Powitajki przy kawie 76

01 maja 2024 08:06 / 1 osobie podoba się ten post
01 maja 2024 08:38 / 3 osobom podoba się ten post
Witam opiekunkowo dawno do Was nie zaglądałam ale już 11 dołączę do grona pracujących a póki co jeszcze naciesze się rodzinka miłego dnia wszystkim 
01 maja 2024 08:59 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 
01 maja 2024 20:06 / 1 osobie podoba się ten post
Witam wszystkich wieczorową porą, od wczoraj jestem na nowym zleceniu i dopiero dziś mam już czas dla siebie bo wiadomo wczoraj przyjechałam to zmienniczka musiała mi wszystko powiedzieć i pokazać potem ona odjechała ok. 19,00 i już zostałam sama z pdp..Miałam takie nerwybo nie mogłam poradzić sobie z dostępem do Wi Fi bo zapomniałam przy niej to zrobić. Zostawiła mi tylko hasło tak pogryzmolone że nie wiedziałam jakie to literki.Na szczęście znalazłam ten ruter czy jak się tam pisze i zrobiłam zdjęcie z hasłem i dopiero się połączyłam z Wi Fi. Pamiętajcie kochani zapisujcie wyraźnie hasło najlepiej drukowanymi literami, bo u mnie nie wiedziałam czy jest literka "g" czy też "q" ,okazało się że była "q" a nie "g" i tyle nerwów sobie naszarpałam. Dziś już spokojnie chić jeszcze wszystkiego muszę szukać ale pomału się odnajdę wiecie przecież jak to jest w nowym miejscu.
01 maja 2024 20:07 / 1 osobie podoba się ten post
Witam wszystkich wieczorową porą, od wczoraj jestem na nowym zleceniu i dopiero dziś mam już czas dla siebie bo wiadomo wczoraj przyjechałam to zmienniczka musiała mi wszystko powiedzieć i pokazać potem ona odjechała ok. 19,00 i już zostałam sama z pdp..Miałam takie nerwybo nie mogłam poradzić sobie z dostępem do Wi Fi bo zapomniałam przy niej to zrobić. Zostawiła mi tylko hasło tak pogryzmolone że nie wiedziałam jakie to literki.Na szczęście znalazłam ten ruter czy jak się tam pisze i zrobiłam zdjęcie z hasłem i dopiero się połączyłam z Wi Fi. Pamiętajcie kochani zapisujcie wyraźnie hasło najlepiej drukowanymi literami, bo u mnie nie wiedziałam czy jest literka "g" czy też "q" ,okazało się że była "q" a nie "g" i tyle nerwów sobie naszarpałam. Dziś już spokojnie chić jeszcze wszystkiego muszę szukać ale pomału się odnajdę wiecie przecież jak to jest w nowym miejscu.
01 maja 2024 20:07 / 1 osobie podoba się ten post
Haha 2 razy poszło 
02 maja 2024 07:24 / 1 osobie podoba się ten post
Witam serdecznie.  2 maj święto flagi RP. Słońce ☀️ już świeci wysoko więc zapowiada się słoneczny dzień. Tutaj seniorka nie wychodzi na spacery. Wozka nie ma a o rolatorku ona nie da rady. Syn chcial wózek elektryczny zalatwic bo jest cjezka około 110 kg i też go wygoniła. Nic jej nie potrzeba. Nawet ostatnio stwierdziła że pampersy drogie i żeby nie kupować. 🤔😥 No ciekawe . Codziennie by pływała w łóżku. Na wszystko NIE i koniec. Oj ciężko psychicznie tutaj jest. Dzieci też nie chętne  do pomocy . Tylko od siebie i koniec. Jeszcze 3 tygodnie jakiś zleci. A może nie dożyje bo zamyka się w sobie i nie chce pomocy. 
Wszystkim życzę spokojnego i dobrego dnia. 
02 maja 2024 08:49 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

My też mamy u siebie na działce staw rybny z karpiem i sumem .ogrodzony pod napięciem. Mój mąż zapalony wędkarz. Z sąsiadem  sobie to zrobili . Wspólna inwestycja. Teraz budowa idzie to mało czasu na rybki jest ale zawsze coś tam złapie mąż. Ja to tylko ewentualnie na słoneczku ☀️ się wygrzewam i podziwiam jak coś zlowua a potem jem. :gotuje::mniam:

no kochana taki układ to i mi się podoba... 
02 maja 2024 08:58 / 2 osobom podoba się ten post
czy ktoś tutaj w ogóle się już chwalił jak spęda majówke?? ja zazwyczaj nic ciekawego, bo albo dom albo praca, ale teraz mi się udało.. dzieci mnie zabrały na wycieczkę na Roztocze.. no pięknie i pogoda super u nas
 
a w tle widać dzikie konie..
02 maja 2024 09:07 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim  u mnie dziś słońce ☀️ uciekło pewnie do innych,a wczoraj było 25 st. a dziś tylko 14-17 st. Miłego i bezstresowego dnia wszystkim.Jeśli chodzi o majówkę to tu na zleceniu nic ciekawego normalne dni w domu byłby grill u córki w gronie rodzinnym 
02 maja 2024 09:19 / 1 osobie podoba się ten post
bozena1234

no kochana taki układ to i mi się podoba... :bravo:

02 maja 2024 09:22 / 2 osobom podoba się ten post
bozena1234

czy ktoś tutaj w ogóle się już chwalił jak spęda majówke?? ja zazwyczaj nic ciekawego, bo albo dom albo praca, ale teraz mi się udało.. dzieci mnie zabrały na wycieczkę na Roztocze.. no pięknie i pogoda super u nas
 
a w tle widać dzikie konie..

Roztocze to jakby blisko mnie 🤣🤣🤣. Tylko około 130 km na Lubelszczyzne. Ja mieszkam koło Nałeczowa, do Kazimierza Dolnego też mam tylko około 20 km więc rzut beretem..szkoda, że mnie nie ma byśmy na kawkę się umówiły. Odpoczywaj i nabieraj sił..
02 maja 2024 09:49 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 
Słońce ☀️ dużo słońca , już narzekam . Wczoraj burza przeszła u nas to i upał zelżał . Dzisiaj od nowa
Jutro chlodzik 
02 maja 2024 16:05 / 1 osobie podoba się ten post
Burza , deszcz właściwie ulewa i jeszcze grad
03 maja 2024 07:46
Witam.  przy kawce i śniadanku☕. Jem sama bo seniorkę zrywa Pflege około 9 , robią koło niej wszystko i dopiero ona je. Ja biorę leki i na pusty żołądek nie jestem zwyczajna ich brac. Męczy mnie jeszcze do tego przeziębienie. Biorę sinupret i Rutinoscorbin. Po wczorajszej burzy i całonocnych opadach deszczu ciąg dalszy brzydkiej deszczowej pogody. 
Właśnie wstawiłam swoje pranie. Później seniorki . 
Na dziś planów większych nie mam. Pranie , obiad i to co muszę koło seniorki. Zakupy zrobione wczoraj i do wtorku spokój z zakupami. Nie robię zapasów jak koleżanka bo różnie tutaj może być widząc jak demencja galopuje. Oby ja do łóżka nie przykuło bo 110 kg ja nie mam siły podnosić, przekręcać itd. 
Wszystkim życzę spokojnego dnia.