Powitajki przy kawie 76

06 maja 2024 10:17 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Wam 
Jak spędziliście majówkę?
06 maja 2024 10:56 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Miłego poniedziałku, ja czekam na busa,trzymajcie kciuki.

Piękna pogoda Cię przywita, szerokości 
06 maja 2024 11:53 / 3 osobom podoba się ten post
mariat

Dzień dobry Wam :kwiatek dla ciebie:
Jak spędziliście majówkę?

W pracy z seniorka plus praca on line. Było co robić. 
06 maja 2024 12:25 / 4 osobom podoba się ten post
Cześć wam, nie mieliśmy przyjemnego czasu w majówkę bo babcia się rozchorowała...
Dzisiaj mają ją wypisać, córka jest już u niej w szpitalu... Fajnie jest jak podopieczny w miarę jest samodzielny ale jak już coś się dzieje to tej pracy nie można zaliczyć do całkiem fajnych. Miłego wam życzę, nie siedzę teraz w internecie bo nawet nie mam kiedy ale jak babci się poprawi to popiszę więcej
 
06 maja 2024 13:17 / 3 osobom podoba się ten post
Witam już w pauzie,u mnie deszcz więc siedzę u siebie w pokoju a właściwie w mieszkaniu.Mam do dyspozycji sypialkę, salon z telewizorem i wyjściem na balkon, łazienkę i ubikację, są jeszcze dwa pokoje ale ich nie używa i tak mam za dużo. Rozwiązuję sobie krzyżówki lub przeglądam internet. Dwie godziny szybko miną:tak,O wczorajszym dniu już zapomniałam rodzina wcale mnie nie potrzebowała.Widziałam sernik w lodówce widocznie przynieśli. Narazie go nie próbowałam może dziś zjemy z pdp. zobaczymy bo ona to jest z tych oszczędnych.wszystkim spokojnego dnia życzę.
06 maja 2024 14:05 / 2 osobom podoba się ten post
U mnie słonecznie i 18 stopni. Przyjemnie.Zmiennik zerwał kilka kwiatków z korzonkami do swojego ogródka, tylko nikt nie wie, co to za kwiatki, haha 
06 maja 2024 14:31 / 2 osobom podoba się ten post
U mnie w Kolonii 
06 maja 2024 14:33 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

U mnie w Kolonii :pada_deszcz:

U mnie na szwabi tez
06 maja 2024 14:34 / 2 osobom podoba się ten post
Tamara

U mnie na szwabi tez:pada_deszcz:

Szkole Sie z TU Compensa 😝. 
06 maja 2024 14:38 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Szkole Sie z TU Compensa 😝. :-)

Dusiu a czy ERV jest ok?
06 maja 2024 16:10
Tamara

Dusiu a czy ERV jest ok?

To jest Ergo Hestia. To są matki i córki jednej spółki. Jest ok. Zależy w czym. ? 
06 maja 2024 16:44 / 1 osobie podoba się ten post
Np.wypadki na terenie Niemiec w pracy(powiedzmy rana:szycie) taki przyklad. Bo znajoma/ jej firma ze" w razie W to zadzwonic pod nr.ubezpieczyciela.Ona natomiast pojechala na ostry, pokazaka karte I otrzymala wypis.Wyslala mailem do agencji  wraz z protokolem zdarzenia, podpisanego przez jej Pdp.oczywiscie zdrowego umyslowo.Czy to bedzie uznane? 
06 maja 2024 17:00 / 1 osobie podoba się ten post
Tamara

Np.wypadki na terenie Niemiec w pracy(powiedzmy rana:szycie) taki przyklad. Bo znajoma/ jej firma ze" w razie W to zadzwonic pod nr.ubezpieczyciela.Ona natomiast pojechala na ostry, pokazaka karte I otrzymala wypis.Wyslala mailem do agencji  wraz z protokolem zdarzenia, podpisanego przez jej Pdp.oczywiscie zdrowego umyslowo.Czy to bedzie uznane? 

Jesli pojechała na izbę to wędkę karty EKUZ dostała tylko pomoc w tzw nagłych wypadkach. Karta EKUZ nie chroni Was przed kosztami leczenia. Jeśli dostała rachunek za leczenie lub wydają kasę za udzielenie pomocy  wtedy moze na podstawie ubezpieczenia turystycznego ubiegać się o zwrot kosztów za płatne leczenie o e ten rodzaj udzielonej opieki medycznej będzie miał zastosowanie w OWU tj ogólne warunki ubezpieczenia i będzie podstawą do  wypłaty świadczeń od towarzystwa ubezpieczeń. Musi pytać u agenta. Każda polisa jest inna i ma swoje OWU. 
06 maja 2024 17:11 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Jesli pojechała na izbę to wędkę karty EKUZ dostała tylko pomoc w tzw nagłych wypadkach. Karta EKUZ nie chroni Was przed kosztami leczenia. Jeśli dostała rachunek za leczenie lub wydają kasę za udzielenie pomocy  wtedy moze na podstawie ubezpieczenia turystycznego ubiegać się o zwrot kosztów za płatne leczenie o e ten rodzaj udzielonej opieki medycznej będzie miał zastosowanie w OWU tj ogólne warunki ubezpieczenia i będzie podstawą do  wypłaty świadczeń od towarzystwa ubezpieczeń. Musi pytać u agenta. Każda polisa jest inna i ma swoje OWU. 

Ona dostala typowy wypis bez rachunku, wiec raczej sprawa zamknieta.Okazalo sie ze obylo sie bez szycia I tylko zastrzyk przeciwtezcowy.
06 maja 2024 17:21 / 1 osobie podoba się ten post
Tamara

Ona dostala typowy wypis bez rachunku, wiec raczej sprawa zamknieta.Okazalo sie ze obylo sie bez szycia I tylko zastrzyk przeciwtezcowy.

Musi zapytać ubezpieczyciela lub samemu poczytać OWU i zobaczyć czy taki rodzaj zdarzenia jest w ramach opieki Ubezpieczenia.