Powitajki przy kawie 76

09 maja 2024 08:50 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry. :chaplin: Już się wyspałam a przecież też około 22 poszłam spać. Dziś święto , planie brak ale mam egzamin z PZU i muszę o 14 siąść do niego a to już pauza. Wam zycze spokojnego i dobrego dnia i jak najmniej pracy bo dziś wolny dzień. 

I ja dołączam aby życzyć Cizdanego egzaminu
09 maja 2024 09:38 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 słońce powróciło 
09 maja 2024 09:44 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziękuję ale to PZU ma naprawdę dużo produktów . Dziś zdaje majątek , we wtorek produkty Życie. :zakupy w sieci:

Powodzenia 
09 maja 2024 10:18 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Powodzenia :-)

Dziękuję. Zdałam ! 👍😁
09 maja 2024 10:33 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Dziękuję. Zdałam ! 👍😁

👍 szybko ci poszło 
09 maja 2024 10:37 / 4 osobom podoba się ten post
Z tym sercem to pomyłka bo źle palec poszedł  miał być kwiatek w nagrodę za zdanie egzaminu hihi  U mnie pogoda się klaruje więc napewno zaliczę spacerek🚶bo nie mam rowerka.Miłego dnia wszystkim.
09 maja 2024 10:42 / 5 osobom podoba się ten post
Witajcie, witam się i zmykam bo dzisiaj muszę być z babcią u lekarza. Spokojnej pracy
09 maja 2024 10:48 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry. :chaplin: Już się wyspałam a przecież też około 22 poszłam spać. Dziś święto , planie brak ale mam egzamin z PZU i muszę o 14 siąść do niego a to już pauza. Wam zycze spokojnego i dobrego dnia i jak najmniej pracy bo dziś wolny dzień. 

Powodzenia na egzaminie dusia My dzisiaj jedziemy z babcią na podanie jej kroplówki na 12 a później też będzę miała wolne.
09 maja 2024 14:26 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w pogodny czwartek . 
Odpoczywam po pracy , no najbliższe dni to orka u nas w robocie .Zaczynają się komunie sw . Dobrze , że nie jestem kucharka , dziewczyny w kuchni mają przechlapane .
Dobrego dnia .
09 maja 2024 14:33 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Doberek czwartkowo.Seniorka jeszcze śpi,luknęłam tylko czy nie zbliża się w stronę podłogi.Zastanawiam się, czy zejść sobie po kawę,ale bardzo mi się nie chce.Pomyślę później.Wczoraj dostałam w prezencie wózek zakupowy.Jutro jadę autem z przyjacielem rodziny na shopping.Zaznaczam,że przyjaciel żeniaty,żeby nie było.No,to narka,śpijcie dalej,d,isiaj pr,ecież święto. 

Też mam przyjaciół i każdy żonaty .Taki pech 
09 maja 2024 14:40 / 3 osobom podoba się ten post
Cześć Wam  Jak wasz dzień?
09 maja 2024 14:57 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

👍:-) szybko ci poszło :zakochany2:

Bo egzaminy on line. Każdy blok tematyczny ma 40 pytań i tylko 50 minut jest aktywny test więc trzeba szybko myślec  i odpowiadać. 
09 maja 2024 15:45 / 2 osobom podoba się ten post
Cześć Ludziska!
Dusia gratki ! 
Ja dzisiaj wydałam 890zl na okulary .... Boli bardzo . 
Z pozytywow to w środę jadę z menem do Bari :) wreszcie urlop . Bilety są ale hotel jeszcze nie zaklepany ,czekam na jakieś ludzkie ceny :) 
Generalnie od czerwca jak nie znajde roboty to chciałabym na 2tyg zlecenia wskoczyc,ale to się zobaczy co los przyniesie 
09 maja 2024 16:14 / 4 osobom podoba się ten post
mariat

Cześć Wam :kwiatek dla ciebie: Jak wasz dzień?

Cieply, słoneczny, świąteczny, spokojny, bezstresowy
 
Powitanko popołudniowe dla wszystkich 
09 maja 2024 16:18 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

Cześć Ludziska!
Dusia gratki ! 
Ja dzisiaj wydałam 890zl na okulary .... Boli bardzo . 
Z pozytywow to w środę jadę z menem do Bari :) wreszcie urlop . Bilety są ale hotel jeszcze nie zaklepany ,czekam na jakieś ludzkie ceny :) 
Generalnie od czerwca jak nie znajde roboty to chciałabym na 2tyg zlecenia wskoczyc,ale to się zobaczy co los przyniesie 

Masz jakieś specjalne okulary?
Ostatnio u swojego optyka zapłaciłem za szkła i oprawki 180 zł i to bez groszowej refundacji z NFZ