Zakupy

02 listopada 2014 23:25
Ja wolę francuskie:) La Roche Posay i Avene, ale teraz przetestuję te z Biochemii Urody. Co do produktów do ciała - żeli, balsamów itp. to i polskie marki są dobre - Bielendę lubię, Farmonę. Ale ogólnie nie patrzę z jakiego kraju jest firma. Jakbym miała się tylko do polskich marek ograniczyć, to trochę bym się naszukać musiała i chyba bida ogólnie by była. Zwłaszcza w kosmetykach kolorowych.
03 listopada 2014 06:08 / 1 osobie podoba się ten post
A Ja sobie wczoraj zrobiłam Piling z fusów od kawy haa
zawsze sie tego bałam, fusy?? hmm ale rewelacja naprawde polecam moja twarz wygładzona , miła w dotyku.
03 listopada 2014 07:22
Zrób sobie nie tylko na twarz :) Spróbuj, pod prysznicem, nałożyć na całe ciało...hmmmmm
03 listopada 2014 08:44 / 1 osobie podoba się ten post
Peeling kawowy jest fajny, tylko później wszystko nim upaćkane. Przynajmniej, jeżeli się go stosuje na całe ciało.
03 listopada 2014 08:51 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

a dlaczego NIE ????

Kupujcie jak chcecie ,po butelce, po skrzynce, po furgonetce.
Napisałam ,bo ostatnio co niektóre osoby ubolewały,że u nich nie ma promocji.
03 listopada 2014 10:04
wichurra

Peeling kawowy jest fajny, tylko później wszystko nim upaćkane. Przynajmniej, jeżeli się go stosuje na całe ciało.

Będę musiała kiedyś go spróbować. A Ty Wichurko byłaś zadowolona z efektów tego peelingu?
25 listopada 2018 19:47 / 1 osobie podoba się ten post

Siostra mojego chłopaka organizuje małą imprezkę urodzinową. Trafiłam na stronę (usunięte) gdzie znalazłam srebrne bransoletki z rubinem. Myślicie, że to dobry pomysł na prezent? Nie znam do końca jej gustu i to co może jej się spodobać.

25 listopada 2018 20:05
Jeśli lubi srebro? to myślę że fajny taki prezent