Zakupy

27 października 2014 18:24
Skład tego kremu nie jest dobry:

Aqua, Glycerin, Dimethicone, Propylene Glycol, Acer Saccgarinum/Sugar Maple Extract, Citrus Aurantium Dulcis/Orange Fruit Extract, Citrus Medica Limonum Peel Extract, Glycine Soya Bean Protein, Zingiber Officinale/Ginger Root Extract, Vaccinum Myrtillus Extract, Rosa Canina Fruit Oil, Hydroxypropyl Tetrahydropyrantriol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Saccharinum Officinarum/Sugarcane Extract, C13-14 Isoparaffin, Carbomer, Dimothiconol, Laureth-7, Lecithin, PEG-12 Dimothicone, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Poloxamer 188, Poloxamer 338, Polyacrylamide,
Polycaprolactone, Polysilicone-8, Sodium Hydroxide, Xantan Gum, Disodium EDTA, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Chlorphenesin,
Imidazolidynyl Urea, Methylparaben, Pentasodium Ethylendiamine Tetramethylene Phosphonate, Phenethyl Alcohol, Phenoxyethanol, Parfum (F.I.L. B28127/1)

Tutaj analiza każdego składnika - http://www.cosdna.com/eng/ingredients.php

Wprawdzie po angielsku, ale pojedyncze hasła opisujący dany składnik można łatwo przetłumaczyć sobie. Większość to rozpuszczalniki, substancje konserwujące, nawilżające. Na 7. miejscu w składzie substancja złuszczająca, a na 10. i 11. substancja przeciwutleniająca. Dalej nie czytałam, bo im dalej w składzie, tym mniej składnika. Nie ma tutaj właściwie nic, co by na zmarszczki mogło podziałać. Chyba, że dużo substancji nawilżających, ale to tak samo krem nawilżający można sobie kupić.
27 października 2014 18:28 / 1 osobie podoba się ten post
Lubicie kosmetyki z AVON?Ja zaczełam zamawiać przez Konsultantkę
27 października 2014 18:37 / 1 osobie podoba się ten post
Magdalena_Sewicka

Lubicie kosmetyki z AVON?Ja zaczełam zamawiać przez Konsultantkę

tylko Planet Spa i mgielki zapachowe
27 października 2014 18:52
Bożenka

Juz ekspertka sie zameldowała!

Wierzyłam w nią i się nie zawiodłam. Dziękuję serdecznie.
27 października 2014 19:02
Mgiełki juz znam,fajne;)Lakiery do paznokci fajne;)Biżuteria fajna;)Więcej produktów na razie nie znam;)
27 października 2014 19:17 / 1 osobie podoba się ten post
mgielki oraz od lat uzywam perfum z avonu
27 października 2014 19:21 / 1 osobie podoba się ten post
Magdalena_Sewicka

Lubicie kosmetyki z AVON?Ja zaczełam zamawiać przez Konsultantkę

Kiedyś się tym sama zajmowałam .Są rzeczy dobre, ale to zależy od upodobania.Sporo nowości co rusz wprowadzają.
Ja w polskiej drogerii przez przypadek kupiłam krem do twarzy z firmy Miraculum z przedziałem wiekowym ,ok 20zł na promocji.Polecam ,mi pasuje.
27 października 2014 19:38 / 1 osobie podoba się ten post
reanata

mgielki oraz od lat uzywam perfum z avonu

cudny :)
27 października 2014 19:46 / 2 osobom podoba się ten post
Magdalena_Sewicka

Lubicie kosmetyki z AVON?Ja zaczełam zamawiać przez Konsultantkę

Ja też Planet Spa lubię. Z innych serii próbowałam balsamów do ciała, kremów do rąk i stóp, lakierów do paznokci, produktów do makijażu. Produkty do makijażu są według mnie kiepskie. Reszta może być, ale bez większego szału. Przede wszystkim, to wolę w normalnym sklepie kupować - mogę przeczytać skład, dokładnie sobie obejrzeć, czasem przetestować.
27 października 2014 19:59 / 1 osobie podoba się ten post
Ja własnie zamawiam puderniczkę Hollywood,szminek nie zamówię bo ja Chanelka;)Tusz mam z Avon,bez rewelacji
29 października 2014 00:06
Zamawiałam żadna rewelacja ,ale to rzecz gustu,a o tym się nie dyskutuje.
31 października 2014 08:54
A ja "uzalezniona" od mojego aldika jestem;) Mam blisko domu taki gdzie ciagle cos przeceniaja. I to nie troszeczke, a od razu o polowe, a czasem nawet wiecej. Odstawiam dzieci do przedszkola i lece sprawdzic co w "promocyjnej promocji" jest... Dzieki czemu moje dzieci sa ubrane na min.rok do przodu, a ja mam cudowna kolekcje dzinsow za 5€(ktore na mnie leza jak ulal)i butow. W ciagu ostatnich 3 tyg kupilam 4 pary botkow. Kazda w innym kolorze i o innym fasonie. Jedyne co mialy wspolne to cena: do 7.99€ :). Smieje sie, ze przyjechalam tu z 1 torba, a teraz w tej torbie to sie juz nawet moje buty nie zmieszcza;)
31 października 2014 09:09
Kupiłam sobie parę dni temu sery do piekarnika - w promocji były, data ważności długa, więc kilka kupiłam. Leżą w pokoju obok, w lodówce, ale tak capią że to nie do uwierzenia. Już w korytarzu śmierdzi i nie wiedziałam skąd to. Pokój capi i korytarz capi. Moja zmienniczka nie będzie szczęśliwa:) Mam nadzieję, że uda mi się wywietrzyć chociaż trochę ten zapaszek.
31 października 2014 09:12 / 1 osobie podoba się ten post
Ty to jesteś genialna:) Tak zaraz zrobię.
31 października 2014 11:09 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Kupiłam sobie parę dni temu sery do piekarnika - w promocji były, data ważności długa, więc kilka kupiłam. Leżą w pokoju obok, w lodówce, ale tak capią że to nie do uwierzenia. Już w korytarzu śmierdzi i nie wiedziałam skąd to. Pokój capi i korytarz capi. Moja zmienniczka nie będzie szczęśliwa:) Mam nadzieję, że uda mi się wywietrzyć chociaż trochę ten zapaszek.

Oj capia capią ja w lodówce trzymam i zawsze w woreczku jeszcze a pamietam jak pierwszy raz je kupiłam tutaj w DE to trzymałam na balkonie akurat zima była bo lodoweczke babcia ma małą :)