10 listopada 2017 14:00
opiekun.5

Jak by co to tylko z Panem Kamilem gadajcie...spoko gość, bardziej konkretny niż te biurowe kobietki...

Oooo, nie widziałam, że tu o mojej agencji piszecie, muszę więcej czasu tu spędzić!!!!
A Pan Kamil - potwierdzam, bardzo kompetentny, mam z nim do czynienia już od paru miesięcy i nie mogę narzekać.
10 listopada 2017 14:02
Jolunia58

Witam, wyjezdzam na mój pierwszy wyjazd i mam jechac na miejsce busikiem, czy zawsze jezdzicie panie busikami, bo ja to chyba preferuje duze autokary. Jakos duzo sie nasluchalam o wypadkach w busikach i ze szybko jezdza. Tylko do staruszki do ktorej jade nie ma innego polaczenia.

Ja zawsze jeszcze Sindbadem. Prywatnym przewoźnikiem też nie lubię jeździć, mam złe doświadczenia...
10 listopada 2017 15:30
terenia99

Obiad? :))))

Może być kolacja ze świecami ze śniadaniem później rano po...
10 listopada 2017 15:34
halinka55

Ja zawsze jeszcze Sindbadem. Prywatnym przewoźnikiem też nie lubię jeździć, mam złe doświadczenia...

EEEEEEEEEtam...busiki są ok, ale w tych firmach, gdzie jadą w ciagu dnia a kierowca jest wyspany...niektóre Sindbady po połączeniu Firm są tak skonstruowane, że miejsca między siedzeniami zbyt mało ...
13 listopada 2017 10:03
halinka55

Ja zawsze jeszcze Sindbadem. Prywatnym przewoźnikiem też nie lubię jeździć, mam złe doświadczenia...

Wszystko zależy od kierowcy więc nie zrażaj się 
13 listopada 2017 10:51
Częściej w prywatnych firmach spotykałam niewyspanych kierowców, raz miałam obawy, że Pan był nieco "wczorajszy" i miałam problem z bagażem, który jak twierdził kierowca busa jest za duży. Nie mam szczęścia u prywatnych przewoźników
13 listopada 2017 17:46 / 1 osobie podoba się ten post
halinka55

Częściej w prywatnych firmach spotykałam niewyspanych kierowców, raz miałam obawy, że Pan był nieco "wczorajszy" i miałam problem z bagażem, który jak twierdził kierowca busa jest za duży. Nie mam szczęścia u prywatnych przewoźników

To ten pan Kamil byl wczorajszy?
14 listopada 2017 14:59
hawana

To ten pan Kamil byl wczorajszy?

Nie, miałam na myśli kierowce busa
14 listopada 2017 15:06
hawana

To ten pan Kamil byl wczorajszy?

absolutnie :D Pan Kamil to Pan Kamil - sympatyczny ton głosu i dobry żart 
15 listopada 2017 12:25
Kaya


Teraz gowork sie reklamuje, ze placi 300zl extra jesli opiekunka zdecyduje sie szybko wyjechac oraz wyplata do 1000zl wieksza niz u konkurencji ... - ciekawe kto ma racje !

przeszłam do tej firmy z innej i jestem zadowolona z wypłaty, mam o 300 euro więcej niż w poprzedniej agencji... przekonaj się, a nie narzekasz
15 listopada 2017 13:10 / 1 osobie podoba się ten post
doda

marba jak podpisałas umowe z tą firmą ? mi proponowali umowę na rok wynagrodzenie 1400 zl brutto i diete 24.51E w ub.roku dieta byla 28,09E nie podpisalam umowy

Już nie ma diet, proponują konkretne stawki netto + premie za święta teraz.
15 listopada 2017 13:27
halinka55

Już nie ma diet, proponują konkretne stawki netto + premie za święta teraz.

A od jakiej kwoty odprowadzaja ZUS?
20 listopada 2017 16:49 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

A od jakiej kwoty odprowadzaja ZUS?

Ja mam odprowadzane od 4059 zł brutto - sprawdzałam w ZUSie, potwierdziłam.
20 listopada 2017 18:17 / 3 osobom podoba się ten post
halinka55

Ja mam odprowadzane od 4059 zł brutto - sprawdzałam w ZUSie, potwierdziłam.

To nieaktualne dane. Taka  srednia  mniej/wiecej byla w III kwartale 2016. Obecnie mamy III kwartal 2017r. i srednia 4256zl. Mozesz to sprawdzic na stronach GUS.
21 listopada 2017 10:54
Witam Was, wyczytałam na fcb, że mają też niemieckie warunki, czy ktoś na takowych pracuje? I czy rzeczywiście ZUS od przeciętnej krajowej. Mało takich firm...