08 marca 2018 20:55 / 1 osobie podoba się ten post

http://www.goldenline.pl/grupy/Przedsiebiorca_biznesmenia/nie-polecam/przestrzegam-przed-gowork,846412/s/7. Tu jeszcze taki link ale nie wiem, czy się otworzy, o tym, że GoWork pobiera opłaty od przedsiębiorców za pisanie o ich firmach pozytywnych opinii i usuwanie złych. Czyli opinie czy są negatywne czy pozytywne w zależności czy firma zapłaci haracz czy też nie. Przeczytaj post użytkownika Beata Kora. O Gowork nie da się znależć żadnych złych opinii, czy to nie dziwne? Pisała też kiedyś dziewczyna, ale nie wiem, czy znajdę link, że GoWork jej nie zapłacił za opiekę, bo rzekomo piła alkohol w miejscu pracy. Także stanowczo odradzam z nimi współpracę. Mi wiszą od dłuższego czasu częśc wynagrodzenia za opiekę i nadziei na te pieniądze już brak.

08 marca 2018 23:05 / 1 osobie podoba się ten post
WERANDA

http://www.goldenline.pl/grupy/Przedsiebiorca_biznesmenia/nie-polecam/przestrzegam-przed-gowork,846412/s/7. Tu jeszcze taki link ale nie wiem, czy się otworzy, o tym, że GoWork pobiera opłaty od przedsiębiorców za pisanie o ich firmach pozytywnych opinii i usuwanie złych. Czyli opinie czy są negatywne czy pozytywne w zależności czy firma zapłaci haracz czy też nie. Przeczytaj post użytkownika Beata Kora. O Gowork nie da się znależć żadnych złych opinii, czy to nie dziwne? Pisała też kiedyś dziewczyna, ale nie wiem, czy znajdę link, że GoWork jej nie zapłacił za opiekę, bo rzekomo piła alkohol w miejscu pracy. Także stanowczo odradzam z nimi współpracę. Mi wiszą od dłuższego czasu częśc wynagrodzenia za opiekę i nadziei na te pieniądze już brak.

Wyślij im przedsądowe wezwanie do zapłaty.Wzory są w necie.Może się przestraszą i odzyskasz kasę.
08 marca 2018 23:45
Dziękuję, ale takie coś z mojej strony spuścili po brzytwie. Próbowałam polubownie i nic. Jednej babce zabiorą 100 EUR drugiej 50, trzeciej nie wypłacą nic i interes się kręci.
09 marca 2018 00:24
I jeszcze jedno nie dostałam EKUZ na podstawie formularza A1. Chyba nie byłam ubezpieczona. I już jestem naprawdę zmęczona tą firmą i ich chamstwem. A co do tzw. kursów to GoWork ponaciągał też sporo ludzi. I tyle w temacie. Jeśli link się nie otworzy to przepraszam. https://www.uokik.gov.pl/download.php?plik=10372
09 marca 2018 06:21 / 2 osobom podoba się ten post
WERANDA

Dziękuję, ale takie coś z mojej strony spuścili po brzytwie. Próbowałam polubownie i nic. Jednej babce zabiorą 100 EUR drugiej 50, trzeciej nie wypłacą nic i interes się kręci.

Zgadza się, bo pracowałam kiedyś w tej firmie. Zabrali mi 100 euro, drugi raz 40 euro i odeszłam, ponieważ nie lubię, nie toleruję chamstwa i złodziejstwa, a moja znajoma długo , bardzo długo prosiła się o zwrot kosztów za bilet.
09 marca 2018 07:09 / 1 osobie podoba się ten post
WERANDA

I jeszcze jedno nie dostałam EKUZ na podstawie formularza A1. Chyba nie byłam ubezpieczona. I już jestem naprawdę zmęczona tą firmą i ich chamstwem. A co do tzw. kursów to GoWork ponaciągał też sporo ludzi. I tyle w temacie. Jeśli link się nie otworzy to przepraszam. https://www.uokik.gov.pl/download.php?plik=10372

Czy byłaś wystarczy w ZUS sprawdzić.No i na PIT z tego roku ,kiedy z nimi pracowałąś.
09 marca 2018 10:23 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Czy byłaś wystarczy w ZUS sprawdzić.No i na PIT z tego roku ,kiedy z nimi pracowałąś.

Dokładnie.Każdy pracodawca ma obowiązek do 28 lutego dostarczyć PIT11 pracownikowi, za rok ubiegły. Tam jest wyraznie napisane ile pracownik zarobił i jakie składki zostały odprowadzone. Jesli opiekunka ma kilku pracodawców czy tez zleceniodawców w roku, to dostaje taki PIT11 od każdego z nich.
12 marca 2018 14:59 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Zgadza się, bo pracowałam kiedyś w tej firmie. Zabrali mi 100 euro, drugi raz 40 euro i odeszłam, ponieważ nie lubię, nie toleruję chamstwa i złodziejstwa, a moja znajoma długo , bardzo długo prosiła się o zwrot kosztów za bilet.

Jakieś dziwne sytuacje, ja współpracuej z GoWork i Aterimą od dłuższego czasu i nigdy, nawet najmniejszego problemu nie mialem...., no może raz jak stan pacjenta okazał się inny niż w opisie, ale to wszystko przez to, że rodzina przekłamała, ale wtedy mogłem zostać za wyższą stawkę, albo pojechać do innego pdp. Także ciężko mi uwierzyć w to co Panie piszą, bo jak to czytam o jakby zupełnie innej firmie. Już dawno dostałem PIT do rozliczenia, a za Święta Bożego Narodzenia, w które pracowałem, za każdy dzień dostałem ekstra pieniądze. 
12 marca 2018 15:00 / 5 osobom podoba się ten post
Marcus.Bet

Jakieś dziwne sytuacje, ja współpracuej z GoWork i Aterimą od dłuższego czasu i nigdy, nawet najmniejszego problemu nie mialem...., no może raz jak stan pacjenta okazał się inny niż w opisie, ale to wszystko przez to, że rodzina przekłamała, ale wtedy mogłem zostać za wyższą stawkę, albo pojechać do innego pdp. Także ciężko mi uwierzyć w to co Panie piszą, bo jak to czytam o jakby zupełnie innej firmie. Już dawno dostałem PIT do rozliczenia, a za Święta Bożego Narodzenia, w które pracowałem, za każdy dzień dostałem ekstra pieniądze. 

Tak ekstra pieniądze ha, haa Pracowałam i było tak jak napisałam.
13 marca 2018 10:33 / 2 osobom podoba się ten post
WERANDA

http://www.goldenline.pl/grupy/Przedsiebiorca_biznesmenia/nie-polecam/przestrzegam-przed-gowork,846412/s/7. Tu jeszcze taki link ale nie wiem, czy się otworzy, o tym, że GoWork pobiera opłaty od przedsiębiorców za pisanie o ich firmach pozytywnych opinii i usuwanie złych. Czyli opinie czy są negatywne czy pozytywne w zależności czy firma zapłaci haracz czy też nie. Przeczytaj post użytkownika Beata Kora. O Gowork nie da się znależć żadnych złych opinii, czy to nie dziwne? Pisała też kiedyś dziewczyna, ale nie wiem, czy znajdę link, że GoWork jej nie zapłacił za opiekę, bo rzekomo piła alkohol w miejscu pracy. Także stanowczo odradzam z nimi współpracę. Mi wiszą od dłuższego czasu częśc wynagrodzenia za opiekę i nadziei na te pieniądze już brak.

Szanowna Pani,
Jeśli jest Pani zainteresowana naszą działalnością dot. forum i opinii o pracodawcach, to zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym działem marketingu: (usunięto ze względów bezpieczeństwa) . Zapewne uzyska tam Pani wszelkie informacje, bo najlepiej dowiadywać się u źródła.
Tak, jak na tym forum, tak i na naszym każdy ma prawo napisać swoją opinię (z tej możliwości przecież właśnie zarówno Pani, jak i my korzystamy :) ). 
Natomiast jeśli chodzi o kwestie opiekunki, która spożywała alkohol na miejscu zlecenia. Mimo Pani obiekcji w tym temacie naprawdę nadal twardo będziemy się upierać, że jest to działanie łamiące naszą umowę pomiędzy firmą, a Opiekunką, które naraża na bezpośrednie niebezpieczeństwo Podopiecznego. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to trudno. Dla nas jest to jasne i w takich przypadkach naprawdę kończy się możliwość negocjacji (nikt z nas nie chce skorzystać z pomocy lekarza, czy usług fryzjera pod wpływem alkoholu- skąd więc zdziwienie, że nie tolerujemy picia przez Opiekunkę na zleceniu? )
 
13 marca 2018 10:41 / 2 osobom podoba się ten post
WERANDA

I jeszcze jedno nie dostałam EKUZ na podstawie formularza A1. Chyba nie byłam ubezpieczona. I już jestem naprawdę zmęczona tą firmą i ich chamstwem. A co do tzw. kursów to GoWork ponaciągał też sporo ludzi. I tyle w temacie. Jeśli link się nie otworzy to przepraszam. https://www.uokik.gov.pl/download.php?plik=10372

Szanowna Pani,
Na postawie Pani danych z forum nie jesteśmy w stanie przesłać do Pani informacji potwierdzających ubezpieczenie.
Prosimy o kontakt z naszym działem kadr w celu wyjaśnienia wszelkich niejasności. Wszelkie dane kontaktowe ma Pani w naszej wizytówce.
Odnosząc się zaś do cytowanej przez Panią decyzji z 2011 roku... Przez ostatnie 7 lat bardzo wiele się u nas zmieniło i nadal zmienia. Od dwóch lat mamy ISO, dbamy bardzo o jakość świadczonych przez nas usług (a jest ich znacznie więcej, niż te cytowane przez Panią :) ). Stale podnosimy panujące standardy obsługi i rozszerzamy przywołaną przez Panią ofertę kursów.
Zapraszamy do kontaktu w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.
13 marca 2018 11:45 / 5 osobom podoba się ten post
Doskonale wiecie Państwo, że uczciwość to dla Państwa pojęcie obce, że kobieta, która rzekomo piła alkohol w miejscu pracy piła go RZEKOMO, po to byście jej nic nie wypłacili. Oczywiście wypowiedz tej pani już dawno usunęliście z internetu, w końcu specjalizujecie się w kasowaniu negatywnych opinii. Jakie to dziwne, że Wasz szef człowiek z wyrokiem za nieuczciwość i oszustwa nadal jest przedsiębiorcą i co z tego, że RZEKOMO coś się tam w firmie przez 7 lat zmieniło, skoro on nadal jest szefem firmy. Zadziwiające, że mimo, iż ściągacie haracze od firm za pisanie pozytywnych o nich opinii i usuwanie złych o Was nie można znalezć nigdzie negatywów, bo taką "cudną" firmą jesteście. Doskonale wiecie, że nadal oszukujecie babcie i opiekunki, nie wypłacacie bonusów za święta, okrajacie wypłaty, płacicie nieterminowo, koordynatorzy nie interesują się paniami i ich problemami w miejscu pracy, na maile i telefony nie odpowiadacie,a pisemne wezwania do ugody na zasadzie prób polubownych przedsądowych traktujecie jak papier toaletowy. A teraz idą święta ,więc trzeba firmę ratować i na siłę ściągać opiekunki udając rzetelną firmę. Wszelkie wątpliwości należy wyjaśnić z Państwem nie w dziale marketingu czy z pseudokoordynatorami, a w sądzie. Mam nadzieję, że mądre Panie nie podejmą już z Państwem współpracy i choćbyście cukierkowo-lukrowanym głosikiem wabili, to szambo i tak zawsze wybije.Przykre, że Wasz szef człowiek blisko 70 letni doszedł do pieniędzy nie ciężką pracą, a krętactwem. Pozdrawiam opiekunki.
16 marca 2018 12:14 / 1 osobie podoba się ten post
Nie wiem czy ta sytuacja to prawda, czy nie... ale każdy kij ma dwa końce... i szczerze mówiąc ciężko mi się z Panią zgodzić, o tym twierdzeniu z uczciwością. Współpracuje z tą firmą od dłuższego czasu i osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń co do ich "uczciwości", ze wszystkich warunków wywiązują się tak jak powinni. Widać, że toczy tu Pani jakąś prywatną wendettę, zastanawia mnie wgl, czy próbowała Pani się z Nimi dogadać i zadzwonić, cz tylko tak Pani pisze? Czy to Pani byłą tą kobietą rzekomo pijącą alkohol? Bo dużo widzę obrzucania błotem, a niestety mało faktów. Pozdrawiam
05 października 2018 20:26
Polecono mi tą firmę .Chciałabym.się upewnić czy sa godni zaufania
Głównie chodzi mi o umowe na jakich warunkach jakie zarobki gdzie mają oferty itd
Czy sie wywiązują z pomocy tam na miejscu tzn czy odbierają telefony od opiekunek itd co z dojazdem do miejsca.
06 października 2018 07:03
Czy pracował ktoś z Help24 z Bydgoszczy?