Ja mam dzisiaj skrzydełka drobiowe , które robię na ostro we frajerze :-)
Upiekę też ziemniaki po swojemu .Sałatę mam w skrzyni na tarasie ,a jej smak kilka pięter wyżej od tej z marketu .
Winko otworze . :🍷
Ja mam dzisiaj skrzydełka drobiowe , które robię na ostro we frajerze :-)
Upiekę też ziemniaki po swojemu .Sałatę mam w skrzyni na tarasie ,a jej smak kilka pięter wyżej od tej z marketu .
Winko otworze . :🍷
Ten twój erfrajer to ki diabeł? Znaczy jakiej firmy?