Pomorskie

13 stycznia 2014 02:42
Witam
Gdzie jesteście koleżanki z pomorskiego?
13 stycznia 2014 09:06
Witam Pomorzanki...

Coraz wiecej nas... juz grupka calkiem calkiem...
Moze jak tak sie zbierzemy, wspolnie podrozowac bedziemy :):)
Z Chojnic jestem .
13 stycznia 2014 19:50
Witaj Margo
Gdzie teraz jesteś? 
14 stycznia 2014 08:43
Margo72

Witam Pomorzanki...

Coraz wiecej nas... juz grupka calkiem calkiem...
Moze jak tak sie zbierzemy, wspolnie podrozowac bedziemy :):)
Z Chojnic jestem .

Witajcie krajanki, ja do Chojnic mam jakieś 80 km
15 stycznia 2014 08:55
Witajcie....
80 km to rzut beretem :)a z ktorej strony?
Mysle ze jest nas o wiele wiecej... czekamy dalej....bo to masa kobietek...
Pracuje na prywatne zlecenia, teraz czekam na nowe. Zazwyczaj byly to tereny Kolonii i okolic,ale zycie pokaze gdzie nastepna bedzie :)

Pozdrawiam
17 stycznia 2014 16:51
Witajcie
Jestem tutaj nowa aczkolwiek zaglądam tutaj często Dzisiaj postanowiłam założyć konto i jestem :)
Pozdrawiam koleżankę z Chojnic :)
18 stycznia 2014 08:29
Hej, mieszkam w powiecie Bytowskim, a do Chojnic, a nawet za Chojnice właśnie dziś pojadę...
Pozdrawiam Krajanki.
22 stycznia 2014 20:43
Hej pomorzanki
Tyle jest nas zarejestrowanych na forum ale jesteśmy mało aktywne. Ciekawe dla czego?
27 stycznia 2014 15:11
Pozdrawiam pomorzanki, te które są jeszcze w Polsce i te które są w DE.Ja już 30.01 zasilę grono pracujących w DE. Pozdrawiam wszystkie opiekunki z Monachium i okolic, całe Bajery.
27 stycznia 2014 15:48
joannagda

Pozdrawiam pomorzanki, te które są jeszcze w Polsce i te które są w DE.Ja już 30.01 zasilę grono pracujących w DE. Pozdrawiam wszystkie opiekunki z Monachium i okolic, całe Bajery.

Pozdrawiam wszystkie pomorzanki, ja tez za tydzień wyjeżdżam do DE ale w okolice Koln.
29 stycznia 2014 16:41
Hej dziewczyny! Jestem tutaj nowa i jeszcze nie wyjechałam ale mam zamiar wyjechać do Niemiec jako opiekun. Powiem wam szczerze,że boję się i mój niemiecki nie jest najlepszy.Jakieś wasze rady?Propozycje firm? Pozdrawiam
Ps. Jestem ze Słupska
11 lutego 2014 21:24
Pozdrawiam rowniez Wszystkie pracujace ii odpoczywajace.....Niestety dopiero mnie podlaczyli do zywych. w pracy cale 22 dni bez kontaktu masakra ....ale co zrobic ze niektorzy ciezko mysla a jeszcze ciezejj. Dzialaja - ale juz jestem z Wami i sie bardzo ciesze...
Do Kolonii tez mam nie daleko
Witam Magdaluno
12 lutego 2014 00:10
magdaluna

Hej dziewczyny! Jestem tutaj nowa i jeszcze nie wyjechałam ale mam zamiar wyjechać do Niemiec jako opiekun. Powiem wam szczerze,że boję się i mój niemiecki nie jest najlepszy.Jakieś wasze rady?Propozycje firm? Pozdrawiam
Ps. Jestem ze Słupska

Ja normalnie do Słupska na zakupy jeżdżę, o firmach czytaj w opiniach:
http://www.opiekunki24.pl/forum/zobacz/15
Jak czegoś nie rozumiesz - moje namiary w profilu.
12 lutego 2014 00:12
Margo72

Pozdrawiam rowniez Wszystkie pracujace ii odpoczywajace.....Niestety dopiero mnie podlaczyli do zywych. w pracy cale 22 dni bez kontaktu masakra ....ale co zrobic ze niektorzy ciezko mysla a jeszcze ciezejj. Dzialaja - ale juz jestem z Wami i sie bardzo ciesze...:-) :-) :-)
Do Kolonii tez mam nie daleko:-) :-) :-) :-) :-)
Witam Magdaluno

Witaj, gdzie dokładnie przebywasz? Ja jestem 51519 Odenthal.
12 lutego 2014 10:16
Jestem w Hurth.... jeszcze tydzien
Na jakdlugo jestescie- chodzi mi o terminy.
Magdaluno jak moge cos poradzic, to trafic na doba rodzinke to traf szczescia....beda wyrozumiali na niedoskonalosci .
To wymagajaca praca , ktora weryfikuje sama, ale wszystko zalezy od ludzi..... podopiecznych i wspolpracujacych z Toba ....
Jedna rzecz...- profi to dobrze wykonana praca, nie poswiecanie .
Pozdrowienia