Łódzkie

27 listopada 2016 15:14 / 3 osobom podoba się ten post
brydzia

Chciałam sie dowiedzieć czy oprócz mnie jest tu jeszcze ktos z tego rejonu?jesli tak to odezwijcie sie.

Nie przejmuj się Brydzia,nas mazowszanek jest tyle samo co was,trzeba siły połaczyć, żeby zachodnipomorskie albo śląskie pokonać
27 listopada 2016 16:53 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Nie przejmuj się Brydzia,nas mazowszanek jest tyle samo co was,trzeba siły połaczyć, żeby zachodnipomorskie albo śląskie pokonać :-)

Ze śląskiego sporo kobiałek jest, ale w "patriotycznej" pisaninie słabe  
19 stycznia 2017 19:03
Jestem tu nowa z okolic Lodzi witajcie
19 stycznia 2017 19:05
Socjolog28

Jestem tu nowa z okolic Lodzi witajcie

Witaj, witaj. Jakiż to promień od pl Wolnosci ta okolica?
21 lutego 2017 12:54 / 2 osobom podoba się ten post
Witam wszystkie łodzianki o ile tu takowe są bo coś tu nikt nie zaglądał przez cały miesiąc.
21 lutego 2017 13:08 / 1 osobie podoba się ten post
brydzia

Witam wszystkie łodzianki o ile tu takowe są bo coś tu nikt nie zaglądał przez cały miesiąc.

Brydzia , zajrzeć to by się zajrzało , ale nie było komu z archiwum wyciągnąć ...Strzałeczka  krajanie 
21 lutego 2017 19:29 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Brydzia , zajrzeć to by się zajrzało , ale nie było komu z archiwum wyciągnąć ...Strzałeczka  krajanie :przytula:

Strzałeczka Barbra: i Briżit
05 marca 2017 16:45 / 1 osobie podoba się ten post
Hej łodzianki żyjecie?pozdrawiam
09 marca 2017 21:35 / 3 osobom podoba się ten post
Łódzkie pozdrawia reszte kraju samiutka tu jestem płakać mi sie chce.
09 marca 2017 21:55 / 3 osobom podoba się ten post
brydzia

Łódzkie pozdrawia reszte kraju samiutka tu jestem płakać mi sie chce.:kropla potu:

Nie płakaj ) Ja jestem !! , a reszta ziomali to w terenie  Dziś biuro otworzyli , pewnie w kolejce stoją )),tylko nie wiem za czym.Baska coś pisała o mydle ))).
Pozdrawiam Łódzkie , życząc spokojnej nocy.
09 marca 2017 22:20 / 2 osobom podoba się ten post
brydzia

Łódzkie pozdrawia reszte kraju samiutka tu jestem płakać mi sie chce.:kropla potu:

Ady jestem Brydziu .... o ...i jakaś z lubuskiego się tu przyplątała nawet .....Widzisz serdeńko - nie jesteś sama , nie płakusiaj 
10 marca 2017 13:13 / 2 osobom podoba się ten post
Witajcie łodzianki musiałam przestać płakusiać bo mi chusteczek zabrakło i wsparcie nadeszło miłego dzionka
10 marca 2017 14:06 / 3 osobom podoba się ten post
Witajcie krajanki i nawet ta jedna z lubuskiego , która lubi nas odwiedzić ....też ją witam
28 marca 2017 18:02 / 2 osobom podoba się ten post
hallo łódzkie 2tygodnie nikt tu nie zaglądał a może przeprowadziły sie w inną część kraju
29 marca 2017 07:28 / 2 osobom podoba się ten post
brydzia

hallo łódzkie 2tygodnie nikt tu nie zaglądał a może przeprowadziły sie w inną część kraju

Zapraszam w Lubuskie,tam też leniuchy są )))
Witam piękne panie .No to teraz niech się wstydzą panny z łódzkiego,może w końcu tu się pojawią