Świąteczne zastępstwa – warto czy nie warto?

15 grudnia 2017 13:54
hawana

Podaj link.

Linków chyba nie można, ale podsyłam informację:
Warunki otrzymania premii:
Premiujemy wyjazdy zaczynające się w okresie od 1 grudnia do 23 grudnia:
•    za wyjazd rozpoczynający się w okresie od 1 grudnia do 23 grudnia 2017 roku, trwający nieprzerwanie minimum 5 miesięcy (150 dni), premia wynosi do 500 € brutto
•    za wyjazd rozpoczynający się w okresie od 1 grudnia do 23 grudnia 2017 roku, trwający nieprzerwanie minimum 4 miesiące (120 dni), premia wynosi do 400 € brutto
•    za wyjazd rozpoczynający się w okresie od od 1 grudnia do 23 grudnia 2017 roku, trwający nieprzerwanie minimum 3 miesiące (90 dni), premia wynosi do 300 € brutto
•    za wyjazd rozpoczynający się w okresie od od 1 grudnia do 23 grudnia 2017 roku, trwający nieprzerwanie minimum 2 miesiące (60 dni), premia wynosi do 240 € brutto
05 stycznia 2018 19:37
dorotee

W moim domu, mojej rodzinie? Do pracy przynosiło się. Moja mama posylala sąsiadce, ba księdzu nawet kiedyś:-) teraz dostała od innej sąsiadki. Mieszkam na Kujawach.
Giełda piernikowa kogo b a rdziej kruche:piecze ciasteczka:

Latem planuje wyjazd na Kujawy. Coś mi polecisz?
06 stycznia 2018 08:18
Aga.K

Latem planuje wyjazd na Kujawy. Coś mi polecisz?

Bydgoszcz to muzyka, Bydgoskie impresje muzyczne, koncerty na Wyspie Młyńskiej, same miasto też interesujące, tłumów turystów to nie ma niestety, gotyk w Toruniu, turniej rycerski Golub-Dobrzyń , albo Bory Tucholskie i aktywny wypoczynek, kajaki rowery. .