Psy, koty i inne nasze zwierzaki

17 września 2017 15:38 / 4 osobom podoba się ten post
Haha  Biorę minusa na klatę.
17 września 2017 19:59 / 8 osobom podoba się ten post
  Dostałem kolejne zdjęcie od żony :D
17 września 2017 20:37 / 5 osobom podoba się ten post
Od kredy za "brak męskiej duszy" odejmę krechę jaką Ci na niebieskiej niwie namazałam za "krytykę fotografii" - mojej fotografii  W ten sposób zmniejszy mi się rozmiar miseczki  i jakoś dam radę. 
17 września 2017 20:50 / 2 osobom podoba się ten post
Teraz to mało ważne, musze coś odjąć od krechy, bo mi rozmiarem dowaliłeś. Niech będzie i fotografia  6F nie udźwignę, nie dychne. Sam sobie jesteś winny. Mogłeś być bardziej wyrozumiały 
17 września 2017 20:55 / 3 osobom podoba się ten post
A co Ty masz do 6F czy F-16 czy inszych Ił 18, ja się Ciebie zapytowywuję! Hę?
17 września 2017 21:06 / 2 osobom podoba się ten post
Tiaa na fotografii. A spróbuj to "piękne" nosić dumnie wypięte przed sobą 
17 września 2017 21:21 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Tiaa na fotografii. A spróbuj to "piękne" nosić dumnie wypięte przed sobą :lol2:

Się musi,się nosi....a pleczki bolom 
17 września 2017 23:29 / 4 osobom podoba się ten post
Darko

  Dostałem kolejne zdjęcie od żony :D

Twój kot wygląda zupełnie jak mój Cezar, którego kiedys miałam.
17 września 2017 23:30 / 1 osobie podoba się ten post
Ellax2

Twój kot wygląda zupełnie jak mój Cezar, którego kiedys miałam.

Nie jest kradziony :D :D To dachowiec.
17 września 2017 23:34 / 3 osobom podoba się ten post
Darko

Nie jest kradziony :D :D To dachowiec.

Nie mam go już dawno, a od 10 lat nie mogę mieć kota w ogóle, bo terierka mojej bratanicy uśmierca wszystko, co sie rusza na jej terenie.
17 września 2017 23:38
Ellax2

Nie mam go już dawno, a od 10 lat nie mogę mieć kota w ogóle, bo terierka mojej bratanicy uśmierca wszystko, co sie rusza na jej terenie.

To wszystko tłumaczy.
18 września 2017 00:10 / 2 osobom podoba się ten post
Darko

To wszystko tłumaczy.

Nie, to nie była jej sprawka.
18 września 2017 07:02 / 4 osobom podoba się ten post
Ellax2

Nie, to nie była jej sprawka.

Witaj Ellax2.
18 września 2017 12:57 / 5 osobom podoba się ten post
giunta2

Moje, moje, kochaniutkie <3

Takiego kota moge miec,kiedys sie zastanawialam nad kotem ale mamy podzielone zdania w rodzinie. Mamy psa i taki kot tyz by sie zadomowil ino musze to przemyslec na spokojnie. Musze poczytac o kotach bo malo mialam z nimi do czynienia. Zastanawiam sie tyz jak to zrobic,by pies zaakceptowal nowego domownika a z tym moze byc roznie
18 września 2017 13:06 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Takiego kota moge miec,kiedys sie zastanawialam nad kotem ale mamy podzielone zdania w rodzinie. Mamy psa i taki kot tyz by sie zadomowil ino musze to przemyslec na spokojnie. Musze poczytac o kotach bo malo mialam z nimi do czynienia. Zastanawiam sie tyz jak to zrobic,by pies zaakceptowal nowego domownika a z tym moze byc roznie :rozmysla:

witam,co do zwierząt tzw. domowych mam inne zdanie,lubię je i bez fałszu ,ale kot czy pies nie mają miejsca w domu,owszem pomieszczenia do tego przeznaczone,ale nigdy w mieszkaniu,mogę też odwiedzić ,ale nie mieszkać z domownikami.Miałem kota ,psa  teraz nie mam ,ale kiedy zrobię odpowiedni box z budą  to napewno kupię.Trudno to moje zdanie.