Psy, koty i inne nasze zwierzaki

19 września 2017 20:17 / 5 osobom podoba się ten post
adamos60

bo miałem powód----nie macie innych tematów?Pozdrawiam i zamykam ten temat.

W tym poście nie ma innych tematów- jak kogoś nie interesuje-czytać raczej nie musi!!!!!
19 września 2017 20:18 / 5 osobom podoba się ten post
ewita

A Ty po co mnie cytujesz??!!!!!!:palka:

To taki dziwny sposob na wyrazenie wspolczucia. 
19 września 2017 20:19
kolejna mściwska odpowiedż---spokojnej nocy.Napisałem ,że zamykam ten temat ze swojej strony.
19 września 2017 20:21 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

To taki dziwny sposob na wyrazenie wspolczucia. 

Hawanka masz racje- jak ktos mi tak serdecznie współczuje,to aż mi się lżej na duszy robi!!!!
19 września 2017 20:23 / 5 osobom podoba się ten post
Ewita, bardzo mi przykro. Wiem, jak bardzo mozna sie przywiazac do pieska.
19 września 2017 20:36 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Ewita, bardzo mi przykro. Wiem, jak bardzo mozna sie przywiazac do pieska.

19 września 2017 20:46 / 6 osobom podoba się ten post
Ewita mądra jest i pierdłami się nie przejmie, temat jest hobby i o zwierzyńcu ,a on jak wiadomo jest politycznie obojętny. A dobrzy ludzie kochają mniejszych braci i to jest miejsce dla takich . Niech nam żyją jak najdłużej , a opozycja niech się wypcha
19 września 2017 21:08 / 9 osobom podoba się ten post
To jest moja Inka, czarna spanielka ( wcześniej miałam złotą,Tośkę) ,znajda ( nikt się po nią nie zgłosił mimo ogłoszeń i  innych poszukiwań właściciela).Trafiła do nas jak miała ok.9 miesięcy....kochamy ją bardzo,ale jest to z pewnością ostatni nasz pies...szkodnik,psuja i kanapowiec ( z sypialni,na szczęście ją wyprowadziłam  Teraz ma 8 lat
19 września 2017 21:16 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

To jest moja Inka, czarna spanielka ( wcześniej miałam złotą,Tośkę) ,znajda ( nikt się po nią nie zgłosił mimo ogłoszeń i  innych poszukiwań właściciela).Trafiła do nas jak miała ok.9 miesięcy....kochamy ją bardzo,ale jest to z pewnością ostatni nasz pies...szkodnik,psuja i kanapowiec ( z sypialni,na szczęście ją wyprowadziłam :-) Teraz ma 8 lat

Złoty spaniel Picolo, był naszym ostatnim pieskiem w domu 
19 września 2017 21:19 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

To jest moja Inka, czarna spanielka ( wcześniej miałam złotą,Tośkę) ,znajda ( nikt się po nią nie zgłosił mimo ogłoszeń i  innych poszukiwań właściciela).Trafiła do nas jak miała ok.9 miesięcy....kochamy ją bardzo,ale jest to z pewnością ostatni nasz pies...szkodnik,psuja i kanapowiec ( z sypialni,na szczęście ją wyprowadziłam :-) Teraz ma 8 lat

Słodziak  też mam psa i nie wyobrażam sobie, aby w domu nie było jakiegoś psiaka
19 września 2017 21:25 / 6 osobom podoba się ten post
Nugatka

Słodziak :-) też mam psa i nie wyobrażam sobie, aby w domu nie było jakiegoś psiaka

Pies potrzebuje , takie moje zdanie, przede wszystkim sporo czasu ofiarowanego mu przez właściciela,a mnie nie ma przez 8 miesięcy w roku, mąż też pracuje i jeszcze ma parę innych spraw na głowie... łatwo tej mojej psinie nie jest.
19 września 2017 21:27 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Pies potrzebuje , takie moje zdanie, przede wszystkim sporo czasu ofiarowanego mu przez właściciela,a mnie nie ma przez 8 miesięcy w roku, mąż też pracuje i jeszcze ma parę innych spraw na głowie... łatwo tej mojej psinie nie jest.

W takiej sytuacji tak, ale mówić co mówić, psy są niesamowite 
20 września 2017 15:43 / 2 osobom podoba się ten post
Nugatka

Słodziak :-) też mam psa i nie wyobrażam sobie, aby w domu nie było jakiegoś psiaka

chwilowo nie mam psa ! miałam , dużo , mądrych i kochanych, odeszły za Tęczowy Most i czekają tam na mnie . Jak będę emerytką -  będzie niejeden,  na razie są  tylko koty ... łatwiej zostawić na cały dzień ... a cytując mądrzejszych :" Dom bez kota to głupota "...
Znalezione obrazy dla zapytania dom bez kota jest jak butelka
20 września 2017 15:53 / 5 osobom podoba się ten post
adamos60

ok. chowajcie pieski kotki w domu ,ale ja wyraziłem swój pogląd.POzdrawiam .

nie wiesz co tracisz ... to ja Ci tu podpowiem : BEZINTERESOWNĄ MIŁOŚĆ ...  a że wredna nie jestem , to życzę Ci z całej duszy , abyś spotkał na swojej drodze taką bezbronną , kochaną , futrzastą istotkę , niech Ci rozświetli życie, podaruje radość i bezgraniczną miłość ... "pure love " było napisane o zwierzętach... jestem tego pewna ! 
"...Kiedy śpisz, chcę
Siedzieć u twego boku
A jeśli bym zasnął
Zobaczyłbym cię w moich snach..."
25 września 2017 19:10 / 2 osobom podoba się ten post
Ostatnio pisałam, że na działce odwiedza mnie mały, koci okruszek. Ostatnio przyprowadził rodzinkę. Teraz odwiedzają mnie już trzy kocie okruszki. Martwię się tylko co będzie z nimi zimą. Czy przeżyją?