dowcipy i anegdoty

15 kwietnia 2014 22:01
Mój mąż taki numer wyciął, zamiast corkę do gimnazjum zawieźć, skręcił do podstawówki, ależ była obrazona:))
15 kwietnia 2014 22:14 / 4 osobom podoba się ten post
Lili

Pan Bóg gdy stworzył mężczyznę dał mu mózg, penisa i tyle krwi, by mógł jedno z nich zasilić...

Piersi to niezbity dowód na to, że prawdziwy facet potrafi sie skoncentrować na więcej niz jednej rzeczy na raz. :)
15 kwietnia 2014 22:20 / 5 osobom podoba się ten post
efka66

Piersi to niezbity dowód na to, że prawdziwy facet potrafi sie skoncentrować na więcej niz jednej rzeczy na raz. :)

Męski koszmar
dom na kredyt
drzewo w doniczce jako prezent
syn od sąsiada
15 kwietnia 2014 22:22 / 4 osobom podoba się ten post
Złota myśl
Nie wolno wstrzymywać gazów. Nie wypuszczone unoszą się do mózgu i stąd się właśnie biorą posrane pomysły.
15 kwietnia 2014 22:36 / 2 osobom podoba się ten post
efka66

Piersi to niezbity dowód na to, że prawdziwy facet potrafi sie skoncentrować na więcej niz jednej rzeczy na raz. :)

Efka, ja bym powiedziała że to JEDYNY dowód... :)))))
15 kwietnia 2014 23:10 / 3 osobom podoba się ten post
Apropo's piersi -historyjka.Doktor rozmawia z moja kolezanka o b.bujnym biuście,I cały czas gapi sie na "przedziałek "widoczny spod mundurka pielegniarskiego -Kolezanka sie zorientowała i pyta go-"doktorze czy pan rozmawia ze mna czy z NIMI????"
16 kwietnia 2014 16:24 / 1 osobie podoba się ten post
Marynarz wraca wcześniej z rejsu w czasie gdy żona przyjmuje kochanka. Wypycha go w pośpiechu nagiego na balkon.
Przyjmuje serdecznie męża, podaje mu kolację. Jako, że jest zima a mieszkanie na 10 piętrze, facet nie ma szans.
Puka do drzwi balkonu. Otwiera mu zdziwiony marynarz:
- Bardzo pana przepraszam, byłem właśnie u sąsiadki na górze, kiedy wrócił jej mąż. Zeskoczyłem na wasz balkon. Czy mógłby mi pan pomóc?
- Panie, my mężczyźni musimy sobie pomagać. Pożyczył facetowi swoje ubranie, poczęstował kieliszkiem wódki. Wieczorem kładąc się do łóżka nagle się zamyślił:
- Maryśka, albo ty jesteś ku**a, albo nam piętro dobudowali.
16 kwietnia 2014 16:31
efka66

Piersi to niezbity dowód na to, że prawdziwy facet potrafi sie skoncentrować na więcej niz jednej rzeczy na raz. :)

To tak jak kobieta moze gapic sie godzinami jednoczesnie na pierscionek z brylantem i futro z norek,a najzabawniejsze jest to że oglada to w internecie
16 kwietnia 2014 16:32
Lili

Efka, ja bym powiedziała że to JEDYNY dowód... :)))))

przesadzasz ha ha Facet patrzy nie tylko na nowiusienkie BMW ale równiez dokładnie obejrzy siedzacą w nim sexy kobiete ha ha
16 kwietnia 2014 16:34
Lili

Pan Bóg gdy stworzył mężczyznę dał mu mózg, penisa i tyle krwi, by mógł jedno z nich zasilić...

Dlatego tym brzydkim też sie czasami jakis facet trafi ha ha
16 kwietnia 2014 16:34 / 1 osobie podoba się ten post
20 powodów aby robić jaja:
 
1.Dla jaj.
2.Aby mieć coś na twardo.
3.Bo twoja kobieta do dziś tego nie potrafi.
4.Bo hohowla świń chłopom  nadal się nie opłaca.
5.Bo lepiej robić jaja, niż podkładać świnię.
6.Aby lud pracujący miast i wsi oraz młodzież szkolna mieli czym rzucać w urzędników państwowych.
7.Aby nie dać sie ujaić.
8.Aby trenować malowanie pisanek.
9.Aby dać komuś te jaja komuś do wysiadywania.
10.Bo co dwa jaja to nie jedno.
11.Nawet Kolumb miał swoje jajo.
12.Orły i sokoły robią jaja, nie bądź gorszy , rób jaja i ty.
13.Zrób sobie z kogoś jaja, zanim zrobią z ciebie jaja.
14.Bo wszystko zaczyna się od jaj.
15.Być może jajo,którezrobisz będzie złotym jajem.
16.Jajogłowi będą zakłopotani.
17.Niestraszny ci będzie makaron czterojajeczny.
18.Jajem muru nie przebijesz , ale mniej go szkoda niż glowy.
19.Jajo jest ciekawsze od jojo.
20. Ja,ja naturlich.
 
16 kwietnia 2014 17:11
- Do kogo piszesz ten list ? - pyta żona męża. - Czemu pytasz ? - Oj, ty zawsze musisz wszystko wiedzieć! - odpowiada żona.
 
 
Siedzi facet przy grobie i krzyczy: - Dlaczego musiałeś umrzeć! Dlaczego musiałeś umrzeć! Dlaczego musiałeś umrzeć! Podchodzi drugi i pyta - Panie Kogo pan tak żałuje? Ojca, syna? - Pierwszego męża mojej żony.
16 kwietnia 2014 17:20 / 1 osobie podoba się ten post
Dwóch facetów siedzi przy barze i narzekają jakie to ich żony są przerażające. Pierwszy mówi:
- Moja jest tak straszna, że jak ją postawiłem na polu zamiast stracha na wróble, to ptaki oddały zeszłoroczne czereśnie...
Drugi na to:
- A moja ma wymiary 110/80/90
- To całkiem nieźle.
- Taak... Druga noga tak samo...
16 kwietnia 2014 17:26 / 1 osobie podoba się ten post
Jaka jest różnica między kobietą mającą okres a terrorystą?
- Z terrorystą można negocjować...
16 kwietnia 2014 17:40 / 2 osobom podoba się ten post
" Złote" mysli" :

- Czym dłuższy celibat, tym bardziej liberalne kryteria urody.
-Bieganie za kobietami jeszcze nikomu nie zaszkodziło, niebezpiecznie jest je złapać
-Kluczyki do Mercedesa pasują i do serca kobiety.
-Chwila nieuwagi i mała, przypadkowa iskra
namiętności może się nieoczekiwanie zmienić w ognisko domowe...
-W piątki człowiekowi najczęściej chce się napić, w poniedziałki człowiekowi najczęściej chce się piątku
-- Dlaczego mężczyzna pobudza się ogromnie na widok nagich kobiecych piersi?
- Nie wiadomo, ale tak samo ma na widok dwóch zimnych puszek piwa
- Im większe piersi, tym trudniej zapamiętać twarz.