Boże Narodzenie do 2017 - życzenia

24 grudnia 2011 10:00
Z okazji Swiat zycze Wam Wszystkim aby kazdy kolejny dzien byl piekniejszy od poprzedniego.! I jeszcze dziekuje za to ze dzieki Wam nie jestem taka samotna!
26 grudnia 2011 19:51
Choc spóżnione lecz serdeczne

me życzenia są konieczne

dla Tych co na obczyżnie są

a nie w ojczyżnie!

Wszystkiego Najlepszego życzy Aska!
13 października 2012 22:59
Dziewczyny, reanimuje ten temat, bo za chwilę, będzie aktualny...

Która z Was planuje prace w Boże Narodzenie?
13 października 2012 23:04
Ja zjeżdżam do domku jutro i wracam po Nowym Roku :) Święta spędzam w PL z ukochanym :)
13 października 2012 23:42
życzę ci Sylwunia, byś każde święta spędzała z tymi, których kochasz (wszystkim innym także). Wiem, że są różne sytuacje i może się tak zdarzyć, że to "życie"( nóż na gardle) zmusza na do rozłąki...
Widziałam pierścionek:)- cudny! Zrób sobie pazurki na wyjazd do Nicei:)
aaaaaaaaaaa jeszcze jedno...
A narzeczony wie o Twoich przygodach z Januszem???? hehehehehehe
14 października 2012 01:24
Alutja, ja planuje sie obijac w Gwiazdke Mnie swieta juz d lat nie ciesza... dzien jak codzien . A Sylwester to nie wiem gdzie mnie zaprosisz . Sylwunia dobrej podrozy ! Opowiedz jak Ci sie Twoj Superman oswiadczyl?? I czy prosil o reke twojego ojca???ß opwoowiedz lubie sluchac takich stories.
14 października 2012 09:29
mi chyba też wypadnie zmiana tutaj na swięta ( bo koniec października zjeżdzam do Polski a potem wracam
14 października 2012 11:10
ja dostałam kuszącą propozycję wyjazdu tylko na święta i Sylwestra z Care Work, proponują prawie 1.000zł netto, nie wiem czy dają też bilety za darmo do miejsca pracy, ale ostatni rok byłam poza domem, to teraz chcę być w kraju, tym bardziej, że moja córa rodzi w grudniu i miło pobyć ze zjawiskiem pod tytułem niemowlak-noworodek. Jego paluszki to dzieło sztuki, a ten zapach ciałka! Oczywiście zakładam brak kupy w trakcie wąchania!
17 października 2012 21:52
Kaya, dlaczego święta cię nie cieszą?????????Jesteś młodziutkim stworzeniem (sorry za okreslenie), które kiedyś wszystkie tradycje przekaże (bądź nie!) swoim dzieciom... Musisz kultywować to czego doświadczyłaś w swoim domu, bo głęboko wierzę w to, że masz dobre wspomnienia.
26 października 2012 01:13
witam wszystkich bardzo cieplutko i proszę o radę. Święta i Nowy Rok spędzę prawdopodobnie w DE. Czekam właśnie na propozycję. Nie wiem jednak czy muszę zabrać jakieś extra ciuchy, no wiecie Wigilia, Boże Narodzenie itp. Nie przepadam za "mundurkami", czy wystarczy mieć zwykłe ciuchy?
Będę wdzięczna za każdą radę.
26 października 2012 02:39
Też się dołączam do pytania Maggi555:)
26 października 2012 08:13
Ja nie wiem co Maggi rozumie przez pojecie "mundurek",ale warto wziąć ze sobą jakiś elegancki ciuch i ubrać sie wystrzalowo,chociażby po to,aby Niemcy wiedzieli,że dla nas Polek świeta są wartością,a Boże Narodzenie szczególnie.
26 października 2012 09:10
Dziewczyny, z mojego życia wzięte: moja pierwsza wigilia w de. Ponieważ rodzina zaznaczyła, że jedzenie przyniesie - miałam dużo czsu. Zrobiłam fryzurę, makijaż, paznokietki, biała bluzka i czarne spodnie, czółenka. Cała reszta w dzinsach i powyciąganych swetrach - czułam się jak kosmita. Pomyślałam, że już nie będę taka głupia i na drugi wyjazd eleganckie ciuchy zostawiłam w domu - a tu przydażył mi się pogrzeb. Wyższe swery. Wszyscy elegancko, ciuchy Pierr Cardę - a ja w kurteczce biało niebieskiej i dzinsach i adidasach - czułam się jak kosmita. Pomyśl, co lepsze i według tego pakuj ciuchy.
26 października 2012 10:04
Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Moje pytanie nie było takie bezpodstawne, ponieważ dość dobrze znam Niemców i wiem, że wtedy gdy my ubieramy się elegancko, oni niekoniecznie i odwrotnie, to po pierwsze, po drugie my robimy to dla siebie, oni często gęsto na pokaz. Poza tym moja walizka nie jest z gumy i muszę bardzo dokładnie przemyśleć, co zapakować.

Benita, Andrea Wasze doświadczenia są bezcenne!

Tina "mundurek" to elegancki kostium lub spodnium, których ja nie znoszę.
26 października 2012 10:14
Jezeli nie znosisz to nie musisz tego zakladac,wlasnie o to chodzi czuć sie dobrze we wlasnym ubraniu niezakeznie od tego co myslą o nas Niemcy.Weż sobie kilka ciuszków na specjalne okazje,które bedziesz mogla dowolnie zestawiac i nie przeladujesz walizki.