Boże Narodzenie do 2017 - życzenia

23 grudnia 2017 19:33 / 28 osobom podoba się ten post
Wszystkim bez wyjątku, tym na odsiadkach i tym na urlopach, tym, którzy są tu i tam - wszystkiego, co najlepsze, spełnienia marzeń, dużo zdrówka szlachetnego i niech następny rok będzie lepszy !
23 grudnia 2017 19:50 / 5 osobom podoba się ten post
Nugatka

Ze szczerego serca w ten piękny czas, gdy gwiazdka świeci dla wszystkich nas, życzymy szczęścia, zdrowia, powodzenia w dniu Bożego Narodzenia, dużo prezentów, a w życiu mało zakrętów, dużo bąbelków w szampanie i kogoś, kto Wam zrobi śniadanie.
Wesołych Świąt!
Nugatka i Paolo :ubieranie_choinki:

23 grudnia 2017 19:50 / 30 osobom podoba się ten post
Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.
23 grudnia 2017 21:23 / 22 osobom podoba się ten post
Wspaniałych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia,a w Nowym Roku pasma sukcesu,spełnienia wszystkich marzeń,planów i zdróweńka...życzę ja
23 grudnia 2017 21:27 / 7 osobom podoba się ten post
emilia

Wszystkim bez wyjątku, tym na odsiadkach i tym na urlopach, tym, którzy są tu i tam - wszystkiego, co najlepsze, spełnienia marzeń, dużo zdrówka szlachetnego i niech następny rok będzie lepszy !

Niech bedzie lepszy, zdecydowanie:) Tego życze sobie i Wam wszystkim!
23 grudnia 2017 21:33 / 21 osobom podoba się ten post
Wszystkim Paniom Opiekunkom i wszystkim Panom Opiekunom, tym -których znam osobiście i tym - których znam tylko z ich postów - wszystkim życzę szczęścia i zdrowia. I niech ta specyficzna służba drugiemu człowiekowi przynosi Wam tylko mnóstwo satysfakcji i zadowolenia.
24 grudnia 2017 05:59 / 23 osobom podoba się ten post
24 grudnia 2017 06:40 / 25 osobom podoba się ten post
Zdrowych, spokojnych i niezbyt pracowitych Świąt pracującym i urlopującym.
24 grudnia 2017 07:01 / 23 osobom podoba się ten post
24 grudnia 2017 09:41 / 19 osobom podoba się ten post
U nas niedługo zrobi się gwarno i tłoczno,więc korzystając z wolnej chwili składam Wam życzenia Wesołych Świąt i przede wszystkim mało smutku w tych szczególnych dniach.
24 grudnia 2017 10:05 / 18 osobom podoba się ten post
Życzę zdrowych, pogodnych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia a także wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych.
24 grudnia 2017 10:23 / 19 osobom podoba się ten post
Ja również życzę tym pracującym i tym będącym już w domu Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz trafionych prezentów
24 grudnia 2017 14:47 / 23 osobom podoba się ten post
Ludzie zycze milych swiat i odpoczynku czy to bedziecie w domostwie czy w robocie. Niech sie wam wszystko dobrze pouklada w zyciu,zarabiajcie kase,zyjcie w zdrowiu i doceniajcie czas z bliskimi bo tego czasu nie wiadomo kto ile ma.
24 grudnia 2017 14:59 / 21 osobom podoba się ten post
Kochani, życzę Wam spokojnych Świąt, czy to w domu, czy w pracy. Życzę radości w sercu , zdrowia i spełniania Waszych marzeń
24 grudnia 2017 15:53 / 18 osobom podoba się ten post
Zmierzcha się powoli ale na próżno będzie czekanie na pierwszą gwiazdkę, bo niebo zachmurzone całkowicie. Nie czekając zatem na właściwą porę, już teraz wszystkim Wam razem i każdemu z osobna, życzę udanych świąt , by uśmiech zagościł na waszych licach, a spotkani ludzie, nawet spoza rodziny, byli dla Was życzliwi.

A ja, jak to jest w zwyczaju, czekam cierpliwie, aż moja partnerka przemówi do mnie ludzkim głosem Może się doczekam, bo kiedyż jak nie dzisiaj miałoby to nastąpić.