Boże Narodzenie do 2017 - życzenia

27 października 2012 19:41
Tak mialam przez ostatnie 3 lata,kurde,fajnie bylo,i traktowli mnie jak czlonka rodziny,to bylo tam gdzie sie zatrzasnelam.Hmmmmmmmmmmmmmmm,ale to juz sie nie wrati,mojaKOCHANA PODOPIECZNA odeszla.Brdzo sie z Nia zzylam i z rodzina tez.Ale tak to juz jest w tej pracy,ONI odchodza,ja jestem cholernie wrazliwa na niepelnosprawnosc,starosc itp.Sama pochodze z rodzny niepelnosprawnej i jakos pewne rzeczy widze inaczej.Teraz tez nie moge narzekac, bo moja podopieczna jest bardzo Kochana,szkoda tylko,ze mam z Nia bardzo maly kontakt,rzadko sie zdarza .Coz tak to juz jest.Jestem tutaj od tygonia,ale jak narazie jest dobrze,oby tak bylo dalej.
27 października 2012 20:39
Hej kolezanki-ja nie ze Szecinka-ale nie tak daleko-Jastrowie,Teraz jestem w Niemczech ale 16go wracam do domu,a 17.12.12 jade z powrotem na swieta..
27 października 2012 21:49
No to witamy,hehehe,ale tutaj duzo Nas,fajnie
29 listopada 2012 18:28
Dziewczyny jadę na zastępstwo na miesiąc ...a jak będzie ok to mam prace!!!Co prawda prywatnie ale za fajne pieniążki to co mi tam:).Odezwijcie się się moje drogie ,która jeszcze będzie spędzać Święta nie po naszemu.?Będę miała tam internet więc będę Was zamęczać swoimi postami.
29 listopada 2012 18:47
"męcz mnie, dręcz mnie,

nożnie, ręcznie,

katuj, tratuj,

ja ci wszystko wybaczę jak bratu"

Kto zgadnie z jakiej to piosenki albo kto śpiewał, autorstwo, cokolwiek, dostanie plusa w nagrodę!
29 listopada 2012 19:33
Romana skąd Ty to wykopałaś... to jakiś kabaret ale z tych starszych..."DUDEK"?
Gdzieś mi to "gra"ale nie wiem gdzie:)
Oj będę dręczyć,no co do tego katowania to niekoniecznie aczkolwiek czasami moje gadulstwo może być tak postrzegane:)))
29 listopada 2012 19:40 / 1 osobie podoba się ten post
mamusia do Baden Baden wracasz ??
Teraz widzę, że zadałam pytanie nie w temacie sorki!!!!
29 listopada 2012 21:40
Romana, mam nadzieję, że to jest "Tango kat :)
29 listopada 2012 21:43
Do Tina 4o witaj koleżanko !!!Miło uslyszeć ze jestes w Duren. Ja też tu przyjechalam 14.11.
29 listopada 2012 22:13
Cześć annoM,a jestes gdzies bliżej centrum czy na obrzeżach miasta,ja wyjeżdżam stąd 18 grudnia.
29 listopada 2012 22:17 / 1 osobie podoba się ten post
Szczecinek trochę dalej ale Jastrowie, to całkiem niedaleko- ja jestem z Wielenia :). W Szczecinku trzeba uważac:P, hihi moi Panowie dwa razy dostali droga pocztową swoje foto, i dzięki temu dwa razy zmiejszyli swoje konto o stówke :P



Andrea napisała:"Najwazniejsze jest,zeby ubierac sie dla siebie,tak zebysmy my sie dobrze czuly,a my Polki mamy wyczucie stylu nie?"

Dokładnie tak, czasami patrząc jak tutaj się panie ubierają można pomyślec, że lustro zostało gdzieś w ogrodzie, ja ubieram się na sportowo,ale Babcia często mówi że "dobra marka' na to ja odpowiadam, że second hand to bardzo dobra marka:P.
30 listopada 2012 15:46
jeśli to śpiewa Irena Kwiatkowska z Kabaretem Starszych Panów, to plus jest Twój. Ja mam dziwny internet, odbiera mi tylko nasze forum od 2 tygodni i nic poza tym, absolutnie nic. Sprawdzę w domu w nd, to odpiszę.
21 grudnia 2012 08:43
Dużo śniegu, smacznej rybki,

lekkiej i niegroźnej chrypki,

uśmiechu od ucha do ucha

i pogody ducha w nadchodzące święta! Pozdrawiam Serdecznie!
21 grudnia 2012 17:48 / 1 osobie podoba się ten post
Gdy opłatek bielusieńki weźmiesz w swoje dłonie, wspomnij w wieczór uroczysty chociaż chwilę o mnie. Chociaż jestem dziś od Ciebie kilometrów wiele, tym opłatkiem w myślach też się z Tobą dzielę.



Wszystkim życzę Wesołych Świąt i szampańskiej zabawy w Sywestra
21 grudnia 2012 20:12
Wszystkim opiekunkom i opiekunom WESOLYCH I SPOKOJNYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA USMIECHU NA PRZEKOR WSZYSTKIM PRZECIWNOSCIOM ;WYTRWALOSCI W CIEZKIEJ PRACY NA OBCZYZNIE;ORAZ WSZYSTKIEGO CO NAJ NAJ NAJ W NOWYM 2013 ROKU........Ps.ja juz na walizkach bo....jutro do domkuuuuu!!!!! Buziaki