Monachium

01 sierpnia 2013 09:40
kattti82

Hello witam wszystkie dziewczyny:)od 22 sierpnia jade do Monachium ,ale jeszcze nie znam adresu jesli bedzie ktos chetny zeby sie spotkac to byloby super,bede pierwszy raz w Monachium i mam lekkiego stresa ale podobno miasto boskie.

Piękne miasto... nie można go nie zwiedzać. Ludzie też fajni - przynajmniej ja na takich trafiałam - więc głowa do góry, pakuj się i do przodu - wszystko będzie dobrze.
01 sierpnia 2013 10:00
Witam,ja jestem w Monachium,ale19zjezdzam na urlop,wracam w pazdzierniku,cjyba,ze coc sie zmieni,pozdrowienia
01 sierpnia 2013 11:47
grawik

Piękne miasto... nie można go nie zwiedzać. Ludzie też fajni - przynajmniej ja na takich trafiałam - więc głowa do góry, pakuj się i do przodu - wszystko będzie dobrze.

Tak sobie kiedys pomyslalam ze fajnie wlasnie byloby w Monachium byc i sie spelnilo:) hih,dziekuje  za otuche:) pozdrowionka gorace dla wszystkich!!
01 sierpnia 2013 12:01
Ja jestem niedaleko Monachium w Olching, to 15 min. S-bahn od dworca ZOB :) Kruszynka, gdzie dokładnie jesteś?
 
Katti ja będę do 4 września, jeśli tylko się odezwiesz, chętnie się z Tobą spotkam :) Mój email w profilu :)
01 sierpnia 2013 19:29
kattti82

Tak sobie kiedys pomyslalam ze fajnie wlasnie byloby w Monachium byc i sie spelnilo:) hih,dziekuje  za otuche:) pozdrowionka gorace dla wszystkich!!

To ja też chcę do Monachium, bo tam są wspaniałe zbiory malarstwa - słynna Pinakoteka. Miałabym co robić ciekawego w czasie wolnym! 
01 sierpnia 2013 20:35
Monachium, fajne, 2,5mies byłam w zeszłym roku, do Anioła Pokoju 7min na pieszo, Chińska Wieża 10min, tylko Ogród Angielski ogromny, kiedyś pobłądziłam
05 sierpnia 2013 17:25
kika1

Beciczko020 jak Ci na stelli jest... zadowolona... kolezanka mila... spotkamy sie w Gdansku na Starowce.... Monachium piekne miasto... zwiedzaj co sie tylko da...jakbys miala okazje to proponuje jazde do Salzburga... miasto urodzin Mozarta... przepiekne... z niepowtarzalna atmosfera...

witam,a ja koczuje w Monachium,dzielnica Haselberg,chyba dobrze napisala,jest ktos blisko?
05 sierpnia 2013 18:20
Kruszynka sprawdź pocztę :)
12 sierpnia 2013 11:14
Poszukuje kolezanki w Monachium od 22,na razie nie wiem jaka dzielnica, ale moze juz tam ktos jest chetny pokazac mi miasto:D?Pozdrowionka
12 sierpnia 2013 11:19
Kasia ja jestem do 4 września jak już pisałam, nie znam miasta, ale co dwie głowy to nie jedna hehe :) jak masz ochotę napisz do mnie, Mój email w profilu :)
12 sierpnia 2013 11:28
Sylwunia

Kasia ja jestem do 4 września jak już pisałam, nie znam miasta, ale co dwie głowy to nie jedna hehe :) jak masz ochotę napisz do mnie, Mój email w profilu :)

Zerknij na poczte:) pozdrowionka
12 sierpnia 2013 18:17
A jest ktoś w lub blisko Monachium-Trudering? :)))
23 sierpnia 2013 13:57
kattti82

Zerknij na poczte:) pozdrowionka

Kasiu, zostawiłam Ci wiadomość na poczcie email, może masz dostęp do neta. Buziaki :*
24 sierpnia 2013 10:59
Sylwunia

Kasiu, zostawiłam Ci wiadomość na poczcie email, może masz dostęp do neta. Buziaki :*

hej ok ,zaraz zerkne.
05 września 2013 10:59 / 1 osobie podoba się ten post
Szukam kolezanki w MOnachium:) kod 81377 mieszkam na GuardiniStrasse,nie wiem jaka to dzielnica Pozdrawiam goraco:)