Monachium

09 grudnia 2013 18:57
aska59

jestem w Monachium do 10.01. chętnie się spotkam,mam wolne w soboty niedziele lub poniedziałki - do wyboru. Jestem w Monachium 1 raz i nie znam miasta, może jeśli jesteś już tu dłużej zasugerujesz mi co jest godne obejrzenia. Czekam na propozycję spotkania, pozdrawiam

Witaj dopiero przeczytalam twojego posta juz wrocilam do domu. W Monachium jest sporo do zwiedzania. A szczegolnie latem. teraz to pozostalo centrum miasta, jarmarki swiateczne, ale mozesz sie wybrac np do Nymphenburg, mozna jeszcze pochodzic tam troszke. Jesli chodzi o jarmark swiateczny to najbardziej podobal mi sie ten w Rezydencji.
09 grudnia 2013 22:27
Kup sobie plan miasta, w kioskach najtańszy jest w granicach 4 euro. W internecie znajdziesz info, co warto zobaczyć, przede wszystkim uderz do Alte Stadt (Starego Miasta), bo tam jest mnóstwo ciekawych rzeczy w kupie - stary i nowy, neogotycki, przepiękny Ratusz, duży jarmark, galeria handlowa, kilka kosciołów, pałac z muzeami, w tym Muzeum Ziemniaka, Ogród angielski - znany park, wielki deptak - Odeon Platz. Kup sobie kartę całodzienną na środki komunikacji za 5,80, tylko trzeba mieć drobne, nie banknoty, przynajmniej ja tak miałam w austobusie, są automaty, mnie pomogła pewna Niemka. Komunikacja jest wspaniała, szybka i częsta, lecz odległości duze. Ja mam wolne tylko w niedzielę na dłużej, jednak mój pacjent umiera, więc nie mogę się umawiać, bo nie wiadomo na razie czy doczekam tej najbliższej niedzieli...
11 grudnia 2013 14:01
Witajcie!
Jak jest ktoś chętny i ma wolne w tym czasie, to miło będzie mi spotkać się dzisiaj.Niespodziewane wolne mam.Przy wyjsciu z metra na Marienplatz ok. godz 15;30
11 grudnia 2013 16:06
Alexia, ja może w nd się wyrwę, bardzo by było fajnie się spotkać i pogadać, co tam nowego po naszym zjeździe u Kasi!!! Daj mi nr telefonu stacjonarnego do siebie na maila (jest w moim profilu) to zadzwonię, mam tu dużo wolnego! Nie zapomnij!
11 grudnia 2013 20:25
Romana wejdz na poczte :)
06 stycznia 2014 14:02 / 1 osobie podoba się ten post
Chyba dołączę do grona koleżanek w Monachium,jak coś to też chętnie się spotkam na zwiedzanie i kawkę z pogaduszkami..
06 stycznia 2014 17:03
ania37

Chyba dołączę do grona koleżanek w Monachium,jak coś to też chętnie się spotkam na zwiedzanie i kawkę z pogaduszkami..

witam, mozemy sie umowic w piatek...wybieram sie na zakupy do monachium :)
moze poznam kogos z forum .
06 stycznia 2014 17:06
85marzena

witam, mozemy sie umowic w piatek...wybieram sie na zakupy do monachium :)
moze poznam kogos z forum .

hej
mnie jeszcze nie ma,dopiero chyba w połowie stycznia tam będę...
06 stycznia 2014 17:11
ania37

hej
mnie jeszcze nie ma,dopiero chyba w połowie stycznia tam będę...

a juz myslalam hehheheehe no coz pospieszylam sie heheheeh
 
06 stycznia 2014 18:02
85marzena

a juz myslalam hehheheehe no coz pospieszylam sie heheheeh
 

 Halo 85marzena! A ja mogę być? ;) Mam do wybrania dzionek wolny na zakupy, planowałam wprawdzie Freising, bo znam, wiem gdzie co, itd... Ale może być i Monachium :)
06 stycznia 2014 20:13
Lili

 Halo 85marzena! A ja mogę być? ;) Mam do wybrania dzionek wolny na zakupy, planowałam wprawdzie Freising, bo znam, wiem gdzie co, itd... Ale może być i Monachium :)

no oczywiscie, ze mozesz :::))))) super 
 
napisalam Ci meila :)
14 stycznia 2014 19:10
Od 30.01 do 30.03 będe w okolicach Monachium, 20 km, w Locham na trasie S6. Jeżeli ktoś pracuje w Monachium, albo na trasie S6 i S8 i chce się spotkać to proszę o kontakt.
22 stycznia 2014 04:13
ania37

hej
mnie jeszcze nie ma,dopiero chyba w połowie stycznia tam będę...

Cześć
Może jesteś już w Monachium
22 stycznia 2014 06:05
Dzien dobry!
Jestem w Monachium na Schwabingu..moge sie spotkac...pozdrawiam
 
22 stycznia 2014 19:16
frezje

Dzien dobry!
Jestem w Monachium na Schwabingu..moge sie spotkac...pozdrawiam
 

Witaj
Ja będę w okolicach Monachium (20 km) od 30.1. Mam bardzo dobry dojazd do Monachium. S-6 jedzie 20 minut. Ponieważ nie mam tam gdzie jestem internetu mogę podać tel.883624595. Jeżeli masz ochotę to też daj jakiś namiar do siebie.