Moje urodziny

26 lipca 2015 20:37
tina 100%

Coś mnie na smartfonie za bardzo cytowanie posta nie wychodzi,a w domu mnie niet,wiec net mobilny

Solenizantom wszystkiego najlepszego zycze
26 lipca 2015 20:45 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Pozyczylas w sensie zyczen.:-)
Przyznam, ze zmusilas mnie do dwukrotnego poczytania, dlaczego wlasnej Corce pozyczylas kasy?
Pozyczone zwrocic jednak potrzeba :-))))

Hihihi... tak to jest z tym polskim językiem... Wszysce mają po nitce do kłębka , a ja muszę wpierw po nitce od kłębka, a dopiero po nitce do kłębka hihihi Dobrze, że chce Ci sie dwukrotnie czytać ...hihihi
26 lipca 2015 20:53 / 2 osobom podoba się ten post
Prowincjusz

:-)Niealfabetycznie jakoś. A czy Hiacynt to samiec, czy samiczka ?

Oczywiście, że z rodziny samczykowatych... Wszystkie kwiaty to samczyki nawet róża... bo  to kwiat, lub ten kwiat, a nie ta kwiat... Hiacynt mój ulubiony... ))))
26 lipca 2015 20:59 / 2 osobom podoba się ten post
didusia

Nie będę wujka Googla prostowała, najważniejsze ,że podał dzisiejszych solenizantów. co do imienia Hiacynt trudno powiedzieć:-) ,chociaż pamiętam dobrą angielską komedię " Co ludzie powiedzą" ,gdzie główna bohaterka miała na imię Hiacynta- więc" róbta jak chceta i interpretujta też":-)      
 
 
Popatrzyłam jeszcze raz na kolejność i jest alfabetycznie -chyba ,że mam problem z okularami:-)
 
 
 
 

Pisząc "niealfabetycznie" miałem na myśli to, że przy Ani powinny byż same Agnieszki, Alinko i Andrzeje..;)
26 lipca 2015 21:02 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Oczywiście, że z rodziny samczykowatych... Wszystkie kwiaty to samczyki nawet róża... bo  to kwiat, lub ten kwiat, a nie ta kwiat... Hiacynt mój ulubiony... ))))

Tak? A weźmy na ten przykład ludzia. Nie każden ludź to samczyk. Na szczęście
26 lipca 2015 21:15 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Oczywiście, że z rodziny samczykowatych... Wszystkie kwiaty to samczyki nawet róża... bo  to kwiat, lub ten kwiat, a nie ta kwiat... Hiacynt mój ulubiony... ))))

Same samce!Zgroza!Nawet kalafior to samiec !!!  I w dodatku kwiat!!!!! Kwiat kalafiora!!!!!AAAAAAAAAAA
26 lipca 2015 21:17 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

Tak? A weźmy na ten przykład ludzia. Nie każden ludź to samczyk. Na szczęście :taniec2:

Hihihi Pierwsi będą ostatnimi to był Adam i bedzie Adam, a Ewa to taka tymczasowa hihihi ...)))))
26 lipca 2015 21:18 / 1 osobie podoba się ten post
Polecam książkę o takim tytule Malgorzaty Musierowicz