Moje urodziny

26 lipca 2015 11:23 / 3 osobom podoba się ten post
ania52

iroslawa..tos mnie zastrzelilamatko kochana az tylu?a myslalam ze tylko Anna i M

sie zacytuje...nie pilszy jeszcze nic pijanom chyba jestem...sadzac po moim poscie...
26 lipca 2015 11:26 / 2 osobom podoba się ten post
amelka

Didusia,  Ty to masz obszerny kalendarz.
Znasz moze jakigos Eobana? Z takim to od razu moglabym do oltarza pojsc.:-))

Coś mnie podkusiło aby zobaczyć kto jeszcze ma dziś Swięto ,no i aż tylu solenizantów się zebrało  N ajsmiejszniejsze jest to ,że dzis ma imieniny mój brachol i gdyby nie wujek google to bym zapomniała a co do tego Eobana -też słysze pierwszy raz ale czy od razu do ołtarza no nie wiem
26 lipca 2015 11:27 / 1 osobie podoba się ten post
ania52

sie zacytuje...nie pilszy jeszcze nic pijanom chyba jestem...sadzac po moim poscie...

Ania masz dziś prawo ,duże buziaki
26 lipca 2015 12:38 / 1 osobie podoba się ten post
didusia

Ania masz dziś prawo ,duże buziaki

dzieki bardzo...
26 lipca 2015 12:52 / 3 osobom podoba się ten post
  Annom, Aniom , Aneczkom - najserdeczniejsze życzenia ślę  !!! 

26 lipca 2015 12:57 / 2 osobom podoba się ten post
Wszystkim dzisiejszym solenizantkom wszystkiego dobrego
26 lipca 2015 16:46 / 3 osobom podoba się ten post
Moja Ania (córka) dziś pracowała, ale odwiedziła mnie w drodze z pracy - dostałam piękną bluzkę w prezencie.. hihihi To pożyczyłam jej kasy takiej żeby zawsze mogła rozdawać prezenty w dniu swoich imienin....
Naszym forumowym Aniom powyższego też życzę (oczywiście zgodnie z własnym chceniem) i zdrowia, które się nie psuje.... )))))
26 lipca 2015 17:24 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Moja Ania (córka) dziś pracowała, ale odwiedziła mnie w drodze z pracy - dostałam piękną bluzkę w prezencie.. hihihi To pożyczyłam jej kasy takiej żeby zawsze mogła rozdawać prezenty w dniu swoich imienin....
Naszym forumowym Aniom powyższego też życzę (oczywiście zgodnie z własnym chceniem) i zdrowia, które się nie psuje.... )))))

Pozyczylas w sensie zyczen.
Przyznam, ze zmusilas mnie do dwukrotnego poczytania, dlaczego wlasnej Corce pozyczylas kasy?
Pozyczone zwrocic jednak potrzeba )))
26 lipca 2015 18:57 / 2 osobom podoba się ten post
didusia

Forumowym solenizantom wszystkiego naj - a dziś imieniny mają:

Anika, Anna, Bartłomieja, Eoban, Erast, Grażyna, Hiacynt, Jacek, Jacenty, Joachim, Krystiana, Mirosława, Sancja, Teodor, Tytus, Walenty, Wilhelm

Niealfabetycznie jakoś. A czy Hiacynt to samiec, czy samiczka ?
26 lipca 2015 19:00 / 2 osobom podoba się ten post
Annom ,Hannom Grażynom Mirosławom wszystkiego najlepszego w Dniu imienin.Szczęścia i miłoości.
26 lipca 2015 19:04 / 6 osobom podoba się ten post
Dzis imieniny Krystiana. Na zachodzie to wolałbym mieć Krystian. Krzsz-rrr-fu-yssztof- łamią sobie jęzory, wiec i tak jestem tutaj Kristof ;)
Wszystkim Aniom, Krysiom, w szczególności też Hiacyntom i Jacentom- najlepsze życzenia.
Nie wiadomo, któż tam się za opiekuńczymi ksywkami kryje. I mu smutno będzie, takiemu Hiacyntowi na ten przykład.
Tu niby jakis Prowincjusz, a proszę! Krzysztof
26 lipca 2015 19:39 / 3 osobom podoba się ten post
Prowincjusz

:-)Niealfabetycznie jakoś. A czy Hiacynt to samiec, czy samiczka ?

Nie będę wujka Googla prostowała, najważniejsze ,że podał dzisiejszych solenizantów. co do imienia Hiacynt trudno powiedzieć ,chociaż pamiętam dobrą angielską komedię " Co ludzie powiedzą" ,gdzie główna bohaterka miała na imię Hiacynta- więc" róbta jak chceta i interpretujta też"      
 
 
Popatrzyłam jeszcze raz na kolejność i jest alfabetycznie -chyba ,że mam problem z okularami
 
 
 
 
26 lipca 2015 20:32 / 2 osobom podoba się ten post
Prowincjusz

:-)Niealfabetycznie jakoś. A czy Hiacynt to samiec, czy samiczka ?

    Hiacyt, to roślina cebulowa o pięknie pachnących kwiatach  
26 lipca 2015 20:33
Coś mnie na smartfonie za bardzo cytowanie posta nie wychodzi,a w domu mnie niet,wiec net mobilny
26 lipca 2015 20:36 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Annom ,Hannom Grażynom Mirosławom wszystkiego najlepszego w Dniu imienin.Szczęścia i miłoości.

Dziękuję  pięknie