2 stelle bez przerwy

26 stycznia 2013 11:31
Zabieram ze sobą małą podusię, jest przydatna w podróży a na miejscu jest moją przytulanką. I wiem, że jest tylko moja,nikt z niej wcześniej nie korzystał. :)
26 stycznia 2013 11:34
Kika1 - już jednego bana dostałaś - czasowego. Miej świadomość, że kolejny będzie wieczny i nie będzie zmiłuj się. Jak nie masz nic do powiedzenia w danym temacie, to w nim po prostu nie pisz, a najlepiej zrób sobie sama przerwę od forum na kilka dni i nabierz dystansu. Ludzie naprawdę mają prawo mieć inne zdanie niż Ty, bez względu na to jak mocno wierzysz w swą nieomyślność. W przypadku tego wątku, to Ty byłaś agresorem i prowokatorem kłótni.

Igga, Meryky - ja również wiem, że opiekunki mają prowizję od firm za polecenie kolejnej opiekunki, która podpisze kontrakt
26 stycznia 2013 12:33 / 1 osobie podoba się ten post
też sobie taką zabiorę, moją ulubioną.Spod domu zabiera mnie busik i zawiezie na miejsce to nie będę musiała się tułać z ciężkimi bagażami gdzieś na dworcu...dzięki dziewczyny za podpowiedzi
26 stycznia 2013 12:42
Samarytanko, całe życie szuka się rodziców w obcych ludziach właśnie - jak to napisałaś - bo Twoi nie doczekali starości. Tak już zostanie. Wiem coś o tym. A zdarza się, że sędziwi odchodząc zostawiają sieroty załamane. Umarł mój teść (na początku stycznia) a syn ciągle labiedzi, że "przecież mógł jeszcze pożyć". Dziadzia dożył swoich 93 urodzin 1 stycznia ... .
26 stycznia 2013 14:32 / 2 osobom podoba się ten post
Proszę bez dyskusji o polityce i bez wzajemnej złośliwości.
26 stycznia 2013 14:36
Przepraszam.
26 stycznia 2013 14:39

Do mnie to? Czy jak?


Do wszystkich. Moderator 

26 stycznia 2013 14:50
Urszulo115,to ja Cię przepraszam Pan Moderator usunął moją odpowiedź na Twój wpis-uznał,że jest polityczny?!?

Jeśli tak,to i Jego przepraszam.

Nie wiedziałam,że tu można rozmawiać tylko na poprawne tematy.

To naturalnie żart,proszę bez obrazy-przyrzekam poprawę.



Znam Zamość i kocham to miasto,dlatego pozwoliłam sobie na nieco dłuższy komentarz,którego nie widzę.Trudno,jeśli zechcesz,to możemy pogadać na innym portalu lub w mail'ach.

Pozdrawiam wszystkich spokojnych Duchem.
26 stycznia 2013 15:38 / 2 osobom podoba się ten post
A gdzie posty dotyczące pracy na dwóch stellach pewnie mnie zamuliło bo nie widzę. Mogę tylko czytać wzajemne uszczypliwości chyba już tego dość.
26 stycznia 2013 17:14
Samarytanko - czy ty teraz jesteś w pracy,w Niemczech,czy w Polsce?
02 marca 2013 02:45 / 1 osobie podoba się ten post
Halo! od polowy marca mogę kooś zastąpić na 4-6 tygodni,jesli kto potrzebuje zastępstwa na krótko...na razie odpoczywam.
02 marca 2013 12:26
Odpoczywasz ? Pisząc o tej porze? Pewnie korzystasz z wolności Serce :) Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
02 marca 2013 16:32 / 1 osobie podoba się ten post

Przeczytaj regulamin uważnie. Moderator

02 marca 2013 21:16 / 1 osobie podoba się ten post
niekiedy lubie sobie troche posiediec ...poczytać tu i tam ,to także pomaga...pozdrawiam również, innych też....