Stałe miejsce pracy, czy ciągła zmiana?

26 kwietnia 2015 08:39
Hmm jesli o mnie chodzi to raczej zmiana miejsca co rusz ;) szybko sie nudze stalym miejscem ;p
26 kwietnia 2015 11:08 / 2 osobom podoba się ten post
Zmiany to Andrea miała wczoraj ha ha .W kilku odsłonach ,człowiek już jest ślepy bez okularów i podejrzewałam Orima o damskie poglądy.A tu zonk nie Orim tylko Andrejka .Okularki na nos no i się uśmiałam jak dojrzałam kto to dokazuje na forum.I Andrejka w trzech osobach.
26 kwietnia 2015 12:58
A ty Andrea do kiedy piastujesz siostrzyczki?   :))))
26 kwietnia 2015 13:20 / 1 osobie podoba się ten post
No no no, w lipcu mamy mieć spotkanie w mieście Łodzi, więc ja żadnej zmiany planów nie dopuszczam :))))))))))) Arabasia , Ewex i inne Łodzianki proszę się odliczyć :))))))))))))
26 kwietnia 2015 16:40 / 4 osobom podoba się ten post
Ewa moja koleżanka była u jednej PDP 10 lat.Z krótkimi zjazdami do domu .No i chwaliła się swoim doświadczeniem i znajomością języka.Byłam wtedy świeżynką i ją podziwiałam jak to sobie radzi .PDP jej zmarła i przeszła do innej PDP.Rutyna chyba ją wykończyła bo po trzech tygodniach rodzina zrezygnowała z niej.Nawet jęz,niemiecki był mniej niż komunikatywny.Piórka opadły i wzięła się do roboty jakiej od niej oczekiwano .Ja osobiście lubię wracać na stare miejsca ,ale po kilku wyjazdach w jedno miejsce szukam innego PDP bo jak pisałyście nie jestem panna na własność rodziny i powoli zmieniają się oczekiwania.W tej naszej pracy najmniejsze problemy miałam z PDP .Z rodziną różnie bywało.
26 kwietnia 2015 21:39 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Ewa moja koleżanka była u jednej PDP 10 lat.Z krótkimi zjazdami do domu .No i chwaliła się swoim doświadczeniem i znajomością języka.Byłam wtedy świeżynką i ją podziwiałam jak to sobie radzi .PDP jej zmarła i przeszła do innej PDP.Rutyna chyba ją wykończyła bo po trzech tygodniach rodzina zrezygnowała z niej.Nawet jęz,niemiecki był mniej niż komunikatywny.Piórka opadły i wzięła się do roboty jakiej od niej oczekiwano .Ja osobiście lubię wracać na stare miejsca ,ale po kilku wyjazdach w jedno miejsce szukam innego PDP bo jak pisałyście nie jestem panna na własność rodziny i powoli zmieniają się oczekiwania.W tej naszej pracy najmniejsze problemy miałam z PDP .Z rodziną różnie bywało.

Lubię wracać na sztele a często jestem do ostatnich dni,bo znam pdp, znam zwyczaje, wiem co lubi i jest mi lżej.Nigdy nie czuje sie,że ktoś mnie zawłaszczył bo jestem w pracy.Prywatnie nie  zacieśniam stosunków z rodzina pdp jestem do wszystkich jednakowo nastawiona.Ale swoje wiem.Robię to co powinnam robić na jednej szteli więcej na inne mniej.
14 grudnia 2015 18:49
Ja pomimo stresu związanego z nowym miejscem lubie zmiany:) Zanim sie zaaklimatyzuję, oblece okolice i sklepy niepostrzezenie mijaja conajmniej 2 tygodnie:)
Jednak... w obecne miejsce zamierzam powrócic zaraz po urlopie..jak sie uda oczywiscie ;)
14 grudnia 2015 20:45
Izka

Ja pomimo stresu związanego z nowym miejscem lubie zmiany:) Zanim sie zaaklimatyzuję, oblece okolice i sklepy niepostrzezenie mijaja conajmniej 2 tygodnie:)
Jednak... w obecne miejsce zamierzam powrócic zaraz po urlopie..jak sie uda oczywiscie ;)

Po dwóch tygodniach to ja już w domku spowrotem jestem
14 grudnia 2015 20:59 / 2 osobom podoba się ten post
Szczerze nie moge byc za dlugo w jednym miejscu.Jesli mi wszystko odpowiada jestem rok,moze troche dluzej.Widze ze bedac dlugo w jednym miejscu wypalam sie ,wkrada sie rutyna,jestem zmeczona itp.Lubie zmiany ,zmiany powoduja,ze nabieram wiatru i zapalu do dalszej pracy
24 marca 2016 17:17
Czy agencje same z siebie mogą mnie przerzucić do innego miasta? Nie chciałabym z dnia na dzień, dowiedzieć się, że muszę zmienić miasto, choć wcale tego nie chcę ;/
24 marca 2016 17:37
Madzia25

Czy agencje same z siebie mogą mnie przerzucić do innego miasta? Nie chciałabym z dnia na dzień, dowiedzieć się, że muszę zmienić miasto, choć wcale tego nie chcę ;/

A dlaczego agencja miałaby Cię z dnia na dzień przerzucać ??  No chyba, że coś byłoby nie w porządku z Twojej strony albo rodzina nie byłaby zadowolona z opiekunki lub nagdle ich plany uległyby zmianie. Takie przerzucanie opiekunki nie służy ani jej ani podopiecznemu. Jeżeli wszystko jest OK to nie masz się czego obawiać. 
24 marca 2016 18:18
Madzia25

Czy agencje same z siebie mogą mnie przerzucić do innego miasta? Nie chciałabym z dnia na dzień, dowiedzieć się, że muszę zmienić miasto, choć wcale tego nie chcę ;/

Na wszystko musisz się zgodzić. Bez Twojej zgody na pewno Cię nie przerzucą. 
24 marca 2016 19:00 / 2 osobom podoba się ten post
Madzia25

Czy agencje same z siebie mogą mnie przerzucić do innego miasta? Nie chciałabym z dnia na dzień, dowiedzieć się, że muszę zmienić miasto, choć wcale tego nie chcę ;/

Nie mogą!Nie jesteś własnością agencji i na każdą taką zmianę musisz wyrazić zgodę! I dostać umowę lub przynajmniej aneks do posiadanej.
24 marca 2016 19:02 / 1 osobie podoba się ten post
Zmiana miejsca to zmiana warunków,czyli nowa umowa.W przypadku śmierci pdp mogą zaproponować" przejechanie" w inne miejsce,ale tylko zaproponować,nie narzucić
24 marca 2016 19:12
Madzia25

Czy agencje same z siebie mogą mnie przerzucić do innego miasta? Nie chciałabym z dnia na dzień, dowiedzieć się, że muszę zmienić miasto, choć wcale tego nie chcę ;/

Dziewczyny powyżej mają rację - niczego nie musisz!!!!!
I nie daj sobie wcisnąć niczego, co ci nie pasuje i czego nie chcesz!