Nasze urodziny w DE

29 kwietnia 2013 13:05
Jutro mam urodziny(30ste-wiec chyba nie mam co świetować;))....dziadek jakimś cudem ,jak tylko w marcu się tu pojawiłam,juz trąbił ,ze moje urodziny wypadną podczas pracy u nich:)..potwierdziłam"tak dziadziu ,bedą urodziny i zrobie sie juz okropnie stara"zaśmiałam się i poszłam:)....wczoraj była córka u dziadków, a w kalendarzu na scianie -pojawił się wpis:)"15:30-urodzinaowa kawa"....???
Ups.......nikt inny nie ma jutro urodzin tylko ja:)-powiedzcie mi mam się jakos przygotowac-nie wiem upiec ciasto czy cos w tym rodzaju?.....czy ktoś obchodził tu urodziny?
29 kwietnia 2013 14:17
Ja w zeszły poniedziałek obchodziłam urodzin w DE.Rodzinka zapowiedziała się na kawę.Upiekłam tort tiramisu,wszystkim bardzo smakował.Miło spędziliśmy popołudnie.
29 kwietnia 2013 14:22 / 1 osobie podoba się ten post

Jutro mam urodziny(30ste-wiec chyba nie mam co świetować;))....dziadek jakimś cudem ,jak tylko w marcu się tu pojawiłam,juz trąbił ,ze moje urodziny wypadną podczas pracy u nich:)..potwierdziłam"tak dziadziu ,bedą urodziny i zrobie sie juz okropnie stara"zaśmiałam się i poszłam:)....wczoraj była córka u dziadków, a w kalendarzu na scianie -pojawił się wpis:)"15:30-urodzinaowa kawa"....???
Ups.......nikt inny nie ma jutro urodzin tylko ja:)-powiedzcie mi mam się jakos przygotowac-nie wiem upiec ciasto czy cos w tym rodzaju?.....czy ktoś obchodził tu urodziny?

Oj tam,oj tam po 30-tce dopiero sie zacznie,wiesz jak fajnie miec 30 lat?Moja babcia zawsze powtarzala i do tej pory tak sadzi,ze Najpiekniejszy okres w zyciu kobiety jest miedzy 30-tym a 60-tym rokiem zycia,po trzydziestce kobieta jest pieknie rozwinietym kwiatem,pieknie pachnie,potem jest juz coraz lepsza jak dobre czerwone wino:)Wic sie nie lam,Ja juz blizej 40-tki i calkiem mi fajnie,nie chcialabym teraz miec 20 lat:)A i doznania.....ups.....sa duzo lepsze...:D:D:D:D
Ciasto,pewnie ze upiecz,nawet dla siebie samej,w koncu to Twoje urodziny:)
29 kwietnia 2013 14:28
Każdy wiek jest piękny.Tylko musimy o tym zawsze pamiętać.
Oczywiście powinnaś upiec ciasto, bedzie przyjemniej wszystkim.
Obchodziłam urodziny w marcu, też zaznaczone w kalendarzu. Upiekłam cisto i było bardzo, bardzo miło. Tego dnia byłam najważniejsza. :)
29 kwietnia 2013 15:04
Ja juz przestalam obchodzic urodziny. Emma_m, jestem w twoim wieku mniej wiecej, faktycznie nie jestesmy juz najmlodsze :((((
29 kwietnia 2013 15:37 / 1 osobie podoba się ten post
Kaya

Ja juz przestalam obchodzic urodziny. Emma_m, jestem w twoim wieku mniej wiecej, faktycznie nie jestesmy juz najmlodsze :((((

Kaya coTy wypisujesz 30lat  to piękny wiek. Wszystko jeszcze przed Wami a za Wami tylko szaleństwo nastolatek.
29 kwietnia 2013 16:04
W mojej pracy wyprawiałam 3 razy urodziny na koszt rodzinki+ dostałam prezenty w różnej postaci do 80 euro.Było ok.
29 kwietnia 2013 16:05
annaM

Kaya coTy wypisujesz 30lat  to piękny wiek. Wszystko jeszcze przed Wami a za Wami tylko szaleństwo nastolatek.

PRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)
 
 
Mnie sie tez zdazylo ,miec urodziny tutaj w DE.Ja kupowalam Sekt,robilam torta,rodzina swietowala ze mna.Tutaj na tej steli tez mialam urodziny,ale torta nie robilam,kupilam 3 rodzaje ciast i wszystko.Posiedzielismy wspolnie,dostalam prezencik i po urodzinach.Wieczorkiem na skype z rodzinka i spac.Nie powiem, bylo mi trooszke smutno,ale za to na forum tyle mialam zyczen ze zwariowalam hahahahahahaha.
29 kwietnia 2013 17:55
andrea, IGGa-no własnie o to chodzi .ze strasznie mi się nie chce nic szykować,piekarnik nie jest sprawdzony(nie gotuję tu nie piekę własciwie nigdy:),raz dziadek pozwolił mi coś ugotować,jak jechał do lekarza:))i niezbyt mi się podoba ,to jutrzejsze wtargniecie na kawe,ale chyba zaraz cos "zbuduje":)

Hogata-Ty to jesteś modelka-"lepsze doznania":)-no wiec od tej pory zaczynam się cieszyc z tej 3ki na przodzie:)

Kaya-jestesmy
ani młode ani stare:)-ja tam się nie przyznaje nigdy ile mam lat ,a dają mi 22:)
Didusia- na koszt rodziny? i bonusy w postaci prezentów-całkiem miło :)

annaM-za tymi szalenstwami czasem się tęskni:)
29 kwietnia 2013 20:35
Emma pewnie,że się tęskni, bo to piękne beztroskie czasy szkoda tylko,że tak szybko mijają.Zostają wspaniałe wspomnienia.
29 kwietnia 2013 20:56 / 1 osobie podoba się ten post
Oj Emma trzydziecha to super wiek! Zbliżając się do tego wieku i już po poczułam się o wiele pewniej jako kobieta i seksowniej! No i oczywiście te "doznania"... Ehhh! Jeszcze 4 tygodnie muszę wytrzymać! Hihihi

A propo to dziś mnie ukrzyżowali.... :))) zaczęłam dziś 33. krzyżyk mojego życia! Pierwszy raz obchodzę urodziny na wyjeździe. Miałam bardzo miły dzień! Córka babci do śniadanka (wstała wcześniej ode mnie) przed moim talerzem postawiła kwiatki zebrane w ogrodzie i trzy laleczki, jako trzy dziesiątki mojego wieku i jednego chłopka malutkiego jako mojego Kochanie (coby zjadł ze mną śniadanie;)))... no i odśpiewała mi urodzinową piosenkę! hihi bardzo to miłe było! Dostałam balsam do ciała i świetny skórzany plecaczek, który też może służyć jako torebka! Do tego dostałam 20euro na kawkę, aby zaprosić znajome. Nie chciałam nikogo do babci domu zapraszać, mimo że mi proponowano... Byłam z dziewczynami na kawce i zjadłam ogromnego loda!!! Dziś zrobiłam sobie przerwę w moim odchudzaniu!!! hehehe!!! Ale było dobre!!! Jutro wstanę wcześnie, coby te kalorie wyskakać!!!
Tylko jak tak piszecie, że ciasta piekłyście itd to mi głupio, bo ja nic w sumie nie zrobiłam. Ale postanowiłam, że jak córka następnym razem przyjedzie to upiekę ciacho i ugotuję im coś dobrego, jako podziękowanie.
29 kwietnia 2013 21:00 / 1 osobie podoba się ten post
Tali wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.Dużo...............miłości!!
29 kwietnia 2013 21:07 / 1 osobie podoba się ten post
Tali

Oj Emma trzydziecha to super wiek! Zbliżając się do tego wieku i już po poczułam się o wiele pewniej jako kobieta i seksowniej! No i oczywiście te "doznania"... Ehhh! Jeszcze 4 tygodnie muszę wytrzymać! Hihihi

A propo to dziś mnie ukrzyżowali.... :))) zaczęłam dziś 33. krzyżyk mojego życia! Pierwszy raz obchodzę urodziny na wyjeździe. Miałam bardzo miły dzień! Córka babci do śniadanka (wstała wcześniej ode mnie) przed moim talerzem postawiła kwiatki zebrane w ogrodzie i trzy laleczki, jako trzy dziesiątki mojego wieku i jednego chłopka malutkiego jako mojego Kochanie (coby zjadł ze mną śniadanie;)))... no i odśpiewała mi urodzinową piosenkę! hihi bardzo to miłe było! Dostałam balsam do ciała i świetny skórzany plecaczek, który też może służyć jako torebka! Do tego dostałam 20euro na kawkę, aby zaprosić znajome. Nie chciałam nikogo do babci domu zapraszać, mimo że mi proponowano... Byłam z dziewczynami na kawce i zjadłam ogromnego loda!!! Dziś zrobiłam sobie przerwę w moim odchudzaniu!!! hehehe!!! Ale było dobre!!! Jutro wstanę wcześnie, coby te kalorie wyskakać!!!
Tylko jak tak piszecie, że ciasta piekłyście itd to mi głupio, bo ja nic w sumie nie zrobiłam. Ale postanowiłam, że jak córka następnym razem przyjedzie to upiekę ciacho i ugotuję im coś dobrego, jako podziękowanie.

Życzę Ci dobrego dnia, dnia bez gonitwy i stresów,dnia, w którym słońce czas odlicza i nikt nie wylicza sukcesów.Życzę Ci odwagi być sobą, bez zakłamania i picu,unieść się dumnie ponad krzesło i pewnie wziąć udział w życiu.Życzę Ci słońca i deszczu, na przemian, żeby się nie nudzić, kiedy Ci słońca będzie za wiele,to deszcz Cię może ostudzić.Życzę Ci bezpieczeństwa, ostoi w rodzinie, prawdziwego domu, azylu, który Ci da schronieniei nie powie o niczym nikomu.Życzę Ci fantazji, ozdób Twe niebo skrzypcami,zatańcz ze szczęścia na ulicy i marząc rozmawiaj z kwiatami.Życzę Ci zdrowia dla ciała, miej zdrową duszę,bo kiedy dusza jest chora, to ciało przeżywa katusze.Życzę Ci kolorów, czarownych barw wesołej tęczy,barw letnich pachnących ogrodów, czegóż można chcieć więcej?Życzę Ci dobrego jutra, przyjaciół, szczęścia, zapału, uporu, dużo czasu, pewności siebie!
29 kwietnia 2013 21:12 / 1 osobie podoba się ten post
Tali samych cudowności życzę i intensywnych doznań,w różnych dziedzinach życia;)
29 kwietnia 2013 21:13
Dięki za życzonka!
Bardzo to ładne, co Joasiu napisałaś! Dziękuję! :DDDDDDDDD