Nasze urodziny w DE

30 kwietnia 2013 09:21 / 2 osobom podoba się ten post
To nie Grecja, to nie Chiny,to są Twoje urodziny.Zawsze zdrowa z lekarstw kpij i beztrosko sobie śpij.Chleb na stole, mleko w dzbanku,dobry humor, konto w banku,niepsujący się samochód i rosnący stale dochód.
30 kwietnia 2013 09:29 / 1 osobie podoba się ten post
Emma Z okazji urodzin życzę ci aby jedynymi łzami, które pojawią się w twoich oczach, były kryształowe łzy szczęścia, Aby radosnego uśmiechu na twej twarzy, nie zakryły chmury smutku, aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia, a szczęście, radość i i miłość były przeznaczeniem Twych dni!
30 kwietnia 2013 09:47 / 1 osobie podoba się ten post
Emma , życzę Ci powodzenia , zdrowia , wielu pasji i aby Ci nigdy nie brakło chęci , sił i środkow do ich realizowania.
30 kwietnia 2013 10:37 / 1 osobie podoba się ten post

Jutro mam urodziny(30ste-wiec chyba nie mam co świetować;))....dziadek jakimś cudem ,jak tylko w marcu się tu pojawiłam,juz trąbił ,ze moje urodziny wypadną podczas pracy u nich:)..potwierdziłam"tak dziadziu ,bedą urodziny i zrobie sie juz okropnie stara"zaśmiałam się i poszłam:)....wczoraj była córka u dziadków, a w kalendarzu na scianie -pojawił się wpis:)"15:30-urodzinaowa kawa"....???
Ups.......nikt inny nie ma jutro urodzin tylko ja:)-powiedzcie mi mam się jakos przygotowac-nie wiem upiec ciasto czy cos w tym rodzaju?.....czy ktoś obchodził tu urodziny?

Witaj! Ja bym upiekła jakies dobre ciasto , takie, które Ci zawsze najlepiej wychodzi :) 
 
 
 
Szczęścia, zdrowia i błogości,
Moc radości i miłości.
Chwytaj chwile jak motyle,
biegaj, skacz i ciesz się mile.
W 30-te urodziny,
Tego właśnie Ci życzymy.
30 kwietnia 2013 10:57 / 1 osobie podoba się ten post
Emma mi się trochę umiejscowiło tych słodkości w biuście... hehe wreszcie mam dekolt! No ale coś za coś... w innych częściach też... mam tylko nadzieję, że biust taki zostanie i się z innymi częściami nie odchudzi, bo będę niepocieszona!

Acha! Zpomniałam dodać najważniejsze: Witaj w gronie pięknych trzydziestoletnich!
30 kwietnia 2013 11:09 / 1 osobie podoba się ten post

Serdeczne życzenia pięknej trzydziestolatce.

30 kwietnia 2013 14:29 / 1 osobie podoba się ten post
Emmo, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
30 kwietnia 2013 14:34 / 1 osobie podoba się ten post
Emmo.....z okazji urodzin wszystkiego naj naj najlepszego,zdrowka szczescia,pomyslnosci i spelnienia wszystkich marzen........
30 kwietnia 2013 16:02 / 1 osobie podoba się ten post
Emmo
Łap życie garściami,
zachwycaj się jego kolorami.
Uśmiechy rozdawaj
i marzyć nie przestawaj!!!
30 kwietnia 2013 16:38 / 1 osobie podoba się ten post
Wszystkiego najlepszgo Emmo.
01 maja 2013 08:36
Hogata76:)
AnnaM:)
Mycha:)
BEA:)
Joasia:)
mozah Am:)
Walter61:)
Tali:)
IGGA:)
Tina40:)
magdalena_k:)
alexia:)
barbarella:)
andera:)
Dziwczynki-bardzo ,ale to bardzo Wam dziękuję za zyczenia......:)

Wczoraj byłam zmęczona(musiałam biegać przy gosciach;),ciasta nie zrobiłam,za to zięć moich dziadków upiekł sernik:)-dostałam prezenty i troszkę drobnych:)a no i kwatka od wnuczki dziadków :)
Było miło :)

01 maja 2013 08:58 / 1 osobie podoba się ten post

Hogata76:)
AnnaM:)
Mycha:)
BEA:)
Joasia:)
mozah Am:)
Walter61:)
Tali:)
IGGA:)
Tina40:)
magdalena_k:)
alexia:)
barbarella:)
andera:)
Dziwczynki-bardzo ,ale to bardzo Wam dziękuję za zyczenia......:)

Wczoraj byłam zmęczona(musiałam biegać przy gosciach;),ciasta nie zrobiłam,za to zięć moich dziadków upiekł sernik:)-dostałam prezenty i troszkę drobnych:)a no i kwatka od wnuczki dziadków :)
Było miło :)

Kochana Emmo przeoczyłam twoje urodziny :)) Spóżnione ale szczere ,najlepszego ,dużo zdrówka i uśmiechu na twarzy z okazji urodzin :)))
01 maja 2013 09:00 / 1 osobie podoba się ten post
Emma , spoznione ale szczere zyczenia : wszystkiego najlepszego , duzo slonca i milosci , spelnienia marzen :) i udanego urlopu.
01 maja 2013 09:07
Tali

O to to Andrea! Fajnie byłoby z takimi słodyczami... :)))

Dziękuję!

W sumie Emma zalożyła fajny wątek do składania życzeń! Tu możemy wszystkim solenizantom winszować!

Tali , sory ja taka troche zapozniona i po czasie skladam zyczonka . 
Pieknych dni , slonecznego urlopu , milosci bez liku i gory ulubionych kwiatow :) tego Tobie - doris4 zyczy.
01 maja 2013 09:50
Sorry , Tali - ode mnie także spoźnione ale szczere życzenia .Rzadko i na krótko wchodzę ostatnio na forum i przegapiłam.
Niech Ci się wiedzie we wszystkim , czego się podejmujesz i niech Ci nie brakuje niczego , co dla Ciebie jest ważne .Zyczę Ci zdrowia , odważnych marzeń , ich spełnienia i tylko dobrych ludzi wokół.