Podkład

17 czerwca 2013 17:05 / 2 osobom podoba się ten post
Ivetta ,nikt Cię przecież nie krytykuje.Też w Niemczech się nie maluję,zwyczajnie mi się nie chce,no chyba że gdzieś idę z wizytą,albo do babki mają goście zjechać,ale to rzadko się zdarza.Przynajmniej skóra odpocznie,jak są upały na dworze do odstawiam podkład,bo żle się z tym czuję w upał.A jak ktoś lubi codziennie nakładac makijaż,to nie uważam tego za nic niestosownego.
17 czerwca 2013 17:11
Kaya

Also Droga Wichuroo :)

Ja w tym momencie mam Lancome Teint Miracle 01. Mam tlusta cele tez i to zdecydowanie moj ulubiony podklad :) Kolorem i konstystencja idealny :) Double Wear z Estée Lauder wydaje mi sie w porownaniu z nim ciezszy, chociaz tez jest fajny i bardzo dlugo go uzywalam .

Bourjois - uwielbiam te marke - strasznie mi sie dobrze kojarzy :)) Z podkladow mialam kiedys jakis Mouse ale nie pamietam juz wiele.... .

A co do Idealist i ANR to sa na prawde mistrzowie w wygladzaniu . Sama stosowala tego bardzo duzo . W domu jeszcze mam . Ale faktycznie drogie . Z tym ze Idealist to jest po prostu dodatek , nie ma wlasciwosci pielegnacyjnych jak typowy krem - w przeciwienstwie do ANR , ktory rowniez wygladza zmarszczki.

W Polsce w Sephorze lub Douglasie tez daja probki!!! Podkladow, kremow , serum .
Ogolnie w Clinque nie robili probek tylko , bo takie maja zasady te konsultantki .


Mi podklad starcza na 2-3 miesiace.

Uhum - to z tej listy polecasz Teint Miracle - super - fajnie wiedzieć, że komuś o podobnej cerze służy. A kryje w miarę? Nie mam znowu aż tak dużo do ukrycia, bardziej chodzi mi o wyrównanie kolorytu. Z Clinique mam puder - Blended Face Powder and Brush - bardzo zadowolona z niego jestem. Ale podkłady testowałam i nie bardzo dla mnie są. 
17 czerwca 2013 17:16
No własnie Ivetta - tak jak Tina mówi - ja też się tutaj nie maluję codziennie, bo mi się zwyczajnie nie chce tego wszystkiego później zmywać, a i często malować już też mi się nie chce. W domu bardziej dbam o swój wizerunek, ale tutaj, jak już napisałam, nie mam takiej potrzeby - nie muszę się nikomu podobać, a ze swoimi odczuciami bez makijażu też jakoś daję sobie radę:) Ale przecież jak Ty masz potrzebę malowania się, to ok - no przecież to każdego sprawa.
17 czerwca 2013 19:40 / 1 osobie podoba się ten post
efka66

Kurde, a ja czytam, nowy temat "Podkład" i myslałam. że to o podkładach na łóżko, tych pod prześcieradła. :)Chyba sie za bardzo swoją rolą przejmuję;)

Ale mnie rozbawiłaś,roześmiałam sie w głos aż sąsiadka się wychyliła przez płot he,he,he
18 czerwca 2013 18:59
Revlon Colorstay - jak dla mnie jest świetny, mam cerę mieszaną. Dobrze kryje i długo się utrzymuje na twarzy.
27 grudnia 2013 20:49
SnowWhite

Revlon Colorstay - jak dla mnie jest świetny, mam cerę mieszaną. Dobrze kryje i długo się utrzymuje na twarzy.

potwierdzam - najlepszy podkład ever!
27 grudnia 2013 21:45
Poleci ktoś mi może dobry pędzel do pudru? Mam kilka, ale włosie wypada z każdego...Czym droższy tym gorszy!
27 grudnia 2013 21:50
alexia

Poleci ktoś mi może dobry pędzel do pudru? Mam kilka, ale włosie wypada z każdego...Czym droższy tym gorszy!

ja uzywam z Avonu dla mnie rewelacja wlosy nie wypadaja dobrze rozprowadza puder
27 grudnia 2013 21:57
ania52

ja uzywam z Avonu dla mnie rewelacja wlosy nie wypadaja dobrze rozprowadza puder

Dzięki, bo znowu kupiłabym jakieś badziewie, nic nie warte. A tylko do nerwów doprowadzające...
27 grudnia 2013 22:00 / 1 osobie podoba się ten post
alexia

Dzięki, bo znowu kupiłabym jakieś badziewie, nic nie warte. A tylko do nerwów doprowadzające...

polecam sie na przyszlosc..
02 stycznia 2014 16:35 / 1 osobie podoba się ten post
Ja polecam ten: Gosh, X-Ceptional Wear Fond De Teint - dla mnie niezawodny!
09 lutego 2014 11:31
Już od dawna używam podkładu z avonu rozświetlający antystresowy i jestem bardzo zadowolona. Niska cena, super pokrywa niedoskonałości, ładnie się zlewa z cerą.

transport na lotnisko
07 sierpnia 2014 16:18
Dla mnie podkład z Pharmaceris kryjacy (cera naczynkowa alrgiczna). Miałam kiedys Gosh dobrze sie trzymał :)
Co do makijazu to kwestia przyzwyczajemnia u mnie codziennie oczy i brwi bo wygladam beznamiętnie ;) (jasna oprawa) podkład jak wychodze bo cera naczynkowa.
07 sierpnia 2014 16:26 / 1 osobie podoba się ten post
Znikam stad ha ha Porady o tym czyms co na czarnej koszuli faceta zostaje hihi
07 sierpnia 2014 16:33 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Znikam stad ha ha Porady o tym czyms co na czarnej koszuli faceta zostaje hihi

Jak byle jaki ,to nie tylko na czarnej ,ale na kazdej zostanie.