Dodane przez GoworkWarszawa 23 stycznia 2018

Opieka z transferem, 1450 euro/miesiąc.

Miejsce pracy: Niemcy

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Stadthagen (40 km od Hannoveru)

Opis zlecenia:

Pani Nele ma 90 lat, mierzy 157cm i waży 54kg. Jest mentalnie sprawna, ale ma problemy z poruszaniem. Na co dzień korzysta z rolatora, sama korzysta z toalety, jest kontynentna. Potrzebuje pomocy przy pielęgnacji ciała. Podopieczna cierpi na osteoporozę, miała operacje pleców (złamany krąg). Przesypia całe noce, jednak może się zdarzyć, że raz na jakiś czas będzie potrzebowała pomocy.

Warunki mieszkaniowe:

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym 200m2, dla opiekunki jest osobny pokój 20m2 oraz osobna łazienka. W domu zapewniony jest dostęp do internetu. Okolica jest spokojna, malownicza, ma bardzo bogatą historię. Nieopodal znajdują się ruiny zamku.

Obowiązki opiekuna:

- dbanie o porządek w gospodarstwie domowym,

- pomoc w higienie i pielęgnacji ciała,

- towarzyszenie w codziennych czynnościach,

- robienie zakupów,

- towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:

- dobra/bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,

- otwartość i komunikatywność,

- obowiązkowo prawo jazdy kat. B.

Zapewniamy:

- stawka 1450 euro netto/miesiąc,

- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,

- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),

- wysokie składki ZUS,

- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,

- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,

- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,

- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6825 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6825, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 102

www.opiekunka.gowork.pl

Twoje dane są bezpieczne. Administratorem wysłanych przez ciebie danych jest firma GoWork.pl. Zapoznaj się z Polityką Prywatności firmy.