Zarobki
5
/ 5
Warunki umowy
5
/ 5
Dopasowanie oferty
5
/ 5
Jakość obsługi
5
/ 5
Liczba oddziałów
5
/ 5

O firmie

Jesteśmy uznaną agencją pośrednictwa pracy, działającą od 1990 roku na rynku polskim i europejskim. Dzięki naszej pomocy, rocznie setki osób bezrobotnych znajdują pracę w charakterze opiekunów osób starszych. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług w zakresie opieki nad osobami starszymi i chorymi w Niemczech. 

 

Działalność GoWork.pl obejmuje koordynowanie całego procesu zatrudnienia:

 

• od dokładnego przedstawienia oferty pracy: miejsca oddelegowania, stanu zdrowia podopiecznego, zakresu obowiązków, po określenie wysokości wynagrodzenia

• legalne zatrudnienie

• organizacja wyjazdu i przyjazdu

 

Nasi doradcy są do dyspozycji opiekunów przez cały okres pobytu w Niemczech. W przypadku jakichkolwiek pytań, służą radą i podejmują odpowiednie działania. GoWork.pl stara się wyjść zarówno naprzeciw oczekiwań klientów, jak i opiekunów osób starszych. Zadowolenie współpracującowników jest dla nas kluczem do sukcesu, gwarantującym budowanie długofalowej współpracy. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy.

 

Praca z Gowork.pl jest zawsze bezpieczna i legalna.

 

To, co od zawsze zapewniamy współpracującym z nami Opiekunkom i Opiekunom, to legalna i bezpieczna praca. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi koordynatorami, zapewniając tym samym w pełni bezpieczną pracę. Za każdym razem Opiekunka przed wyjazdem jest dokładnie informowana o szczegółach zlecenia.

 

Znasz język niemiecki i posiadasz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi? Zgłoś się do nas!

  • Zasięg działaności

    Niemcy, Polska

  • Aktualny status

    Poszukujemy pracowników

  • Posiadamy oferty pracy

    za granicą

  • Firma ma status agencji zatrudnienia

    Tak

  • Numer NIP

    821-000-37-30

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.