Dodane przez Active-care 20 kwietnia 2016
Agencja zatrudnienia ACTIVE CARE 24 (wpis do rejestru 10362) poszukuje opiekunek
z dobrą znajomością języka niemieckiego.
Ingrid (76l.)
Pani mieszka sama w domku jednorodzinnym z ogrodem.
Ma raka i cukrzyce. Trzeba jej pomoc w codziennych czynnościach tj. mycie, przebieranie, chodzenie po schodach. Nie ma demencji.
Trzeba również zadbać o dom, ugotować, zrobić zakupy.
1200€
Firma gwarantuje:
zatrudnienie na umowę zlecenie
wynagrodzenie od 1000 do 1500 Euro
opłacenie składek emerytalnych
pełne ubezpieczenie (karta EKUZ)
darmowe bilety do Niemiec i z powrotem
wsparcie organizacyjne i merytoryczne w czasie pobytu
materiały do języka niemieckiego
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"
Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.