Zarobki
4.4
/ 5
Warunki umowy
5
/ 5
Dopasowanie oferty
4.2
/ 5
Jakość obsługi
3.3
/ 5
Liczba oddziałów
0
/ 5

O firmie

Od 2013 roku świadczymy usługi w zakresie opieki nad osobami starszymi na terenie Niemiec. Najpierw  jako Active Care 24, a  począwszy od 2019 pod nowym odświeżonym logo jako Active Care Sp z o.o.  

 

Oferujemy więcej niż inne agencje. Nasze warunki nie ograniczają się wyłącznie do popularnego w branży modelu delegowania. Zapewniamy wsparcie na wszystkich etapach współpracy – od znalezienia i wynegocjowania najkorzystniejszych stawek, przez organizacje wyjazdu, po wszelkie formalności urzędowe, jakie wiążą się z legalną pracą poza granicami kraju. 

 

Cieszymy się zaufaniem naszych opiekunów i opiekunek, a także naszych partnerów. Za nasze zaangażowanie oraz dbałość o  jasne zasady współpracy otrzymaliśmy ważne certyfikaty i cenne wyróżnienia.

 • Zasięg działaności

  W ciągu kilku lat intensywnej pracy całego zespołu udało nam się nawiązać szerokie kontakty wśród niemieckich kontrahentów. Każdego tygodnia trafiają do nas nowe zapytania z różnych regionów Niemiec, zwłaszcza Nadrenii Północnej, Hesji oraz Schleswig-Holstein.

 • Aktualny status

  Poszukujemy pracowników

 • Posiadamy oferty pracy

  za granicą

 • Firma ma status agencji zatrudnienia

  Tak

 • Numer NIP

  611-279-94-19

Oferty pracy (3143) Zobacz wszystkie

Opiekun/opiekunka do małżeństwa - 1950€+300€

Miejsce:Berlin Altglienickie
Dodane: 11 lipca 2024

Premia 300€! Opiekunka do seniora - bez transferu i

Miejsce:Neuss
Dodane: 11 lipca 2024