Dodane przez Active-care 03 stycznia 2020

Opiekunka do Pani Helgi od ZARAZ

Miejsce pracy: Sauensiek

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do 79-letniej Pani Helgi mieszkającej w Sauensiek (kod pocztowy 21644).

 

Termin wyjazdu: od ZARAZ

 

- zatrudnienie na umowę zlecenie
- organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
- pełne ubezpieczenie
- składki emerytalne od średniej krajowej
- możliwość
zawarcia  umowy na warunkach niemieckich

Pacjentka cierpi na osteoporozę ,jest osobą leżącą i wymaga transferu (70kg). Pani Helga jest przemiła i bardzo sympatyczna. Z pacjentką  mieszka mąż , który nie wymaga opieki lecz chętnie zajmuje się swoją  małżonką – pomaga przy transferze. Potrzebna jest  pomoc przy codziennych czynnościach pielęgnacyjnych  oraz prowadzeniu domu.

Pani Helga mieszka w domu jednorodzinnym. Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój, łazienkę  oraz dostęp do Internetu.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Skontaktuj się z nami już dziś!
telefon: 75-644-08-36
email: info@activecare24.pl
str. internetowa: www.activecare24.pl

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Chcę otrzymywać bezpłatne powiadomienia o najnowszych ofertach pracy na wskazany adres email Zaznaczając to okienko wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego przez Ciebie adresu e-mail przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Administrator portalu opiekunki24.pl, w celu wysyłania bezpłatnych powiadomień z najnowszymi ofertami pracy na podany adres e-mail. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.