Dodane przez Active-care 12 sierpnia 2021
Termin :
Język :
Miejscowość:
Status:
Opis oferty:
Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego do 90-letniej Pani Franziski z Eitelborn (kod pocztowy 56337).
Zlecenie na 2 miesiące – do powrotu zmienniczki.
Pani Franziska cierpi na demencję i osteoporozę. Porusza się samodzielnie wspierając się na rolatorku. Nocki przesypia bezproblemowo. Seniorka potrzebuje wsparcia w czynnościach pielęgnacyjnych, szczegolnie przy ubieraniu. Na spacery seniorka chodzi o rollatorze, po domu chodzi samodzielnie, bez rollatora. Do zadań opiekunki będzie należało też prowadzenie domu, sprzątanie, gotowanie. Przy czym sprzatanie tylko tej części domu, w której mieszka opiekunka z podopieczną. Część domu jest wydzielona na mieszaknie dla syna- tam nie sprzątmy i nie gotujemy.
Seniorka mieszka w zadbanym domku jednorodzinnym z ogródkiem na wsi. Opiekunka ma osobny pokojz telewizorem i internetem. Okolica domu ładna i zielona, jest gdzie spacerować. Do sklepu dleko – zakupy wg listy opiekunki robi córka podopiecznej samochodem. Uregulowane przerwy – codziennie 2 godziny.
Wynagrodzenie: 1400 – 1600*, * ustalane indywidualnie przy prezentacji oferty.
Numer oferty:
Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich
mail: info@activecare24.pl
tel.: (75) 644–08–36
Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.