Dodane przez Westacare 10 czerwca 2025
Zlecenie dla Opiekunki/Opiekuna od 01.07. 1800 € netto
Wynagrodzenie: 1800 € netto
Wyjazd od: 01.07.2025
Miejscowość: 30655 Hannover (Dolna Saksonia)
Opieka nad: Panem
Wiek: 70 lat
Waga/wzrost: 50 kg / 160 cm
Znajomość języka: komunikatywna
Prawo jazdy: niewymagane
Palenie papierosów: tolerowane poza miejscem zamieszkania
Transfer: wymagany
Ze względu na niedowład kończyn, podopieczny większość dnia spędza leżąc w łóżku. W razie potrzeby przemieszcza się na wózku inwalidzkim. Zdiagnozowano u niego przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP). Dwa razy w tygodniu odwiedza go fizjoterapeuta.
Senior mieszka wraz z żoną w komfortowym mieszkaniu w 30655 Hanowerze. Opiekun lub opiekunka ma do dyspozycji w pełni umeblowany pokój z dostępem do internetu.
Do zadań Opiekunki/Opiekuna poza samą opieką należeć będą również inne typowe domowe obowiązki. Więcej szczegółów odnośnie oferty mogą uzyskać Państwo telefonicznie.
Zapraszamy do kontaktu.
www.facebook.com/westacare/
+48 690 388 065 (także WhatsApp)
+48 604 095 229
+12 307 15 70
Pon-Pt w godzinach 8-16
kontakt@westacare.pl
Szukasz podobnej oferty w innym terminie, również zgłoś się do nas. Posiadamy oferty na terenie całych Niemiec- serdecznie zapraszamy do kontaktu
Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.