Westacare
Westacare
Agencja zatrudnienia
Obecnie rekrutuje
5 / 5
Zarobki
5
/ 5
Warunki umowy
5
/ 5
Dopasowanie oferty
5
/ 5
Jakość obsługi
5
/ 5
Liczba oddziałów
0
/ 5

O firmie

Firma Westarcare świadczy usługi opiekuńcze nad Seniorami i dziećmi na terenie Niemiec, Austrii i Danii. Jesteśmy polską firmą z siedzibą w Krakowie, która za swój główny cel stawia zadowolenie zarówno podopiecznego jak i osoby opiekującej.
Zapewniamy legalną i bezpieczną pracę wraz z ubezpieczeniem (w tym formularzem A1 oraz kartą EKUZ). Organizujemy również dogodny transport do miejsca pracy i z powrotem.
Westacare to zespół doświadczonych specjalistów z zakresu rekrutacji, zarządzania i koordynacji. Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania w swoją misję. Do wszystkich naszych klientów podchodzimy z życzliwością. Nasze doświadczenie zbieraliśmy przez kilkanaście lat; zarówno od strony opiekunów, jak i koordynatorów. Wiemy jak ciężka jest to praca, dlatego też staramy się zapewnić naszym opiekunom optymalnie możliwe najlepsze warunki zatrudnienia. W sytuacjach problemowych służymy pomocą 24h.
Jeśli posiadasz doświadczenie w opiece, lub dopiero pragniesz je uzyskać, łatwo nawiązujesz kontakty, a domowe obowiązki nie sprawiają Ci najmniejszego problemu, znasz język niemiecki, lub dopiero chcesz się go nauczyć, chętnie Ci w tym pomożemy.
Zapraszamy do współpracy,
Zespół Westacare
 • Zasięg działaności

  Niemcy, Austria, Dania

 • Aktualny status

  Poszukujemy pracowników

 • Posiadamy oferty pracy

  za granicą

 • Firma ma status agencji zatrudnienia

  Tak

 • Numer NIP

  6792860766

Oferty pracy (162) Zobacz wszystkie

Zlecenie dla Opiekunki od zaraz!! Kassel 1400€

Miejsce:34117 Kassel
Dodane: 14 lutego 2019

Zlecenie dla Opiekunki na zastępstwo. 25355 Barmstedt 7

Miejsce:25355 Barmstedt
Dodane: 12 lutego 2019
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.