Westacare
Westacare
Agencja zatrudnienia
Obecnie rekrutuje
5 / 5
Zarobki
5
/ 5
Warunki umowy
5
/ 5
Dopasowanie oferty
5
/ 5
Jakość obsługi
5
/ 5
Liczba oddziałów
0
/ 5

O firmie

Firma Westacare świadczy usługi opiekuńcze nad Seniorami i dziećmi na terenie Niemiec, Austrii i Danii, a także Polski. Jesteśmy polską firmą z siedzibą w Krakowie, która za swój główny cel stawia zadowolenie zarówno podopiecznego jak i osoby opiekującej.

Zapewniamy legalną i bezpieczną pracę wraz z ubezpieczeniem Na czas świadczenia usług ubezpieczamy Państwa w Niemieckiej Kasie Chorych. Odprowadzone składki są podstawą nabycia praw emerytalnych w Polsce lub w Niemczech. Dzięki temu mają Państwo możliwość korzystania ze wszystkich usług medycznych na terenie Niemiec, których nie refunduje polska karta EKUZ (jak np usługi stomatologiczne, prześwietlenie Rentgen itp, a także refundacje leków w aptece) Ponadto daje to Państwu możliwość starania się o Kindergeld oraz niemiecką emeryturę po przepracowanych 5 latach. Organizujemy również dogodny transport do miejsca pracy i z powrotem.

Westacare to zespół doświadczonych specjalistów z zakresu rekrutacji, zarządzania i koordynacji. Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania w swoją misję. Do wszystkich naszych klientów podchodzimy z życzliwością. Nasze doświadczenie zbieraliśmy przez kilkanaście lat; zarówno od strony opiekunów, jak i koordynatorów. Wiemy jak ciężka jest to praca, dlatego też staramy się zapewnić naszym opiekunom optymalnie możliwe najlepsze warunki zatrudnienia. W sytuacjach problemowych służymy pomocą 24h.

Jeśli posiadasz doświadczenie w opiece, lub dopiero pragniesz je uzyskać, łatwo nawiązujesz kontakty,  a domowe obowiązki nie sprawiają Ci najmniejszego problemu, znasz język niemiecki, lub dopiero chcesz się go nauczyć, chętnie Ci w tym pomożemy.

 

Zapraszamy do współpracy,

Zespół Westacare

 • Zasięg działaności

  Całe Niemcy, Austria, Dania

 • Aktualny status

  Poszukujemy pracowników

 • Posiadamy oferty pracy

  za granicą

 • Firma ma status agencji zatrudnienia

  Tak

 • Numer NIP

  6762613307

Oferty pracy (706) Zobacz wszystkie

Zlecenie dla Opiekunki od 19.08 1700€ netto

Miejsce:70499 Stuttgart – Weilimdorf (Badenia-Wirtembergia
Dodane: 11 lipca 2023

Zlecenie dla Opiekunki od 01.08 1700€ netto

Miejsce: 66955 Pirmasens (Nadrenia-Palatynat)
Dodane: 11 lipca 2023