Zarobki
4.8
/ 5
Warunki umowy
4.8
/ 5
Dopasowanie oferty
4.8
/ 5
Jakość obsługi
4.8
/ 5
Liczba oddziałów
4.7
/ 5

O firmie

Jesteśmy rodzinną firmą, która od 2012 roku działa na rynku opiekuńczym na terenie Niemiec. W Aktivmed24 wszyscy, wspólnie z naszymi pracownikami w centrali oraz naszymi opiekunkami realizujemy misję niesienia pomocy.

Uważamy, że na największą pomoc składają się małe gesty takie jak wspólne celebrowanie posiłków, spędzanie razem czasu i dbanie o bezpieczeństwo. To właśnie dzięki takim czynnościom wspólnie z naszymi opiekunkami realizujemy swój cel, którym jest rozpogadzanie życia podopiecznych.

Praca z nami jest w 100% legalna, co potwierdza nasze członkowstwo w Sekcji Agencji Opieki (SAO) – organizacji zrzeszającej firmy z branży opiekuńczej, działającej w ramach Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Z nami nie musisz się martwić o swoją przyszłość - odprowadzamy składki od średniej krajowej, wyrobimy Ci kartę A1 oraz kartę EKUZ oraz zapewnimy Ci bezpieczny i opłacony dojazd.

Współpracując z nami zawsze możesz liczyć na naszą pomoc – dla naszych opiekunek dostępny jest telefon alarmowy (czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu) , na który w razie potrzeby możesz zadzwonić. Dla nas liczą się przede wszystkim ludzie, dlatego zawsze chętnie z Tobą porozmawiamy, doradzimy i wesprzemy.

Na naszych mediach społecznościowych znajdziesz serię porad dotyczących opieki nad seniorami, DARMOWY KURS języka niemieckiego oraz mnóstwo zaangażowanych opiekunek takich jak Ty, które zawsze chętnie służą pomocą i dobrym słowem.

Skontaktuj się z nami a my znajdziemy dla Ciebie zlecenie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji!

Zadzwoń +48 530 555 015

 • Zasięg działaności

  Niemcy

 • Aktualny status

  Poszukujemy pracowników

 • Posiadamy oferty pracy

  za granicą

 • Firma ma status agencji zatrudnienia

  Tak

 • Numer NIP

  7010806694

Opinie na forum

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.