Od ATERIMA MED dostajesz więcej korzyści!

Poniedziałek28.11.2022

Od ATERIMA MED dostajesz więcej korzyści! Gwarantujemy podwyżkę wynagrodzenia po pierwszym zleceniu i kolejną już po drugim wyjeździe. Możesz także uczyć się języka niemieckiego z indywidualnym lektorem, rozwijając swoje kompetencje, dzięki czemu możesz zarabiać więcej! Tylko u nas otrzymujesz również dostęp do darmowych porad prawnych w każdym temacie. Decydując się na wyjazd w grudniu do opieki nad Podopiecznym w czasie świąt, mamy dla Ciebie bonus za dni świąteczne oraz wcześniejszą wypłatę wynagrodzenia – w sam raz na święta.

 

To nie wszystko… Nowy pakiet korzyści dla Opiekunów ATERIMA MED:

 

·        nowatorski program „Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej”, który gwarantuje podwyżkę podstawy wynagrodzenia już po 1. wyjeździe

·        wynagrodzenie wypłacone przed świętami dla Opiekunów pozostających na zleceniu w okresie świątecznym

·        bonus za trzy dni świąteczne i Nowy Rok

·        bezpieczna podróż w obie strony ATERIMA Busem

·        telefoniczne konsultacje w zakresie opieki ze specjalistą Biura Medycznego

·        specjalistyczne materiały edukacyjne

·        webinaria on-line "Profesjonalni w opiece"

·        kursy językowe i indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego

·        telefoniczne dyżury "Wsparcie w trudnych chwilach"

·        telefoniczne dyżury z prawnikiem i indywidualne porady prawne

 

Skorzystaj z pełnego pakietu korzyści na wyjazdy 90, 60 i 42-dniowe! Kliknij tutaj, dowiedz się więcej i wyjedź w grudniu z ATERIMA MED.

Gdzie możesz wyjechać w grudniu?

Lubisz spacery i układanie puzzli? To zupełnie jak seniorka szukająca Opiekunki do pomocy w codziennych czynnościach. Seniorka jest spokojna i życzliwa, jednak ze względu na swój wiek doskwiera jej ogólne osłabienie. Jest osobą mobilną i porusza się bez żadnego wsparcia. Potrzebuje pomocy podczas wykonywania codziennych czynności higieniczno-pielęgnacyjnych, przy przebieraniu się, przy zmianie pieluchomajtek i asekuracji w ciągu dnia. Do dodatkowych zadań Opiekunki należeć będzie przygotowywanie posiłków i pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pomocą dla Opiekunki będzie sąsiadka, która chętnie robi zakupy i pomaga w opiece raz w tygodniu. Dla Opiekunki przygotowany jest osobny, w pełni wyposażony pokój oraz osobna łazienka. Zapewniony stały dostęp do Internetu. Więcej o tej ofercie możesz przeczytać tutaj.

Chcesz być wsparciem dla sympatycznego małżeństwa? Seniorka porusza się o lasce i zmaga się z chorobą nowotworową. Stara się być samodzielna na tyle, na ile pozwalają jej siły. Małżonek seniorki ma problemy z pamięcią, w domu porusza się bez wsparcia, a na spacerach korzysta z rollatora. Seniorzy sami wykonują poranną i wieczorną toaletę. Do zadań Opiekunki należeć będzie asekuracja podopiecznych w ciągu dnia, przygotowywanie posiłków, wykonywanie zakupów i pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Za generalne porządki odpowiada Pani sprzątająca, która raz w tygodniu przychodzi do seniorów. Wolny czas podopieczni spędzają razem. Lubią czytać książki i gazety. Dla Opiekunki przygotowany jest osobny, w pełni wyposażony pokój oraz osobna łazienka. Zapewniony stały dostęp do Internetu. Możliwość korzystania z roweru. Więcej o tej ofercie możesz przeczytać tutaj.

Wyjedź do opieki do sympatycznego i komunikatywnego seniora, który potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach. Porusza się o lasce, a w dniach, w których czuje się bardziej osłabiony korzysta z rollatora. Sam wykonuje poranną i wieczorną toaletę. Potrzebuje pomocy przy generalnej kąpieli, przy przebieraniu się i asekuracji w ciągu dnia. Senior sporadycznie potrzebuje wsparcia w nocy. Podopieczny zmaga się z chorobami serca, nadciśnieniem, cukrzycą i inkontynencją. Dodatkowo Opiekunka będzie odpowiedzialna za robienie zakupów i przygotowywanie śniadań i kolacji. Dla Opiekunki przygotowany jest osobny pokój z telewizorem i stałym dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Do dyspozycji jest także rower i samochód. Wymagane czynne prawo jazdy. Więcej o tej ofercie możesz przeczytać tutaj.

Zadzwoń do nas pod numer +48 12 341 15 15 i zapytaj rekrutera o szczegóły. Pomożemy w wyborze dobrego zlecenia. Podpowiemy, która opcja wyjazdu będzie dla Ciebie najkorzystniejsza, a także dostosujemy termin wyjazdu w grudniu. Możesz zarobić nawet do 3375 EUR z bonusem świątecznym za 60 dni zlecenia. Wyjeżdżaj z nami regularnie i otrzymaj gwarancję podwyżki! Brzmi dobrze, prawda? 

Porozmawiajmy!
Zespół ATERIMA MED.

* Artykuł promowany.

 

28 listopada 2022 20:37 / 3 osobom podoba się ten post
Chyba aplikuję, co wy na to ?
28 listopada 2022 20:56 / 4 osobom podoba się ten post
Pewnie że warto, tyle bonusów i korzyści, jaka inna agencja tyle oferuje??
Ja nawet kiedyś już aplikowałam, ale raczej do nich nie wrócę 
28 listopada 2022 21:50 / 2 osobom podoba się ten post
Tylko te 3375 w ostatnim ogłoszeniu wraz z bonusem świątecznym... d.. y nie urywa. To jedynie 1500 i coś z hakiem za miesiąc. 
28 listopada 2022 22:09 / 3 osobom podoba się ten post
Nie zauważyłeś "oczka " i uśmiechniętej buźki??
29 listopada 2022 16:45 / 2 osobom podoba się ten post
Żartowałam  bo mnie rozśmieszyli . To takie traktowanie opiekunek jakby one miały deficyt intelektualny .
29 listopada 2022 17:18 / 3 osobom podoba się ten post
29 listopada 2022 17:23 / 3 osobom podoba się ten post
Ja też żartowałam
Ci,którzy długo "w branży ",uśmiechają się czytając oferty tej firmy, ale osoby nowe na pewno zainteresuje. Dla kogoś początkującego oferty są całkiem, całkiem. 
29 listopada 2022 17:54 / 1 osobie podoba się ten post
Może .Ja tyle miałam 15 lat temu . Ogólna kwota ładnie brzmi ale okres pracy za ta kwotę już nie .
29 listopada 2022 17:57 / 2 osobom podoba się ten post
 
29 listopada 2022 18:12 / 4 osobom podoba się ten post
,,....ja w brecht,Gabryśka w brecht./ kabaret Para..../
29 listopada 2022 18:22 / 5 osobom podoba się ten post
Tak, Mleczko, ale słyszy się często że i za dużo mniej  niektóre osoby pracują. Jak ktoś zaczyna, nie ma rozeznania, to 1500 jest atrakcyjną kwotą. Jestem pewna, że znajdą się wśród nas opiekunki  ,które zaczynały od mniejszego wynagrodzenia. A może i nie,może  wszyscy od  razu wyższe stawki wynegocjowali.
Ja  na początek miałam mniej, 1400. Pierwsza praca w opiece, żadnych wcześniejszych kontaktów z innymi opiekunkami, info tylko z internetu. Pdp mobilna, super stała opiekunka z którą później zmieniałyśmy się przez 1,5 roku,warunki bardzo dobre, dzień wolny, Bonn,miasto które  znałam i które lubię,i gdzie miałam przyjaciół i znajomych. Wtedy wydawało mi się naprawdę w porządku. 
 
29 listopada 2022 19:04 / 3 osobom podoba się ten post
To powinni pisać od...... a po rozmowie ocenić i wycenić opiekunkę . Logiczne, że ta że stażem ma więcej do zaoferowania firmie , niż początkujaca.  Ale cóż , zero wysiłku ze strony agencji .
29 listopada 2022 19:41 / 2 osobom podoba się ten post
Widziałem, chciałem tylko na głos policzyć 
29 listopada 2022 19:56 / 3 osobom podoba się ten post
Niestety firmy nie zabiegają o opiekunki ze stażem, chętnie taką przyjmą, ale w większości firm nie rekompensują jej finansowo za to co ma do zaoferowania. W myśl zasady nie podoba się, to.....
Albo nie Ty, to inna się znajdzie, ze stażem, albo i bez ?
Akurat o taj firmie, nie słyszałam dobrych opini. 
29 listopada 2022 20:33 / 3 osobom podoba się ten post
Ja byłam z nimi ponad rok, do chwili pójścia pdp do domu opieki. Wszystko było ok oprócz wynagrodzenia. Nie ma możliwości otrzymania podwyżki, nawet jeśli się wraca na stałe miejsce i dobrze zna język, chociaż obiecują. Może teraz się zmieniło. Wyjeżdżałam z nimi, bo miałam bardzo fajną podopieczną, fajne miejsce, dzień wolny sama ustaliłam sobie z rodziną . "Dodatek "do wypłaty, takiej jaką chciałam otrzymywać żeby wracać, dostawałam od seniorki bezpośrednio do mojego portfela ?.
I na tym jednym, trwającym ponad rok zleceniu, zakończyła się moja współpraca z tą firmą