Dlaczego warto zarejestrować się w serwisie Opiekunki24?

Rejestracja
Czym jest serwis Opiekunki24.pl?


Portal Opiekunki24.pl jest pierwszym w Polsce portalem, który w całości poświęcony jest pracy opiekunek osób starszych.  To tutaj spotykają się w jednym miejscu:
•    opiekuni i opiekunki osób starszych,
•    osoby poszukujące pracy w tym zawodzie,
•    pracodawcy dysponujący ofertami z zakresu opieki nad seniorami – zarówno z Polski, jak i zza granicy,
•    rodziny prywatne poszukujące opiekunek,
•    prywatne firmy świadczące usługi związane z pracą w opiece nad starszą osobą.


Korzyści z zarejestrowania się w portalu

Jako zarejestrowany użytkownik serwisu Opiekunki24.pl możesz bezpłatnie:
•    przeglądać profile wszystkich innych użytkowników,
•    nawiązywać nowe znajomości,
•    przeglądać oferty pracy aktualnie rekrutujących opiekunki agencji,
•    założyć swój własny profil, dzięki czemu to pracodawcy będą kontaktować się z Tobą,
•    śledzić specjalistyczne artykuły dotyczące tematyki opieki nad starszą osobą,
•    porozmawiać z innymi użytkownikami na wszystkie interesujące tematy na forum.
Dołącz do społeczności opiekunek osób starszych w Polsce – zarejestruj się i załóż profil już dziś.
29 maja 2012 15:59

Witamy na forum Henryku! Ale tutaj nie jest miejsce do wklejania ogłoszeń. Moderator

25 stycznia 2013 22:24
Zarejestrowałam się,ale zaczynam mieć wątpliwości,czy dobrze zrobiłam.

Bardzo młode opiekunki urządzają sobie (sorry,za określenie) podśmiechujki,tworząc sugestywne opinie itp.Starsze "wyjadaczki" od razu urządzają spowiedź,sugerują odpowiedzi itd

Mam pytanie,czy nie można wprowadzić samodzielnego decydowania z kim chcę rozmawiać,a kogo nie mam życzenia oglądać w swoich postach?

Poza tym,czy nie można skumulować wszystkich postów-tematów danej opiekunki w jej profilu?

Wpisałam się na kilku tematach,ale mam duży problem z ich odnalezieniem.

Pozdrawiam z szacunkiem administratorów Portalu opiekunki24.pl i moderatorów forów.
25 stycznia 2013 23:20 / 3 osobom podoba się ten post
Twoje wątpliwości też mi się udzieliły, Samarytanko...wybaczysz mi?
25 stycznia 2013 23:41 / 1 osobie podoba się ten post
Bardzo prosty sposób, aby odnaleźć wszystkie swoje posty i nie tylko swoje.

Niebieski pasek do góry, wybieramy OPIEKUNKI, szukamy (po lewej stronie), i mamy dane opiekunki oraz ilość zamieszczonych postów.Klikamy posty i są wyszczególnione wszystkie posty z podanym forum.
25 stycznia 2013 23:48
IGGA!!!

Kolejny raz bardzo mi pomagasz!

DZIĘKUJĘ!!!!
25 stycznia 2013 23:54 / 1 osobie podoba się ten post
Romano!

Nie tylko Ci wybaczam,ale bardzo dziękuję,że podzielasz moje wątpliwości.

Co do wybaczania-nie wybaczam tylko tym,którzy o to nie proszą.

Bo wybaczając na wyrost,utwierdzamy kogoś w przekonaniu,że nic złego nie zrobił.

Na pytanie apostoła ile razy ma przebaczyć,Jezus odpowiedział,jeśli cię prosi o przebaczenie,to nawet 77 razy.

Tak mógł wybaczać chyba tylko On?!?

Ma do ludzi niezwykła cierpliwość.

Ja zawsze wybaczam najwyżej 3 razy ten sam błąd.

Później nie tracę czasu na niereformowalnych.

3maj się cieplutko.
26 stycznia 2013 09:21 / 2 osobom podoba się ten post
Warto - choćby dlatego żeby w śród " gorszych" od siebie poznać tych lepszych od siebie.....Kopalnia wiedzy ten serwis....i tylu naprawdę ludzkich ludzi....
26 stycznia 2013 17:05
IGGA: dziękuję za tą informację.Nie wiedziałam,że tak łatwo to sprawdzić!

Teraz wiem co napisałam,szkoda,że nie pisze data,kiedy post był napisany.

I że nie ma jakiejś chronologii w wykazie poszczególnych osób.(Alfabetycznej,wiekowej,staż,długość przebywania na forum).

Jak chcę kogoś konkretnego znaleźć,to muszę przeszukać tych ok.800 natwisk - nicków.
01 lutego 2013 05:40
No ja dzięki temu forum -znalazłam pracę...troche to trwało.
01 lutego 2013 13:08
Witaj Serce,

ciesze sie bardzo, ze znalazlas prace, teraz juz bedzie tylko z gorki. Najgorszy i najtrudnieszy ten pierwszy raz, wiem to z wlasnego doswiadczenia. Fajnie, ze Forum Tobie w tym pomoglo.



Kochanych podopiecznych zycze:))
01 lutego 2013 14:34
Trafiłam na fajnego podopiecznego...'
04 września 2013 22:29
hmmm moze cos robie zle ale .... wyswietlaja mi sie opiekunki i ilosc postow i przyjaciol i wszystko inne .....jednak nie mam mozliwosci klikniecia i obejrzenia postow :(
04 września 2013 22:56
dzięki andrea , zauwazylam ze dużo się zmienilo , tylko czy zawsze na pewno na korzyść?
04 września 2013 23:08
:) moderator , historia zna wielu ...:)
04 września 2013 23:14
No nasz ..Mistrz Yoda:)
04 września 2013 23:16 / 1 osobie podoba się ten post
hihihihihhihi chyba dobrze andrea hihihihihihii
08 października 2013 23:12
Dobrze,dobrze,wielu i w różnej postaci ale mi to osobiście na rzaie nie przeszkadza
09 października 2013 05:27 / 4 osobom podoba się ten post
Dlaczego warto?
 
- uzyskuje wiele informacji potrzebnych do egzystencji na wyjeżdzie,
- porad w sposobie radzenia sobie z podopiecznym,
- poznaje wiele nowych osób( zaprzyjażniłam sie z kilkoma).
- nauczyłam sie czytać posty,ktore wbrew autorowi dają mozliwość określenia osoby piszącej,bo nie zawsze autor panuje nad treścią,
  i pozwala na wyrobienie sobie zdania"kto jest kto",
- uczy,
- zabija czas,
- dostarcza rozrywki,
 
I to napewno nie wszystko.
09 października 2013 09:21
Skarbnica wiedzy ! Dla mnie to także możliwość obcowania z wieloma życzliwymi osobami , które stają się bliskie sercu!!
09 października 2013 20:23 / 1 osobie podoba się ten post
Oj,niejeden raz skystalam z madrych porad na forum,gdy mialam problemy-zawse jakies cieple slowa,nie wspomne juz o problemach kulinarnych,bo w tym temacie jestem zero do kwadratu.Zreszta,podsumowujac-gdyby nie forum i pomoc jednej was,dzisiaj pewnie nie pracowalabym w Niemczech.Co tu duzo mowic,dla nie to takie opiekunowe google ,dwa w jednym i dziekuje za to.
09 października 2013 20:26
Nie dziekuj, nie dziekuj, pewnikiem za czas jakis, krotki zreszta, sama bedziesz innym pomagac i koleczko sie zamknie. Tak to tu jest ...
16 maja 2014 14:01
a ja mam pytanie...czegoś nie rozumiem
z jednej strony uzytkowniczki tego portalu wydaja opinie na temat tej czy innej Firmy pośredniczącej...natomiast adminowie strony reklamuja oferty firm które maja nieciekawą opinię o danej firmie....
to troche tak jakby uzytkowniczki mowily swoje a więc te osoby które zapewne miały doświadczenie z dana firmą a z drugiej strony adminowie reklamuja dana firmę mając wypowiedzi i opinie opiekunek..daleko gdzieś....
mam wiec pytanie..czy to portal dla opiekunek czy dla firm?..bo chyba sie pogubiłam
16 maja 2014 14:05
Może sie i pogubiłaś,kazdy może wyrazic swoja opinię byle we włąsciwym topiku.
16 maja 2014 14:08
nie znalazłam właściwego topiku :)
16 maja 2014 14:09 / 1 osobie podoba się ten post
Ja nie rozumiem Twojego pytania,przecież zawsze znajdzie się ktoś niezadowlony ze współpracy i wystawi złą opinię. Znasz agencje o nieposzlakowanej opinii i 100 % zadowlonych?
Adminowie nie reklamują firm tylko fimy zamieszczają na tym portalu swoje ogłoszenia o pracę. Mogą się ogłaszac bez względu na opinie ponieważ to jest sprawa indywidualna każdego,ktorą agencje wybierze,mamy jednak 100 % pewnośc,ze agencje są legalne.
16 maja 2014 14:11
aa..rozumiem..i dziekuje za wyjaśnienie.
16 maja 2014 14:14 / 1 osobie podoba się ten post
dziękuję andrea..Ta odpowiedź jest wyczerpująca i zrozumiała..dziękuję
16 maja 2014 14:50

Lepiej bym tego nie ujął.

13 października 2014 22:40 / 5 osobom podoba się ten post
Dla takich świeżaków jak jak informacje z forum są naprawdę przydatne. Dzięki podczytywaniu tego forum wybrałam m.in agencję, dowiedziałam się jaki startrer do tel. kupić w Niemczech i wiele innych cennych wskazówek:)
13 października 2014 22:45 / 3 osobom podoba się ten post
A niektórzy to nawet śnią o Tobie...:))
Tak powaznie to ja kocham nasze forum,bo zawsze ale to zawsze znajdą się osoby chętne do pomocy.
13 października 2014 23:00 / 19 osobom podoba się ten post
Dlaczego warto? Warto, nie warto. Dobrze, kiedy przed naszym pierwszym wyjazdem mamy już dośc dużą wiedzę na temat przyszłej pracy. Tego nie nauczą na żadnym kursie, bo tego nie ma w podręcznikach, takich sytuacji tu opisanych nie znajdziemy na żadnych wykładach to wszystko dziewczyny przeżyły na wyjazdach, to są osobiste doświadczenia.
A nad rozwiązaniem tu niejednego problemu pracuje zawsze kilkanaście forumowiczek i wszystko od strony praktycznej. Wystarczy tylko rzucic hasło i zaraz są dobre rady. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. 
Opiekunki nie mają większych możliwosci poznania siebie w realu z uwagi na charakter tej pracy, a tutaj zawiera sie znajomości, poznaje się opiekunki. Poznaje się człowieka. Może nawet bardziej poznajemy tu na forum siebie wzajemnie aniżeli byłoby to poznawanie siebie w realu. Tu potrafią dziewczyny pokazać swoje prawdziwe oblicze. Tu dowiadujemy się niekiedy o rzeczach i sprawach szokujących. Mamy obraz rzeczywistości jaka istnieje w tym zawodzie.
Ale też jest mnóstwo wpisów bardzo osobistych, powiedziałabym poufnych, opowiadających o swoim życiu, swoich problemach, radościach, smutkach, odejściach bliskich nam osób.I dlatego to jest tak piękne i mądre forum i przynależność do tej społeczności bardzo zobowiązuje. 
Nawet jeśli nasze awatary nie ukazują naszego oblicza to nasze wpisy nas pokazują, pokazują jakimi jesteśmy, czym sie chcemy podzielić i czym się radujemy bądź z czym się zmierzyć musimy. Kto raz to wejdzie to zawsze wraca.
14 października 2014 12:03 / 1 osobie podoba się ten post
A ja się cieszę, że przed pierwszym wyjazdem nie znałam tego portalu. Czytałam tutaj zbyt wiele drastycznych opowieści na temat PDP ich rodzin i warunków panujących na stelli, jechałabym sparaliżowana strachem, a tak w sumie jechałam w nieświadomości. A dlaczego warto? Bo zawsze można poczytać coś ciekawego.
14 października 2014 13:12 / 3 osobom podoba się ten post
Chyba mam tak samo ;)     Teraz cieszę się,że mogę pogadać z osobami,które wiedzą,co to znaczy praca opiekunki w Niemczech. Wiedzą,że to naprawdę jest 24h. Ci,którzy nie wiedzą potrafią tylko liczyć mi "ojro", które zarabiam. Nieraz dół złapię i osoby na Forum wiedzą,o co kaman,bo same nieraz taki dół zaliczą.