Forum Dyskusyjne ›› Poznajmy się

Dolnośląskie

Powrót do Tematów
Wybierz stronę:
  • Witaj piękna niewiasto.
  • Z Wrocławia się pięknie witam i pytam czy ktoś chętny na spotkanie.
    Do końca kwietnia jestem a potem ...........
    do roboty czas będzie, do Demenzlandii.
  • Dolnośląscy , budzimy się już pochód pierwszmajowy dawno za nami
  • Już nie śpię.
  • Znalezione obrazy dla zapytania gify na sobotę
  • Dzień dobry Dolnośląskie.

Ja po prośbie do Wrocławian/Wrocławianek:

Jakim tramwajem/autobusem dojadę spod dworca głównego w okolice rynku? Na jakim przystanku wysiąść?
  • Z pod dworca tramwajem 2 i wysiąść na pl.Dominikanskim.-2 przystanki to są.Do Rynku dojdziesz kawałeczek.Albo jeśli wyjdziesz z tyłu dworca to tramwaj 9-3przystanki-też Dominikański.Nie wiem jak długo będziesz ,ale najkorzystniej jest kupić bilet jednodniowy ,jak zamierzasz się dużo poruszac ,na wszystkie srodki komunikacji albo tygodniowy-są w automatach.Na dworcu nie kupisz żadnego biletu,nawet jednorazowego w żadnym kiosku.
    http://www.wroclaw.pl/mpk-wroclaw-bilety
  • Będę krótko bo mam tam przesiadkę.
    Dlatego pytanie o transport,bo gdybym miała więcej czasu, to przespacerowałabym się.
  • Tymi samymi tramwajami wrócisz z Dominikańskiego na dworzec,i jeszcze kilkoma innymi,ale dokładnie nie wiem,zobacz sobie na stronce. Często się trasy zmieniają,nie chcę w błąd wprowadzać,bo ja teraz dojazdowa wrocławianka jestem:)
  • Najlepiej na nogach.... To jakies dwa przestanki tramwajem... Autobus żaden mi do glowy nie przychodzi. Do samego Rynku nic nie jeżdzi bo to zamknięte dla takiego transportu. Ja normalnie latam na nogach lub wożą mi dupę...  Wyjdziesz z Dworca Głównego i przez ten plac przed dworcem wal w lewą stronę...  są tam dwa przestanki tramwajowe... Na przystanku popytaj ludzi czym najbliżej...  A nie mogła Ty sie na dworcu przed głównym wejściem  umówić  co ??? Wyszłabym po Ciebie, alem tutaj
  • Będę miała  około 1,5 godz zanim mnie ktoś odbierze.
    Za dużo, by siedzieć na dworcu; za mało, by dłużej spacerować z bagażem po Wrocławiu.
    Tej osobie jest obojętne skąd, bo i tak musi wjechać do miasta, a mi przyjemniej będzie spędzić tą chwilę na Rynku, niż na dworcu.

Ale dzięki za chęci  
Wybierz stronę: